Airdrop Kryptowaluty. Które Tokeny Warto Kupić? Ranking Polska

Stawiasz pierwsze kroki w świecie wirtualnych monet? Airdrop kryptowaluty pomoże ci rozpocząć handel.

Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą ryzykować utraty kapitału. Z naszym przewodnikiem zdobędziesz darmowe tokeny.

Dzisiaj na początkujących inwestorów czyha wiele niebezpieczeństw. Nie brakuje oszustów, którzy obiecują bezpłatne kryptowaluty, lecz ich celem jest przechwycenie danych osobowych.

W niektórych przypadkach dochodzi nawet do włamań na konta bankowe. W poradniku znajdziesz informacje wyłącznie o sprawdzonych i bezpiecznych zrzutach.

Airdropy są powszechne wśród najnowszych projektów. Ich twórcy przeznaczają pewien procent tokenów dla użytkowników. Czasami zainteresowane osoby muszą wykonać kilka prostych zadań (np. udostępnianie postów w mediach społecznościowych).

Jeśli wybierzesz projekt z przewodnika, niczego nie ryzykujesz, lecz masz wiele do zyskania. Zwróć uwagę, że niektóre kryptowaluty rosną wielokrotnie.

78% kont inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu CFD z tym dostawcą.
Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.
Rynek kryptowalut jest bardzo zmienny i nieuregulowany w niektórych krajach UE.
Nie jest prowadzona ochrona konsumentów. Może obowiązywać podatek od zysków.

Top 8 airdropów kryptowalut w grudniu 2024

Przygotowaliśmy listę 8 najpopularniejszych projektów, które oferują airdropy. W poradniku znajdziesz ich szczegółowe opisy. Ponadto przeczytasz, jak otrzymać darmowe kryptowaluty.

 1. Dash 2 Trade – platforma DeFi skupiona na analityce kryptowalutowej, która ogłosiła airdrop o wartości 150.000 dolarów;
 2. IMPT – innowacyjny projekt związany z ochroną środowiska. Twórcy oferują airdrop o wartości 100,000 dolarów;
 3. Calvaria – projekt gry karcianej Play to Earn. Deweloperzy proponują aridrop o wartości 100.000 dolarów podczas przedsprzedaży;
 4. Tamadoge – znana i lubiana gra w świecie Metaverse. Podczas zabawy czeka na Ciebie losowanie nagród z pulą 100.000 dolarów;
 5. Battle Infinity – Gra Play to Earn związana z wirtualnym sportem. Wartość airdropu wynosi 10.000 dolarów;
 6. Lucky Block – popularna platforma z nagrodami dla posiadaczy tokenów LBLOCK;
 7. Basic Attention Token – token, który otrzymasz za oglądanie reklam;

78% kont inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu CFD z tym dostawcą.
Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.
Rynek kryptowalut jest bardzo zmienny i nieuregulowany w niektórych krajach UE.
Nie jest prowadzona ochrona konsumentów. Może obowiązywać podatek od zysków.

Airdrop kryptowaluty: najlepsze giełdy

Airdropy kryptowalut – pełna lista

Twórcy projektów często dystrybuują tokeny za darmo. Natomiast zasilenie nimi portfela zajmuje nieco czasu. Rzuć okiem na naszą listę i zastanów się, który projekt będzie najlepszym rozwiązaniem.

Znajdziesz tu najlepsze airdropy na rynku, dotyczące coinów z wysokim potencjałem wzrostu. Poznaj szczegółowe informacje.

Dash 2 Trade – platforma DeFi skupiona na analityce kryptowalutowej, która ogłosiła airdrop o wartości 150.000 dolarów

Dash2Trade-logo Obecnie tokeny D2T dostępne są w przedsprzedaży. Podczas tego przedsięwzięcia platforma zyskała dużą popularność.

Dash 2 Trade jest zaliczany do najlepszych projektów kryptowalutowych tego roku.

Twórcy oferują użytkownikom darmowe tokeny, a ich pula wynosi 150.000 dolarów. Coiny otrzymasz po wykonaniu kilku prostych zadań. Oferta dostępna jest dla posiadaczy tokenów D2T o wartości minimum 150 dolarów.

Jeśli posiadasz już wirtualne waluty, wykorzystaj media społecznościowe. Udostępnienie postu zwiększy Twoją szansę w losowaniu. Szczegółowe informacje znajdziesz na Twitterze i Telegramie twórców.

dash2trade

Deweloperzy podkreślają, że D2T nie jest zwyczajną walutą do handlu. Natomiast stanowi główny token innowacyjnej platformy i charakteryzuje się wysoką użytecznością.

