Nowe kryptowaluty

827

W pierwszych miesiącach tego roku rynek wykazywał pewien niepokój ze względu na spadek wartości Bitcoin i Ethereum, dwóch kryptowalut o najsilniejszej jak dotąd pozycji.

Wszystko to wpłynęło na wielu inwestorów, ale ci, którzy naprawdę pracują z technologią, odczuli wielką ulgę. Spadające ceny to nic innego jak możliwość zakupu takich kryptowalut po bardziej przystępnej cenie.

Niemniej jednak próba ustalenia cen, które mogą osiągnąć, byłaby niemożliwym zadaniem lub niewłaściwym podejściem. Jedyne, co musisz, to zbadać i rozpoznać kluczowe momenty, które decydują o wzroście lub spadku ceny kryptowaluty. Na razie, z powodu niepewności, zbadaliśmy i odkryliśmy setki innowacyjnych projektów blockchain, które są postrzegane jako dobra opcja inwestycyjna do końca tego roku, a dziś chcemy, abyś zapoznał się z 10 najwybitniejszymi projektami.

Oyster (PRL)

Został przedstawiony jako „przyszłość monetyzacji i przechowywania stron internetowych”. Oyster to łańcuch blokowy, który może przynieść coś naprawdę dobrego. Jego założenie opiera się na fakcie, że reklama internetowa jest czasami uszkodzona lub nie działa. Rozwiązaniem, które oferuje, jest ciąg kodu.

Protokół Oyster pozwala stronom internetowym generować własne dochody, umożliwiając użytkownikom obsługę mocy procesora głównego i jego części. Jego łańcuch kodów pozwala kontrolować działania sieciowe w celu stworzenia całkowicie zdecentralizowanej książki. To z kolei eliminuje potrzebę reklamy, utrzymując witrynę otwartą i finansowo dostępną dla wydawców, którzy chcą płacić w PRL.

Dlaczego warto rzucić okiem na PRL?

PRL warto rozważyć jako inwestycję z wielu powodów. Głównie. jego technologia jest solidna i ma ogromny potencjał. Ponadto został poddany najczęstszym problemom z prywatnością w zakresie wymiany i przechowywania danych, aby znaleźć rozwiązania i zapobiec problemom podczas użytkowania. W nietypowej sytuacji zespół Oyster będzie pracował transparentnie, aby rozwiązać problem.

Ponadto oferuje bezpłatną nawigację reklamową dla odwiedzających i pasywny dochód dla właścicieli witryn. Najbardziej charakterystycznym aspektem jest także dostępność dla szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu Oyster i PRL można szybko i masowo adoptować.

Power Ledger (POWR)

Power Ledger to platforma umożliwiająca wymianę kryptowalut i zasobów energetycznych oparta na australijskim łańcuchu bloków, która umożliwia sprzedaż energii odnawialnej w sposób zdecentralizowany. Innymi słowy, firmy i gospodarstwa domowe, które chcą korzystać z usługi Power Ledger, będą mogły sprzedawać nadwyżkę energii słonecznej w sieci lokalnej i kupować więcej energii od tradycyjnych firm energetycznych, które handlują po niższych cenach.

Ta platforma używa systemu podwójnego tokena (Sparkz, POWR) w celu utrzymania stabilności. Dlatego jeśli wartości POWR ulegały wahaniom, całkowity koszt energii elektrycznej nie zmieniłby się.

Dlaczego warto zainteresować się POWR?

Projekt taki jak Power Ledger opiera się nie tylko na technologii, ale także na połączeniach. To jest powód, dla którego duże wydarzenia nie są planowane na ten rok.

W tym czasie Power Ledger podpisał umowy z ważnymi firmami z branży energii odnawialnej w Tasmanii i Australii, takimi jak: Project Brainstorm i Nest Energy. Jednocześnie ma rozpocząć testy mikrosieci energetycznej w Indiach i współpracować z Liechtenstein Institute for Strategic Development, który otworzy drzwi na rynek europejski.

