Smartphone na raty przez internet

783

Nowoczesne smartfony to coraz częściej nie tylko urządzenia dzwoniące, ale także małe komputery wykorzystywane do pracy lub rozrywki. Wysokiej klasy smartfon w dobrej cenie to najszybszy i najłatwiejszy do znalezienia w Internecie. Dodatkowo, zakup takiego telefonu można sfinansować w ratach z naszego kredytu.

Rynek smartfonów jest bardzo szeroki. W sklepach internetowych można łatwo znaleźć telefony w różnych przedziałach cenowych. Różnią się one wielkością wyświetlacza, pojemnością baterii, jakością aparatu, technologią i funkcjami. Wybór nowoczesnego smartfonu nie jest łatwy, a dodatkowo co roku pojawiają się nowe modele. Zanim zdecydujesz się na konkretny smartfon, zastanów się, czego oczekujesz od takiego telefonu.

Co powinien mieć nowoczesny smartfon?

Nowoczesny smartfon coraz częściej kojarzy się z ekranem dotykowym. Na rynku dostępne są telefony wyposażone w wyświetlacze o różnych rozmiarach – od 3 do 6,5 cala. Pamiętaj jednak, że większy ekran to także większy telefon. Decydując się na model z ekranem o przekątnej 5,5-6,3 cala możesz mieć problem z jego przesuwaniem, ponieważ nie zawsze taki telefon zmieści się w Twojej kieszeni. Kolejną kwestią jest rozdzielczość. Najczęściej spotykane w smartfonach jest Full HD, rzadziej QHD i QHD+ oraz 4K. Ważny jest również typ wyświetlacza. Najbardziej popularne są AMOLED (zapewnia najbardziej nasycone kolory) i IPS LCD (mniej niż AMOLED, ale zapewnia bardzo dobry kontrast, jasność i szeroki kąt widzenia).

Smartfony są urządzeniami zaawansowanymi technologicznie, dlatego warto zwrócić uwagę na ich system operacyjny. Najbardziej popularny jest Android, potem iOS. Dobrą jakość telefonu dotykowego potwierdza również procesor. Zwróć uwagę nie tylko na ilość rdzeni, ale także na technologię i procesor używany w procesorach. Jednym z najważniejszych parametrów smartfonów jest pamięć RAM. Zależy to również od jego wielkości, szybkości i wydajności urządzenia. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na pamięć wewnętrzną telefonu oraz możliwość zamontowania karty microSD.

Nowoczesne telefony z ekranem dotykowym coraz częściej wyposażone są w wysokiej klasy aparat fotograficzny. Im wyższa jego rozdzielczość, tym lepsze zdjęcia będzie można wykonać. Niektóre aparaty w smartfonach mają również optyczną stabilizację obrazu i szybki autofokus.

Wybierając telefon, należy również zastanowić się, czy będą potrzebne dodatkowe funkcje i technologie, takie jak NFC (np. do płacenia przez telefon).

Smartfon dla starszej osoby

Na rynku dostępnych jest wiele łatwych w użyciu modeli smartfonów, z których mogą korzystać nawet osoby starsze. Zwróć na nie uwagę, gdy szukasz telefonu dla seniora. Taki smartfon powinien mieć duży ekran, co zwiększy czytelność wyświetlanych elementów i ułatwi odczytywanie tekstu nawet osobom niedowidzącym. Nie przesadzaj jednak z wielkością wyświetlacza. Dla starszych użytkowników optymalna przekątna ekranu wynosi 5 cali, ponieważ zbyt duży smartfon może być dla nich niewygodny w użyciu. W tym przypadku ważna jest również obudowa – powinna być trwała i odporna na uszkodzenia. Dobrze jest również, jeśli telefon ma pojemną baterię, która wytrzymuje kilka dni bez ładowania. Możesz mieć smartfon dla seniorów już za 20,03 zł miesięcznie, wybierając pożyczkę w 48 ratach.

Smartfon dla nastolatka

Młodzi ludzie mają dość wysokie oczekiwania wobec smartfonów i z łatwością radzą sobie z najnowszymi technologiami. Telefon dla nastolatków powinien być zaawansowany i najlepiej wyposażony w duży ekran – co najmniej 5,5 cala. Dobrym krokiem może być zakup modelu z czytnikiem linii papilarnych w celu ochrony urządzenia (utrata telefonów wśród nastolatków nie jest rzadkością). Wielu nastolatków chce również mieć dobry aparat fotograficzny (co najmniej 13 Mpix) i trwałą obudowę w swoim smartfonie. Ważna jest również konstrukcja telefonu, jego parametry i przestronna bateria, która pozwala na wielogodzinne przeglądanie Internetu i granie w gry. Smartfon dla nastolatka można kupić już za 30,04 zł miesięcznie z kredytem w wysokości 48 rat.

Smartfon uniwersalny

Uniwersalny smartfon to taki, który z jednej strony posiada najnowszą technologię, a z drugiej strony jest funkcjonalny. Taki telefon ma zwykle nowoczesny design, a coraz częściej także bezramkowy duży ekran o przekątnej 5,5-6 cali i szklaną lub chromowaną obudowę. Uniwersalny smartfon ma zwykle bardzo dobre parametry – 4GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej, zaawansowana kamera 16 lub 20 Mpix oraz przestronny akumulator 3000-3500 mAh. Tak nowoczesny smartfon można kupić już za 50,07 zł miesięcznie, gdy zdecydujesz się pożyczyć od nas przez Internet na 48 rat.

Smartfon biznesowy

Smartfon biznesowy wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami. W takich telefonach znajdziecie Państwo ekran o przekątnej od 6 do 6,5 cala, który zajmuje niemal całą powierzchnię urządzenia (modele bez ramek) oraz solidną i trwałą obudowę. Dodatkowo smartfony biznesowe posiadają bardzo mocny akumulator (np. pojemność 4000 mAh) oraz nowoczesne aparaty fotograficzne (od 16 do 23 Mpix). Wyróżnia je duża pamięć RAM (np. 8 GB) oraz duża pamięć wewnętrzna (np. 64 GB). Większość telefonów biznesowych jest wyposażona w różne funkcje, które mogą być przydatne w pracy, takie jak skanowanie dokumentów, szybkie ładowanie, podwójna karta SIM (z wykorzystaniem dwóch różnych numerów telefonów), czytnik linii papilarnych itp. Mogą być również wykorzystywane jako telefon komórkowy. Możesz mieć biznesowy smartfon już za 87,62 zł miesięcznie z kredytem w wysokości 48 rat.

Nowoczesny smartfon to naprawdę wielofunkcyjne urządzenie, które z powodzeniem można wykorzystać w pracy, rozrywce, a nawet jako urządzenie nawigacyjne. Znajdź odpowiedni telefon w Internecie i sfinansuj jego zakup za pomocą naszego kredytu ratalnego. Zakup nigdy nie był łatwiejszy!