Ponadto Dash 2 Trade to nowy świat w branży kryptowalut, który obejmuje m.in. analizy cen. Dzięki temu inwestorzy budują strategie handlowe i łatwiej radzą sobie na rynku.

Poznaj najważniejsze funkcje platformy:

 • Strategy Builder Tool – pozwala na eksperymentowanie z różnymi strategiami handlowymi i automatyzację transakcji;
 • Crypto Signals Tool – narzędzie sygnałów kryptowalutowych powiadamia o najlepszych okazjach do kupna lub sprzedaży tokenów;
 • Presale Launches Tool – zapewnia aktualne informacje na temat najpopularniejszych kryptowalut dostępnych w przedsprzedaży;
 • On-chain Analysis Tool – dostarcza szczegółowych danych na temat rynku kryptowalut i pomaga podejmować rozsądne decyzje inwestycyjne.

To tylko niektóre spośród wielu dostępnych narzędzi. Co ważne, platforma stale się rozwija. Według mapy drogowej w najbliższych latach na inwestorów czekają liczne nowości.

Cena w etapie przedsprzedaży  Kwota zebrana w etapie przedsprzedaży  Ilość tokenów w etapie przedsprzedaży
$0.0476 $1,666,000 35,000,000
$0.0500 $3,500,000 70,000,000
$0.0513 $3,591,000 70,000,000
$0.0533 $4,663,750 87,500,000
$0.0556 $4,865,000 87,500,000
$0.0580 $5,075,000 87,500,000
$0.0606 $5,302,500 87,500,000
$0.0635 $5,556,250 87,500,000
$0.0662 $5,792,500 87,500,000

Dzisiaj Dash 2 Trade obsługuje ponad 70 000 aktywnych użytkowników. Twórcy zaproponowali im trzy pakiety – Free, Starter i Premium. Pierwszy z nich jest darmowy i zapewnia dostęp do podstawowych narzędzi.

Natomiast dwa kolejne stanowią rozwiązania dla profesjonalistów. Oferta obejmuje miesięczne lub roczne subskrybcje.

Kryptowaluta jest zweryfikowana przez Solidproof. Obecnie cena jednego tokena wynosi 0,0513 dolara. Podczas przedsprzedaży twórcy dążą do rozdysponowania 700 mln tokenów z 1 miliarda całkowitej podaży.

Start przedsprzedaży 19 Października
Metody płatności ETH, USDT, Transak
Łańcuch Ethereum
Min. Inwestycja 1,000 D2T
Maks. Inwestycja B/D

IMPT – innowacyjny projekt związany z ochroną środowiska. Twórcy oferują airdrop o wartości 100.000 dolarów.wartości 100 tys. dolarów

IMPT.io-Logo To kolejny projekt kryptowalutowy, który cieszy się niemałym zainteresowaniem.

Celem twórców jest ograniczenie skutków zmiany klimatu za pomocą zielonego tokena – IMPT.

Deweloperzy ogłosili airdrop coinów o wartości 100.000 dolarów. Event jest dostępny tylko dla inwestorów, którzy wzięli udział w przedsprzedaży.

Jeśli kupisz tokeny o wartości minimum 100 dolarów, uzyskasz szansę na darmowe kryptowaluty. Natomiast wykonanie prostych zadań zwiększy liczbę losów w losowaniu.

W tym celu wprowadź portfel kryptowalutowy i zaobserwuj projekt na Twitterze. Ponadto odwiedź Instagram oraz oficjalną stronę platformy. Nie zapomnij też o Discordzie i Telegramie.

Airdrop kryptowaluty zyskał duże zainteresowanie. Do tej pory na Twitterze pojawiło sie kilkadziesiąt tysięcy wpisów na temat IMPT.

IMPT strona główna

To nie tylko zasługa darmowych kryptowalut, ale również innowacyjnych rozwiązań oraz użyteczności coina. Ochrona środowiska i zmiany klimatu to dziś bardzo ważny problem.

Zielony token pozwala na handel kredytami węglowymi w formie NFT. Każdy użytkownik ma prawo ich kupna i sprzedaży za pomocą kryptowaluty.

