TopLevelTennis.com S.A.: Kurs online z tenisa od… Borisa Beckera!

1154

Czy wyobrażasz sobie, że masz okazję pobierać lekcje tenisa od… samego Borisa Beckera? Choć wydaje się to wręcz niemożliwe, od 13 sierpnia stało się faktem, co ucieszyło niejednego fana niemieckiej legendy tenisa.

Wszystko za sprawą Top Level Tennis – założonej w Polsce globalnej platformy sprzedażowej z kursami online z zakresu gry w tenisa ziemnego. Boris Becker oferuje aż 10 odcinków, które składają się w większości z praktycznej wiedzy dotyczącej prawidłowej rozgrzewki, forehandu, backhandu, woleja, serwisu i returnu. Oprócz tego dostępne będą 4 odcinki, w których Boris Becker rozmawia z dwoma polskimi młodymi i utalentowanymi tenisistami na temat strategii, siły mentalnej, sprzętu tenisowego oraz tenisa jako stylu życia. Całość została nagrana na warszawskich kortach, a kurs prowadzony jest w języku angielskim (również z niemieckimi napisami).

Boris Becker to jedna z kilku gwiazd w „stajni” Top Level Tennis. Oprócz niemieckiej legendy swoje kursy ma Słowaczka Dominika Cibulkova oraz Polka Urszula Radwańska. Wkrótce swój kurs na Top Level Tennis ujawni Wolfgang Thiem, ojciec Dominika Thiema (trzeciej rakiety na świecie) a następnie Marco Panichi (trener przygotowania fizycznego Novaka Djokovicia).

Aby otrzymać dostęp do kursu Borisa Beckera, należy wykupić jeden z dwóch dostępów: Silver Access za 39,99$ na rok (z dostępem wyłącznie do tego kursu) lub Gold Access za 89,99$ na rok (z dostępem do wszystkich poprzednich i przyszłych kursów).

„O Top Level Tennis dowiedziałem się pod koniec ubiegłego roku. Skontaktował się ze mną Tomasz Mrozowski (Prezes spółki TopLevelTennis.com S.A.), przedstawił plan działania i nie widziałem przeszkód, by się nie zgodzić. Zawsze chciałem podzielić się swoją wiedzą z innymi na temat tenisa i popularyzować ten sport wśród wszystkich ludzi na świecie” – powiedział Boris Becker na konferencji prasowej przed dniami nagrań.

TopLevelTennis.com S.A. to w całości polska spółka notowana na giełdzie NewConnect. Pomysłodawcami projektu są byli tenisiści – Tomasz Mrozowski oraz Artur Górski. Panowie mają za sobą wieloletnie doświadczenie tenisowe, co tłumaczy niezwykła znajomość rynku oraz możliwość dotarcia do największych gwiazd światowego tenisa. Co najważniejsze – spółka od momentu przejęcia – notuje ciągłe wzrosty cen akcji. Jest to dowód na rosnące aspiracje i zainteresowanie projektem Top Level Tennis.

„Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z takimi gwiazdami światowego formatu jak Dominika Cibulková, Boris Becker czy Urszula Radwańska. Każda z tych gwiazd oferuje coś innego – pokazuje tenis od swojej własnej strony. Wspólnym mianownikiem jest propagowanie gry w tenisa i zarażanie nim ludzi na całym świecie” – mówi Tomasz Mrozowski, prezes spółki TopLevelTennis.com S.A. „Tym bardziej cieszymy się, że robią to najlepsi w swoim fachu. Nic tak nie motywuje jak przykłady z życia zwycięzców wielkoszlemowych turniejów” – dodaje Artur Górski, wiceprezes.

Jakie są dalsze plany? Po publikacji kursu z udziałem Borisa Beckera przyjdzie czas na produkcje odcinków z udziałem Wolfganga Thiema – ojcem trzeciej rakiety na świecie – Dominika Thiema.

TopLevelTennis.com (poprzednio Thunderbolt S.A. i Compress S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2008 roku. Pod koniec ub. roku Spółka poinformowała o przyjęciu założeń do kierunków rozwoju, rozszerzeniu profilu działalności i rozpoczęciu prac nad budową platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe poświęcone tematyce tenisowej z udziałem gwiazd światowej klasy. Cały projekt będzie realizowany w języku angielskim, co ułatwi jego globalny zasięg oraz ogólnoświatową dystrybucję nagrań poprzez platformę. W kolejnych latach Spółka nie wyklucza rozszerzenia swojej działalności na inne dyscypliny sportu.

Kontakt: TopLevelTennis.com S.A. Artur Górski V-ce Prezes Zarządu [email protected] tel. +48 501-215-243 www.topleveltennis.com