Autochartist

764

Autochartist to wielokrotnie nagradzane narzędzie do automatycznej analizy technicznej dostępne na platformach MetaTrader 4 i MetaTrader 5, które identyfikuje możliwości inwestycyjne wśród setek instrumentów finansowych.

Autochartist stale analizuje rynki dnia bieżącego i wykorzystuje zaawansowane wykrywanie formacji cenowych w celu identyfikacji najbardziej potencjalnie dochodowych możliwości handlowych i przewidywania zmian cen.

GŁÓWNE WŁAŚCIWOŚCI AUTOCHARTIST

Rozpoznawanie strategii liniowychIdentyfikacja wszystkich rodzajów formacji – w tym tych, które się wyłaniają i są zakończone – za pomocą wskaźnika jakości, który pomoże Ci podejmować decyzje…
Rozpoznawanie formacji FibonacciegoAutomatyczne rozpoznawanie szeregu prostych i złożonych formacji Fibonacciego, od zniesień do motyli.
Analiza głównych wskaźnikówDzięki identyfikacji poziomów wsparcia i oporu Autochartist pomaga wyznaczyć punkty stop i limit. Narzędzie klasyfikuje poziomy jako przełamanie lub zbliżanie się.
Wskaźnik jakości formacjiZestaw czterech wskaźników wizualnych, które umożliwiają natychmiastową ocenę prawdopodobieństwa zakończenia formacji.

Bez względu na Twój styl inwestowania Autochartist, zaoszczędzisz czas, który normalnie byłby poświęcony na kompleksową analizę techniczną – nie przegapisz szansy na udaną inwestycję.

Zautomatyzowana Analiza Techniczna

Będziesz otrzymywać powiadomienia o pojawiających się zakończonych formacjach, takich jak trójkąty, kliny, szczyty i dołki. Używaj automatycznie ilustrowanych prognoz na wykresach historycznych, które wskazują przewidywane poziomy cenowe.

Autochartist’s Key Levels identyfikuje horyzontalne poziomy wsparcia lub oporu i informuje, kiedy nastąpi wybicie.

Automatycznie identyfikuje zakresy Fibonacciego, wzniesienia i układy ABCD do bardziej zaawansowanych ustawień, takich jak formacja Gartley i Butterfly (motyla).

Statystyki zagrań

Zobacz statystyki gry za poprzednie 6 miesięcy, aby zobaczyć, które ustawienia działały, a które nie. Analizę gry przeprowadza się na wykresach historycznych, zestawieniach poziomów klucza i zbliżających się poziomach klucza.

Analiza Płynności

Analiza płynności dostarcza informacji, takich jak pora dnia, w której rynki są najbardziej płynne, jak właściwie zamknąć poziomy i jak wybrać instrumenty, które zmniejszą się w ramach akceptowalnego poziomu ryzyka.

Darmowe Raporty rynkowe 3x dziennie

Migawki rynkowe wysyłane pocztą elektroniczną zapewniają przegląd rynków od 24-48 godzin. Snapshot jest wysyłany trzy razy dziennie dla Forex i towarów, raz dziennie dla Tokio, Londynu i NYSE.

Zapisz się na najbardziej wpływowe wiadomości gospodarcze za pośrednictwem poczty elektronicznej i otrzymuj powiadomienia o planowanych wydarzeniach w sesjach azjatyckich, europejskich i amerykańskich.