Alternatywnym rozwiązaniem jest spalenie NFT, co pozwala zapobiec emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Ponadto wielu inwestorów zachowuje IMPT i liczy na zyski w przyszłości.

Jeśli zdecydujesz się na spalenie kredytów węglowych, otrzymasz unikalne dzieła sztuki w postaci kolekcjonerskich NFT. Istnieje możliwość wystawienia ich na rynku platformy.

Maksymalna podaż tokenów IMPT wynosi 3 mld. Twórcy planują rozdysponowanie większości z nich podczas przedsprzedaży. Po pierwszym etapie przedsięwzięcia sprzedali wszystkie dostępne coiny w cenie 0,018 dolara za sztukę.

Natomiast wartość kryptowaluty w drugim etapie wynosi 0,023$. Wydarzenie rozpoczęło się 26 października.

Projekt jest zbudowany na blockchainie. Dzięki temu ryzyko oszustwa i podwójnego liczenia jest ograniczone.

Calvaria – projekt gry karcianej Play to Earn. Deweloperzy proponują airdrop o wartości 100.000 dolarów podczas przedsprzedaży

calvaria logo Głównym tokenem projektu jest RIA. Twórcy udostępnili airdrop krytpowaluty posiadaczom coinów o wartości minimum 100 dolarów.

Szansa w losowaniu wzrośnie przez zadania związane z popularyzacją Calvarii w mediach społecznościowych. Skutecznym sposobem jest codzienne twittowanie na tagu #Calvariagang.

Calvaria jest grą karcianą w świecie Metaverse. Użytkownicy zbierają karty, budują talie i rywalizują z innymi graczami. Zwycięzcy otrzymują token RIA.

Co ważne, istnieje darmowa wersja gry, która pozwala na zapoznanie się z mechanikami. Jest to rzadko spotykana opcja wśród gier kryptowalutowych.

Calvaria strona główna

RIA odgrywa bardzo ważną rolę w ekosystemie platformy. Token służy do nawiązywania transakcji w sieci Calvaria (np., do zakupu kart).

Ponadto pozwala na dystrybucję nagród wśród zwycięzców. Gracze wykorzystują go także do stakowania i budowania dochodu pasywnego.

Maksymalna podaż kryptowaluty RIA wynosi 1 miliard tokenów. Natomiast dystrybucja 30% z tej puli odbędzie się w czasie przedsprzedaży.

Projekt cieszy się bardzo dużą popularnością. Profil Calvarii na Twitterze zgromadził dziesiątki tysięcy obserwujących. Ponadto przedsprzedaż przyniosła duży sukces.

W chwili pisania artykułu trwa 5 etap przedsięwzięcia, a do zakupu pozostało 20% tokenów. Wielu inwestorów widzi w tym okazję.

Tamadoge – znana i lubiana gra w świecie Metaverse. Podczas zabawy czeka na Ciebie losowanie nagród z pulą 100.000 dolarów

tamadoge logo To kolejna gra kryptowalutowa, która oferuje darmowe tokeny. Projekt jest zbudowany na blockchainie i cieszy sie niesłabnącą popularnością.

Do tego przyczyniła się duża kampania w mediach społecznościowych oraz wiele nowoczesnych rozwiązań.

Airdrop w wysokości 100.000 dolarów jest dostępny dla użytkowników, którzy zainwestowali minimum 100 dolarów w tokeny.

Ponadto twórcy zaproponowali 9 sposobów na zwiększenie szans w losowaniu.

Do najpopularniejszych opcji należy obserwacja profilu na Twitterze, podanie adresu portfela kryptowalut, śledzenie Instagrama, kanału na YouTube czy aktywne tweetowanie na temat tokenów TAMA przy oznaczeniu Elona Muska.

Tamadoge strona główna

Wykonanie tych prostych zadań to aż 17 dodadtkowych szans na wygraną.

Gra polega na opiece nad wirtualnym zwierzakiem.Gdy pupil stanie się dojrzały, będzie uczestniczył w bitwach. Duża liczba uzyskanych punktów pozwoli Ci na wpis do miesięcznych rankingów i zdobywanie tokenów TAMA.

Ponadto coiny wykorzystasz do zakupy jedzenia i przedmiotów dla Twoich zwierząt na giełdzie w grze.

Maksymalna podaż TAMA wynosi 2 miliardy dolarów. Jednak jest to moneta deflacyjna. Taki mechanizm oznacza, że podaż będzie spadać podczas spalania tokenów.