O atrakcyjności Power Ledger decydują zawarte niedawno umowy, pierwsza z Greenwood Solutions, na podstawie której ogłosiła uruchomienie projektu komercyjnego, a druga z Helpanswers, która zapowiedziała uruchomienie wielu projektów opartych na ofercie odnawialnych źródeł energii energia w Ameryce Północnej, w tym w Albercie, Chicago, Teksasie, Kalifornii i Nowym Jorku.

Prosty test przeprowadzony na osiedlu może być doskonałym przykładem pieniędzy i oszczędności energii oferowanych przez Power Ledger, dzięki któremu mieszkańcy i inne firmy analizują usługę i nie wahają się z niej korzystać.

Cardano (ADA)

Cardano zostało stworzone na podstawie badań akademickich jako pierwszy projekt blockchain i publiczna, zdecentralizowana kryptowaluta open source.

Głównym celem jest stworzenie miejsca, w którym zdecentralizowane aplikacje i inteligentne umowy mogą być przetwarzane poprzez formalną weryfikację, dzięki testowi matematycznemu, który zweryfikuje kod. Proces ten wzmocni Cardano jako niezawodną i bezpieczną platformę dla aplikacji o wysokiej wartości.

Dlaczego warto zainteresować się ADA?

Token Cardano, znany jako ADA, stał się przedmiotem dyskusji w ostatnich miesiącach. Pod koniec listopada 2017 r. Cardano uruchomiło zaktualizowany plan działania, który umieścił go na dziewiątym miejscu w rankingu kapitalizacji giełdy. W tym roku utrzymał swoją pozycję, dzięki czemu więcej użytkowników spojrzało na jego projekt i inwestowało w niego.

Ponadto Cardano planuje uaktualnić swoją obecną wersję Byron do Shelley. W tym celu Byron dołożył wszelkich starań, aby zbudować bezpieczną platformę dla tych użytkowników, którzy chcieliby handlować za pomocą ADA, poprawiając wydajność wymiany w porównaniu do Binance i Bittrex.

Shelley wykona swój ruch w trzecim kwartale. Najnowsza wersja oferuje ulepszenia technologiczne, które przekształcają go w całkowicie autonomiczny i zdecentralizowany system. Stakepool i sieci testowe będą pierwszymi funkcjami dostępnymi dla użytkowników ADA, które mogą generować pozytywne wahania.

Ontology (ONT)

Ontologia to innowacyjny projekt oparty na publicznym blockchainie i wysokiej wydajności. Jest to niezawodna i wspólna platforma dystrybuowana wśród użytkowników, która została stworzona w 2017 roku przez chińską firmę Onchain. Ontologia ma na celu wyeliminowanie barier między sektorem biznesu a technologią blockchain, umożliwiając rozwój projektów o wszystkich kształtach i rozmiarach.

Dlaczego warto zainteresować się ONT? 

Chociaż jest to całkowicie nowy projekt, który właśnie powstaje, jest wspierany przez ogromną korporację finansową w Chinach, która może pochwalić się bogatym doświadczeniem i wspaniałym zespołem ekspertów.

Ontologia przyciągnęła uwagę wielu inwestorów ze względu na uruchomienie własnej sieci blockchain w 2018 roku. Był to początek rozwoju, aby wejść na giełdę i szczegółowo opisał narzędzia wykorzystywane do tworzenia zdecentralizowanej aplikacji przez zespół. Tworzenie aplikacji oficjalnie rozpoczęło się po uruchomieniu własnej sieci blockchain, co oznacza, że popularność tokena ONT wkrótce wzrośnie.

Od początku swojego istnienia wspina się dopiero w rankingach. Zespół marketingowy ONT podtrzymał zainteresowanie subskrybentów, nagradzając ich w styczniu 2018 r. 1000 ONT za samą subskrypcję biuletynu.

