Kup Chainlink: Anonimowo, za SMS, przez PayPal, Kartę Kredytową

Chainlink to jedna z najszybciej rozwijających się walut cyfrowych. Polecamy ci kupno tego tokenu. Szczególnie w 2021 roku, gdy cena jest niska. Jeśli szukasz miejsca, w którym zasilisz swój kryptowalutowy portfel, wskażemy ci kilka godnych uwagi stron internetowych.

W poniższym artykule zapoznasz się z charakterystyką cyfrowej monety. Poruszymy także temat wyboru odpowiedniego brokera lub giełdy.

Jak kupić Chainlink w 5 szybkich krokach

 1. Wybierz najlepszą ofertę: Binance.
 2. Załóż konto.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty.
 4. Znajdź Chainlink na liście aktywów.
 5. Kup bezpośrednio lub wybierz dodatkowe opcje.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
67% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

Najlepsze Giełdy z Chainlink 2024

Chainlink – Co to jest?

Chainlink to zdecentralizowana sieć, która napędza inne tokeny. Umożliwia komunikację między blokami różnych kryptowalut. Wielu ekspertów uważa, że właśnie w tym obszarze zaobserwujemy silny wzrost technologiczny. Chainlink elementy składowe systemu

Z uwagi na futurystyczną wizję, zachwalamy chainlink pomimo tego, że znajduje się jeszcze we wczesnej fazie rozwoju.

Chainlink ma ogromny potencjał wzrostu, który prawdopodobnie ukaże się w trakcie 2021 roku. Wielu zagranicznych spekulantów szacuje, że chainlink przełamie kiedyś barierę 100 usd.

Chainlink link – O jakich powiązaniach między tokenami powinniśmy wiedzieć?

Link jest tokenem natywnym w systemie chainlink. Wykorzystujemy go do sterowania platformą kryptowaluty. Za pośrednictwem linka, operatorzy dostarczają komplet swoich plików do smart kontraktów.

Mogą je także spieniężyć pod warunkiem, że żądanie inteligentnego kontraktu zostało pomyślnie zrealizowane.

Z drugiej strony pamiętajmy o tym, że działanie inteligentnych kontraktów wymaga od nas salda w postaci tokenów.

Wykres dla chainlink [KURS]

Aktualną cenę wirtualnej waluty sprawdzisz na poniższym wykresie:

Please enter and activate your license key for Cryptocurrency Widgets PRO plugin for unrestricted and full access of all premium features.
 • chainlink
 • Chainlink
  (LINK)
 • Price
 • Market Cap
  $9.63 B


Są one niezbędne w przypadku każdego użytkownika projektu. Dzięki nim uiszczamy niewielkie opłaty manipulacyjne za korzystanie z systemu chainlink.

Im więcej tokenów posiadamy, tym bardziej na tym zyskujemy. Spadek ich liczby na giełdach sprawia, że cena pozostałych linków w obiegu wzrasta.

Dodatkowo im więcej tokenów posiadasz, tym lepiej zostaniesz wynagrodzony za obsłużenie inteligentnego kontraktu w sieci.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
67% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

Jakie problemy rozwiązuje link chainlink?

Chainlink to projekt, który ma rozwiązać największy z problemów sektora blockchain. Autorzy chainlinka poszukują sposobu na przekazywanie informacji między blockchainami. W tym celu posługują się oni tak zwanym systemem oracle.

schematyczne przedstawienie problemów rozwiązywanych przez chainlink Oracle to database, który przechowuje informacje w chmurze. Zgromadzone w ten sposób dane są przesyłane między poszczególnymi blockchainami.

Przykładowym zastosowaniem jest wysyłanie zgromadzonych plików do inteligentnych kontraktów w blockchainie ethereum.

Oracle przechowuje wiele informacji dotyczących aktualnej temperatury na świecie, wyników w zmaganiach sportowych, a nawet rezultatów wyborów politycznych.

Oracle jest niezbędnym komponentem każdego inteligentnego kontraktu. Zapewnia niezawodny sposób inicjowania informacji dzięki zbieraniu nieograniczonej liczby danych poza blockchainem.

Pamiętajmy jednak o tym, że oracle w odróżnieniu od niektórych systemów to scentralizowany projekt.

Centralizacja zewnętrznego łącznika sprawia, że zdecentralizowany blok, który do niego podłączymy, staje się zależny. Kiedy oracle ulegnie uszkodzeniu, zagraża całemu blockchainowi, do którego wysyła dane.

Zalety korzystania z chainlink API

 • Coin wnosi do systemu wiele istotnych korzyści. Udostępnia firmom zaawansowane technologie, które działają bez wymogów zaufania.
 • Użytkownicy systemu mają pewność co do tego, że dostarczone dane nie zostały uszkodzone lub zmienione na czyjąś korzyść.
 • Nawet w przypadku awarii pojedynczego węzła informacji, network zastępuje go alternatywną pozycją o najwyższym rankingu.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
67% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

Kup chainlink tylko, jeśli ufasz systemowi oracle

Wprowadzanie plików do systemu to jeden z najważniejszych kroków projektu. Pamiętajmy o tym, że kryptowaluta to zazwyczaj network niezmienny i odporny na cenzurę.