Jeśli projekt przyciągnie inwestorów, popyt wzrośnie, a wraz z nim cena. Wielu obserwatorów rynku podkreśla, aby otrzymane tokeny przechowywać w portfelu. Waluta ma duży potencjał.

Przedsprzedaż TAMA już się zakończyła. Tokeny są notowane na giełdzie Binance, która akceptuje inwestycje FIAT to crypto oraz crypto to crypto.

Battle Infinity – Gra Play to Earn związana z wirtualnym sportem. Wartość airdropu wynosi 10.000 dolarów

Logo Battle Infinity Twórcy projektu Battle Infinity oferują darmowe kryptowaluty o wartości 10.000 dolarów. Pierwszy airdrop niedawno się zakończył.

Obok głównego eventu, deweloperzy rozdali po 50 dolarów stu wylosowanym osobom. Użytkownicy liczą na kolejne okazje. Wiele wskazuje na to, że twórcy niebawem ogłoszą kolejny event.

Battle Infinity to gra play to earn w świecie Metaverse. Deweloperzy wprowadzili wiele funkcji dla użytkowników o różnych zainteresowaniach.

Główną cechą platformy jest IBAT Premier League, która pozwala na uczestnictwo w wirtualnej rywalizacji sportowej. Eksperci wskazują, że kryptowaluta IBAT ma duży potencjał, a darmowe tokeny to szansa na wysokie zyski.

Battle Infinity strona główna

Ponadto Battle Infinity oferuje platformy wymiany oraz stakowania tokenów IBAT. Pierwsza opcja pozwoli ci na handel przedmiotami w grze, a druga na budowanie dochodu pasywnego. W ten sposób przyczynisz się do rozwoju platformy.

Kolejna opcja to Battle Store. Jak nazwa wskazuje, jest to oficjalny sklep Battle Infinity. Kupisz tu dostęp do wielu gier play to earn.

Te cyfrowe produkty dystrybuowane są za tokeny IBAT. Ich przedsprzedaż zakończyła się w październiku i dziś kupisz je na scentralizowanej giełdzie. Maksymalna podaż coinów wynosi 10 miliardów.

Lucky Block – popularna platforma z nagrodami dla posiadaczy tokenów LBLOCK.

lucky block Lucky Block to projekt loterii kryptowalutowej. Platforma umożliwia codzienne airdropy i nagrody dla posiadaczy rodzimego tokena – LBLOCK.

Projekt wykorzystuje inteligentne kontrakty. Dzięki temu ryzyko oszustwa jest dużo niższe.

Twórcy umożliwiają zabawę użytkownikom na całym świecie. To bardzo ważne, gdyż w niektórych krajach loterie pieniężne są zakazane. Natomiast LBLOCK jest zdecentralizowaną platformą blockchain.

Dla deweloperów granice geograficzne nie mają znaczenia. To jeden z powodów, dla których Lucky Block cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Lucky Block strona główna

Twórcy bardzo często organizują losowania, więc możemy mówić o innowacji w świecie kryptowalut. Tutaj nikt nie przegrywa – platforma nagradza każdą osobę możliwością uczestnictwa w kolejnym losowaniu. Natomiast zwycięzcy otrzymają tokeny o bardzo wysokiej wartości.

Konkursy dostępne są wyłącznie dla posiadaczy NFT ze specjalnej kolekcji. Do ich zakupu wykorzystasz tokeny LBLOCK v1. Ponadto twórcy czasami ogłaszają dodatkowe losowania.

Na zwycięzców czekają luksusowe auta (np. Lamborghini warte miliony), domy czy tokeny bitcoin. To dobra losowane jako nagroda lojalnym użytkownikom.

Basic Attention Token – token, który otrzymasz za oglądanie reklam

bat token Basic Attention Token jest projektem, który wykorzystuje przeglądarkę internetową Brave.

Jej użytkownicy otrzymują tokeny BAT za oglądanie reklam. Platforma łączy wydawców, reklamodawców oraz osoby, które na co dzień korzystają z sieci.

Celem twórców jest zapewnienie korzyści każdej ze stron.

Wydawcy otrzymają nagrody za emitowane treści. Reklamodawcy promują swoje produkty i usługi. Natomiast użytkownicy mogą dostać darmowe tokeny.

Twórcą projektu jest Brendan Eich, który opracował również język programowania JavaScript. Ponadto jest współzałożycielem Mozilli i Firefoxa.