ARK (ARK)

ARK opiera się na systemie o nazwie SmartBridge, który umożliwia komunikację między łańcuchami bloków różnych projektów. Głównym celem jest zaoferowanie każdej krypto-walucie wspólnego punktu połączenia, aby użytkownicy należący do określonej sieci kryptowalut mogli przechowywać w niej swoje waluty, jednocześnie wdrażając inteligentne kontrakty na innej platformie.

Z kolei ARK buduje Punkt. Jest to technologia blockchain, która pozwoli każdemu stworzyć własny blockchain, nawet jeśli nie ma niezbędnej wiedzy programistycznej.

Dlaczego warto zainteresować się ARK? 

W pierwszych miesiącach tego roku, zaledwie rok po uruchomieniu własnej sieci blockchain, pojawiły się wątpliwości co do przyszłości ARK. Aktualizacje były rzadkie, token wydawał się nie oferować zbyt wiele w zamian, więc ARK postanowił działać. Zespół był odpowiedzialny za poprawienie i ulepszenie niektórych aspektów, które dały nadzieję na sukces projektu.

W tym samym roku ARK zdecydował się na przejście z technologii SmartBridge na przycisk Blockchain (Push-button Blockchain) i pracuje nad aktualizacjami technicznymi ARK Core v2. Zawsze jest przekonany, że technologia blockchain dostosowuje się do każdego, kto chce zapuścić się w świat i opracowuje więcej narzędzi, aby każdy mógł stworzyć własny łańcuch bloków.

Gdyby tak się stało, byłby to przełom w postrzeganiu technologii blockchain i znacznego wzrostu zainteresowania. W międzyczasie nadal będzie postrzegana jako czarna skrzynka pełna niedostępnych kodów, z którymi mogą handlować tylko doświadczeni inżynierowie.

ICON (ICX)

Projekt ICON opiera się na zdecentralizowanej platformie aplikacji, której celem jest pomoc instytucjom w udostępnianiu danych bez większego wysiłku i w sposób prywatny. ICON zapewnia niezależne łańcuchy bloków, o ile są one połączone z łańcuchem centralnym i podlegają ich własnym regułom.

ICON jest używany głównie przez firmy ubezpieczeniowe i szpitale. Na przykład, jeśli pacjent ma procedurę, która musi obejmować jego ubezpieczenie, szpital musi przesłać szczegółowe informacje o osobie korzystającej z łańcucha bloków.

Dlaczego warto zainteresować się ICX?

W 2017 r. ICON skoncentrowała się na stworzeniu podstaw swojego projektu. Jego główne osiągnięcia obejmują produktywny pierwszy kwartał 2018 r., ICON Mainnet 1.0, portfel wielu kryptowalut o nazwie ICONex oraz kilka firm z ważnymi rynkami.

W trzecim kwartale 2018 r. Zespół ICON skoncentruje się na czterech kluczowych aspektach: bankowości, edukacji, ubezpieczeń i zdrowia. Dla każdego z tych obszarów zostaną utworzone spersonalizowane narzędzia, które przyczynią się do ekspansji ICON w nowych sektorach. Jego obecny cel koncentruje się na zakresie i promocji jego tokena, a nie tylko na jego rozwoju technologicznym.

Stratis (STRAT)

Stratis to platforma blockchain, która została stworzona, aby zapewnić programistom języka C # niezbędne narzędzia do tworzenia własnych łańcuchów bloków. Ponadto jego głównym celem jest zapewnienie prostych i dostępnych rozwiązań dla podmiotów finansowych, technologicznych i medycznych, które muszą tworzyć i testować aplikacje DAP dla swojej firmy.

Dlaczego warto zainteresować się STRAT?

Przez 2017 r. Programiści Stratis pracowali nad wersją beta i wyznaczyli nowe cele na 2018 r., W których opracowali wersje alfa, beta i testową wersji Fullnet Mainnet Beta (w tym graficzny interfejs użytkownika), platformy ICO, protokołu ochrony prywatności Breeze Wallet, sidechain mechanizmy i inteligentne umowy.