Dodanie nieprawidłowych informacji wywołuje duże zamieszanie, ponieważ trudno je usunąć. Kup chainlink na giełdzie kryptowalut binance interface giełdy

W przypadku niektórych blockchainów korygowanie nieprawidłowych plików jest niemożliwe. Deweloperzy kryptowalut nazywają taką zależność „problemem systemu oracle”.

Projekt szuka rozwiązania tych problemów poprzez integrację protokołów nowej generacji do blockchainów.

Działanie cyfrowej monety

Deweloperzy systemu chainlink tworzą network łączący blokchainy. W znanym dziś ekosystemie chainlink proces zawierania kontraktu rozpoczynamy żądaniem o zawarcie umowy. strona główna firmy chainlink prezentująca działanie cyfrowej monety

Zgłoszenie zostaje zapisane jako zdarzenie w blockchainie. Token tworzy wówczas kontrakt Service Level Agreement (SLA). Działanie linka opiera się na trzech typach kontraktów.

1. Reputation contract

Pierwszy z kontraktów weryfikuje autentyczność plików. Zaimplementowany kod przegląda system oracle i weryfikuje informacje. Sprawdzana jest historia systemu.

Na koniec oracle wydaje rangę kontraktu na podstawie zebranych adnotacji. Ranga ta pozwala na przypisanie kontraktu do najbliższego węzła w systemie oracle.

2. Kontrakt łańcuchowy – Order matching

Drugi kontrakt wysyła gotowe żądania do węzłów bloku. Węzły otrzymują zamówienia.

System automatycznie konfiguruje ich liczbę i przypisuje do odpowiednich kategorii.

Zaprogramowane warunki wstępne sprawdzają jakie zlecenia będą niezbędne do rozwiązania poszczególnych kontraktów.

3. Umowa między ogniwami łańcucha

Ostatni z kontraktów weryfikuje błędne dane. System podsumuje ponownie wszystkie dane, które przeszły kontrolę.

Wszystkie informacje niezgodne ze wstępnymi danymi, zostają wycofane z blockchainu. Po zakończeniu tego kroku dane zostają zatwierdzone a kontrakty wprowadzone.

Historia kryptowaluty

moneta link kryptowaluta chainlink na stosie innych wirtualnych monet Jest to projekt, któremu przyglądamy się od lat. Program wystartował w 2014 roku pod nazwą SmartContract.com.

Po pewnym czasie deweloperzy zmienili nazwę na chainlink.

Dzięki temu lepiej prezentuje się na tle innych tokenów kryptowalutowych. Dziś projekt wypełnia lukę między zewnętrznymi źródłami informacji i publicznymi blockchainami.

W 2017 roku zespół odpowiedzialny za projekt był gospodarzem wydarzenia ICO. Był to wówczas największy event znany społeczności kryptowalutowej. Za pośrednictwem wydarzenia crowdfundingowego zebrali ponad 32 miliony dolarów.

Dzięki temu usprawnili działanie systemu oracle. Finansowaniem znacznie przesunęli granice niezawodności i bezpieczeństwa tokenu.

W 2019 roku deweloperzy zawarli najważniejsze jak do tej pory partnerstwo. Podjęli współpracę z Google. Zgodnie z umową producent cyfrowej monety dostarcza dla Google strategie w ramach produkowania inteligentnych kontraktów.

Co więcej, zyskali oni dostęp do najpopularniejszej usługi na świecie. Połączyli się z dyskami Google przechowywanymi w chmurze.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
67% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

Kup chainlink i poznaj sposoby jego przechowywania

Wiele osób uważa, że 2021 rok to doskonały moment, aby kupić chainlink. Jest to projekt, który rynek kryptowalutowy przyjął niezwykle dobrze.

Rozszerza funkcjonalność istniejących blockchainów i zapewnia deweloperom bardziej elastyczne metody pracy nad kryptowalutami. Jeśli nie wiesz jak inwestować w krypto, zaproponujemy ci sprawdzone rozwiązanie.

Naszym zdaniem najlepszym wyborem jest portfel sprzętowy. Pozwala na przechowywanie cyfrowej waluty w trybie offline. Dzięki temu nie jesteś narażony na ataki ze strony złośliwego oprogramowania umieszczonego w internecie.

Kup Chainlink u autoryzowanych brokerów

Osoby zainteresowane kryptowalutami odsyłamy do autoryzowanych brokerów. Odradzamy wam poszukiwania niepopularnych miejsc, które wabią podejrzanie niskimi cenami.