BAT strona główna

Jeśli chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty, pobierz przeglądarkę Brave. Jest kompatybilna zarówno z komputerami osobistymi, jak i systemami Android oraz iOS.

Następnie włącz reklamę Brave w aplikacji. Od czasu do czasu otrzymasz powiadomienia o oglądaniu reklam. Użytkownicy uzyskują 70% dochodów w tokenach BAT, a 30% z puli trafia do twórców.

Czasami deweloperzy projektu ogłaszają airdrop tokenów. Darmowe BAT otrzymasz podczas losowań. Chodzi tu o granty tokenowe, które działają przez miesiąc i są zarządzane metodą „kto pierwszy, ten lepszy”.

Basic Attention Token jest bardzo dobrą alternatywę dla osób, które unikają ryzykownych inwestycji.

Kolejnym atutem jest prostota, gdyż użytkowanie ogranicza się do korzystania z przegląarki. Z takiego rozwiazania bez trudu skorzysta każdy internauta.

78% kont inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu CFD z tym dostawcą.
Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.
Rynek kryptowalut jest bardzo zmienny i nieuregulowany w niektórych krajach UE.
Nie jest prowadzona ochrona konsumentów. Może obowiązywać podatek od zysków.

Czym są airdropy i jak działają?

airdrop Airdropy to wydarzenia, które organizują twórcy projektów kryptowalutowych. Dzięki temu otrzymasz darmowe tokeny na różne adresy portfeli.

Zazwyczaj celem deweloperów jest zwiększanie świadomości o tokenach i wzrost zainteresowania wokół projektu. Bardzo często stanowi to element kampanii marketingowej.

Ponadto jest to dobra okazja dla użytkowników. Darmowe kryptowaluty otrzymują m.in. inwestorzy, którzy wzięli udział w przedsprzedaży tokenów.

Natomiast aktywność na portalach społęcznościowych często zwiększa szanse w losowaniu.

Airdropy dzielimy na kilka typów:

 • Standardowe airdropy – zrzuty przeznaczone dla użytkowników zaintreresowanych otrzymaniem tokenów. W tym przypadku darmowe kryptowaluty uzyskasz za podanie adresu portfela.
 • Bounty airdrop – ich celem jest wzrost popularności kryptowalut wśród użytkowników mediów społecznościowych. Darmowe tokeny otrzymasz za wykonanie prostych zadań związanych z aktywnością na Twitterze, Instagramie, Telegramie czy Facebooku. Bardzo często szansę na otrzymanie kryptowalut zwiększa udostępnianie postów.
 • Holder airdrop – event przeznaczony dla użytkowników, którzy zasilili już portfel kryptowalutowy w tokeny. Czasami twórcy projektu wymagają posiadania coinów o konkretnej wartości (np. 100 dolarów).
 • Loterie – to powszechne airdropy w świecie kryptowalut. Wylosowani szczęśliwcy mogą dostać darmowe tokeny o bardzo wysokiej wartości. Na udział w konkursie często pozwala wykonanie prostych zadań lub samo odwiedzenie platformy.

Najczęściej airdropy rozpoczynają się po ogłoszeniu wydarzenia na portalach społecznościowych i oficjalnej stronie projektu.

Jeśli liczysz na darmowe tokeny, załóż wcześniej portfel kryptowalutowy. Jego adres będzie losem w loterii.

78% kont inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu CFD z tym dostawcą.
Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.
Rynek kryptowalut jest bardzo zmienny i nieuregulowany w niektórych krajach UE.
Nie jest prowadzona ochrona konsumentów. Może obowiązywać podatek od zysków.

Dostęp do airdropów

Od otrzymania darmowych tokenów dzieli cię wykonanie prostych zadań. Z naszymi wskazówkami z powodzeniem przejdziesz ten proces.

Poniższy przewodnik pozwoli ci wziąć udział w airdropie Dash 2 Trade o wartości 150.000 dolarów.

Przeczytaj też: jak zarabiać na kryptowalutach!

Krok 1: Zdobądź cyfrowy portfel kryptowalut

Event jest dostępny dla posiadaczy tokenów D2T. Obecnie coiny są w fazie przedsprzedaży i nie kupisz ich na żadnej giełdzie kryptowalut.

dash 2 trade strona główna

Zakup jest możliwy jedynie na oficjalnej stronie – dash2trade.com.