Na przykład mechanizmy Sidechain są uważane za kuszącą ofertę dla nowych uczestników, którzy chcą używać Stratis jako domyślnej zdecentralizowanej platformy. Jeśli więcej użytkowników wybierze Stratis, pojawi się więcej tokenów STRAT, co czyni go doskonałą opcją inwestycyjną na ten rok.

Nano (NANO)

Nano, znana wcześniej jako Raiblocks, jest kryptowalutą znaną z niezwykle wydajnej architektury. W przeciwieństwie do innych projektów kryptograficznych, które od samego początku kierują większość swoich wysiłków na skalowalność, szybkość i szybkość, Nano dąży do przeprowadzenia natychmiastowych transakcji bez dodatkowych kosztów. Ponadto jest to nieskończenie skalowalna waluta, więc nie upadnie bez względu na liczbę osób korzystających z sieci.

Dlaczego warto zainteresować się NANO? 

Ponieważ kryptowaluty zyskują popularność, ich twórcy zaczynają zauważać problemy związane ze skalowalnością i wydajnością sieci, ale nie stanie się tak w przypadku NANO, ponieważ, jak powiedzieliśmy wcześniej, skalowalność tej waluty jest nieskończona.

Ponadto skupił całą swoją uwagę na zmniejszeniu zużycia energii, co stanowi problem dla innych kryptowalut, aby stać się lżejszą i bardziej przyjazną alternatywą dla użytkowników. Plan rozwoju tego łańcucha bloków jest pełen aktualizacji mających na celu ekspansję komercyjną, transakcje w punktach sprzedaży i przechowywanie monet.

Brak dodatkowych opłat za każdą transakcję to kolejna zaleta kryptowaluty w oczach wielu inwestorów, którzy nie są jeszcze przekonani do postawienia na ten projekt. Łatwa do zapamiętania nazwa oznacza, że waluta może stać się popularna wśród użytkowników i zauważyć szybki rozwój.

Request Network (REQ)

Wysyłanie i odbieranie płatności cyfrowych to tylko jeden z wielu problemów, które kryptowaluty próbują rozwiązać. Na przykład Network of Requests (Request Network) ogłosił, że zmierzy się z tym wyzwaniem i nie spocznie, dopóki nie osiągnie tego celu.

Ta platforma pozwala każdej osobie wysyłać i odbierać płatności za usługi bez pośredników. W Request Network nie musisz się martwić o dodatkowe opłaty. Ponadto jest to zdecentralizowana sieć zdolna do działania na całym świecie.

Dlaczego warto zainteresować się REQ?

Pod koniec 2017 roku REQ wprowadził nowy produkt, który jest minimalnie gotowy do wprowadzenia na rynek, który pokazał publiczności liczne funkcje ostatecznej wersji, takie jak niskie opłaty transakcyjne, automatyczne fakturowanie, inteligentny audyt, transakcje między walutami i ochrona użytkowników tożsamości Wszystkie te cechy pozycjonują REQ jako konkurencję dla kart kredytowych i firm płatniczych, takich jak PayPal, z tą różnicą, że REQ oferuje znacznie bardziej atrakcyjny pakiet oparty na decentralizacji, bez dodatkowych opłat za przelewy i tylko minimalną stawkę, która zostanie skierowana do procesu wydobycia.

Sieć wykorzystywana przez REQ rozpoczęła działalność w marcu 2018 r. W swojej pierwszej wersji pozwala użytkownikom podłączyć wybrany portfel do sieci, a także wysyłać i odbierać zapytania wyrażone w ETH, aktualizować transmisję i zarządzać wszystkimi żądaniami związanymi z adresem portfela . Ponadto wkrótce zostanie uruchomiona administracja powiernicza, co jest uważane za wielki krok w kierunku przyjęcia REQ jako systemu płatności.

Innym ważnym wydarzeniem, w które zaangażowany jest REQ, jest stowarzyszenie z PwC France i Francophone Africa. A jeśli to nie wystarczy, zespół REQ rozpoczął negocjacje z Bankiem Światowym i MFW, co może oznaczać duże zainteresowanie przyjęciem sieci zgłoszeń i jej tokena, REQ.