Zarejestruj się na giełdzie, takiej jak Binance lub załóż konto maklerskie. To jedyne bezpieczne formy handlu. Na naszej liście znajdziecie trzech brokerów, którzy zajmują się wieloma instrumentami finansowymi.

W tym kryptowalutami. Korzystanie z usług autoryzowanego brokera, który znajduje się na rynku od wielu lat, uchroni cię przed trafieniem na nieuczciwego sprzedawcę.

Inwestuj za pomocą giełdy Binance

binance coin logo

Binance powstało w 2017 roku i szybko zdobyło uznanie jako jedna z czołowych platform handlu kryptowalutami na świecie. Charakteryzuje się przede wszystkim niskimi opłatami transakcyjnymi (zaledwie 0,10%) i obszerną ofertą ponad 500 cyfrowych aktywów.

Wszystko to sprawia, że jest atrakcyjną propozycją dla inwestorów na każdym poziomie zaawansowania.

Zalety platformy Binance:

 • Obszerna oferta ponad 500 kryptowalut;
 • Niskie opłaty transakcyjne (0,1%);
 • Możliwość dodatkowego obniżenia prowizji;
 • Wiele wariantów handlu;
 • Kilka metod płatności do wyboru;
 • Wysoki poziom ochrony dzięki licznym środkom bezpieczeństwa.

Kupuj bezpiecznie z brokerem Libertex

Libertex logotyp Libertex jest brokerem, który ma za sobą 2 dekady doświadczenia na rynkach forex. Jest znany w 27 państwach. Regulowany przez CySEC.

Europejskim klientom detalicznym oferują dźwignię 1:30. Z kolei na użytkowników profesjonalnych czekają dużo wyższe lewary. Przypominamy wam o tym, że Libertex to nie tylko krypto.

Broker ma do zaoferowania także kontrakty na różnicę cenową, metale, indeksy i towary rolne.

Poznaj opinie użytkowników o Libertex!

Zalety platformy:

 • Minimalna wpłata to jedynie 100 euro.
 • Autorska platforma.
 • Wiele form płatności, w tym karty płatnicze i Giro Pay.
 • Ochrona przed saldem ujemnym.
 • Mają aplikację mobilną.

Kto stworzył chainlink?

twórca chainlink Sergey Nazarov jest dyrektorem generalnym i współzałożycielem firmy odpowiedzialnej za kryptowalutę.

Jeszcze przed zaprojektowaniem chainlinka miał działał w branży kryptowalut.

Możesz go znać z projektu giełdy kryptowalutowej Secure Asset Exchange.

Jest też odpowiedzialny za całkowicie zdecentralizowaną pocztę elektroniczną. Jej nazwa to CryptoMail.

Nazarov pracuje z pomocą Steva Ellisa, który jest współzałożycielem projektu. Poznali się o wiele wcześniej podczas pracy nad giełdą. Zanim Steve dołączył do pracy nam systemami kryptowalutowymi, najbardziej zasłynął z pracy w Pivotal Labs.

Kolejnym ważnym członkiem jest Ari Juels. Wraz z Nazarovem i Ellisem współtworzył white paper projektu. Juels to profesor informatyki, który obecnie działa jako doradca zespołu.

Projekt cechuje wiele oryginalnych aspektów, których brakuje innym znanym kryptowalutom. Jednym z najciekawszych jest architektura off-chain. Jest to metoda, która pozwala na połączenie wszystkich węzłów systemu.

Chainlink FAQ

Jak kupimy kryptowalutę link?

Kupuj tokeny w bezpiecznych miejscach. Jeśli chcesz skorzystać z giełdy, możesz zarejestrować się na Binance. Konto jest całkowicie darmowe. Pamiętaj jednak o tym, że środki, które masz na giełdzie, nie są trwale zabezpieczone. Nie traktuj giełdy jak portfela kryptowalutowego. Większość rozsądnych użytkowników przenosi swoje cyfrowe monety na portfele, gdy tylko zakończą handel.

Jaka jest różnica między brokerem i giełdą taką jak Binance?

Z pomocą brokera nie dokonujesz transakcji samodzielnie. Jeśli chcesz uzyskać możliwość zarządzania swoim portfolio, powinieneś skorzystać z oferty giełdowej. Brokerzy pozwalają użytkownikom na handel tak zwanymi kontraktami CFD. Jest to różnica w cenie danego instrumentu finansowego.

Czy wartość linka wzrośnie w przyszłości?

Prognozy dotyczące kryptowalut są bardzo trudne. Dobrym przykładem jest bitcoin. Pomimo tego, jak wiele jest wart, jego cena potrafi zmienić się nawet o 40% w kilka miesięcy. Wiemy jedynie, że LNK stał się znanym dostawcą wśród kryptowalut. Dotarcie na pozycję zajęło mu zaledwie kilka lat. To bardzo dobre rokowania na przyszłość.

Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.