Krok 2: Zdobądź cyfrowy portfel kryptowalutowy i połącz go z platformą Dash 2 Trade

Logo MetaMask Znalezienie dobrego i bezpiecznego portfela nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych opcji.

Najpierw sprawdź, jakie usługi portfelowe obsługuje platforma.

Projekt Dash 2 Trade jest zbudowany blockchainie Ethereum. Dzięki temu każdy portfel z obsługą tokenów ERC-20 jest kompatybilny.

Wyróżniamy portfele sprzętowe, które przechowują kryptowaluty offline oraz cyfrowe portfele online. Do tych drugich należy popularny i bezpieczny Metamask.

Krok 3: Kup tokeny D2T w fazie przedsprzedaży

W tym kroku kup tokeny Dash 2 Trade. Przypominamy, że airdrop jest dostępny dla posiadaczy coinów o wartości minimum 150 dolarów.

Kryptowalutę kupisz na oficjalnej stronie projektu. Znajdziesz tam informacje na temat przedsprzedaży oraz wiele innych przydatnych szczegółów.

Krok 4: Kup tokeny za minimum 150 dolarów

d2t portfel Z uwagi na przedsprzedaż tokenów, dziś kupisz je w atrakcyjnej cenie.

Wartość kryptowaluty po notowaniach na giełdzie prawdopodobnie wzrośnie. Obecnie za jednego coina zapłacisz 0.0513 USDT.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę projektu i klikniesz przycisk „Connect Wallet”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, a sfinalizujesz transakcję.

Krok 5: Skorzystaj z airdropu

Jeśli tokeny znajdują się już w portfelu, jesteś gotowy na airdrop. Znajdź sekcję “Win $150k”.

d2t 150k

Platforma przeniesie cię na strone, która pozwoli na uczestnictwo w losowaniu nagród.

Krok 6: Skorzystaj z giveawaya i wykonuj zadania

Nadszedł czas na wykonanie prostych zadań, które zwiększą szansę na zwycięstwo. Odwiedź Instagram twórców, zaobserwuj konto na Twitterze lub dołącz do Discorda i Telegrama.

Darmowe kryptowaluty – podsumowanie

W poradniku przedstawiliśmy najważniejsze informacje na temat airdropów kryptowalut.

Dziś liczne eventy pozwalają na uzyskanie darmowych tokenów. Organizatorzy często wymagają wykonania kilku zadań, które pozwolą na uczestnictwo w losowaniu.

Na naszej liście znalazły się wyłącznie bezpieczne, a zarazem bardzo popularne projekty. Ich twórcy oferują wiele interesujących funkcji, a natywne tokeny mają wysoki potencjał.

Dzięki temu airdropy stanowią bardzo dobrą okazję do pomnożenia kapitału przy niewielkim wysiłku.

Ponadto wyjaśniliśmy, jakie są rodzaje airdropów. Podział dotyczy wymagań organizatorów. Czasami airdropy dostępne są dla posiadaczy tokenów, a innym razem dla wszystkich osób, które prześlą adres portfela.

78% kont inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu CFD z tym dostawcą.
Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.
Rynek kryptowalut jest bardzo zmienny i nieuregulowany w niektórych krajach UE.
Nie jest prowadzona ochrona konsumentów. Może obowiązywać podatek od zysków.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Darmowe kryptowaluty wywołują gorące komentarze wśród naszych czytelników. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Jakie są różne rodzaje airdropów?

Do najpopularniejszych airdropów należą te standardowe. Ponadto wyróżniamy bounty airdropy, holder airdropy oraz loterie.

Gdzie znajdę najlepsze zrzuty kryptowalut?

Najlepsze airdropy znajdziesz na platformach edukacyjnach lub forach dla inwestorów. Natomiast informacje o najpopularniejszych eventach przedstawiliśmy w tym przewodniku.

Jak sprawdzić, czy airdrop jest bezpieczny?

Przede wszystkim zbadaj event i sprawdź, jakie warunki określili organizatorzy. Jeśli to popularny projekt (np. Tamadoge, Lucky Block czy Dash 2 Trade), sięgasz po bezpieczne rozwiązanie. Dlatego zachęcamy do wyboru airdropa z poradnika.

Czy da się zarobić na airdropach?

Wiele zależy od specyfiki projektu i potencjału tokenów. Jeżeli platforma zyskuje popularność, istnieje możliwość zysków. Eksperci często rekomendują przechowywanie otrzymanych tokenów.

Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.