Akcje CCC

Wartość i aktualna cena akcji widoczna podczas notowań na wykresie cenowym

1468

CCC Spółka Akcyjna to z pewnością jedna z ciekawszych spółek na warszawskiej giełdzie. Spółka ta, ze względu na historię swojego głównego akcjonariusza, Dariusza Miłka, do dziś dla wielu osób symbolizuje polską wersję amerykańskiego marzenia. Nic dziwnego, sam Miłek zaczynał swoją karierę na rynku i brał udział w wielu konkursach. W wywiadach często podkreśla rolę samozaparcia i ciężkiej pracy jako najważniejszych czynników wpływających na niezależność finansową i sukces. Dziś spółka akcyjna CCC z siedzibą w Polkowicach osiąga notowania na poziomie 282 zł (cena referencyjna za akcję). Wolumen obrotów spółki wynosi prawie 370 tys. sztuk. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od grudnia 2004 roku i zdobyła już renomę wśród inwestorów. Cena spółki z Polkowic na giełdzie w maksymalnej perspektywie ma tendencję wzrostową, a firma wciąż się rozwija (na co wskazują niezależne badania – wartość sprzedaży obuwia na rynku polskim przez CCC wynosi aż ok. 18% całego rynku).

Kurs akcji spółki giełdowej CCC

 

Akcje firmy CCC –
wykres i notowania

Logotyp eToro (zielony)

67% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

 

Prognozy i analiza CCC

 

Wartość akcji spółki CCC – analiza fundamentalna

 

Profil akcji: CCC SA

CCC S.A. jest obecnie jedną z największych firm handlu detalicznego obuwiem i największym producentem obuwia w Europie. Działa na rynkach w 16 krajach Europy.

CCC Spółka Akcyjna
Państwo  Polska
Adres 59-101 Polkowice
ul. Strefowa 6
Data założenia 1999
Forma prawna spółka (publiczna) akcyjna
Prezes Dariusz Miłek
Udziałowcy Luxprofi S.A.R.L.
Nr KRS 0000211692
Giełda GPW (Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie)
ISIN PLCCC0000016
Symbol akcji CCC

Działalność CCC obejmuje sprzedaż obuwia w salonach firmowych, zlokalizowanych zazwyczaj w dużych centrach handlowych lub ekskluzywnych lokalizacjach miejskich.

  • Sektor: Handel detaliczny
  • Branża: Odzież/Obuwie detal

CCC posiada 67 marek, takich jak Lasocki i Sprandi. Grupa CCC zarządza 11 spółkami zależnymi. W 2016 roku grupa została głównym udziałowcem eobuwie.pl, uzyskując kanał e-commerce.

Akcje CCC należą do indeksu WIG20.