Recenzja Bitcoin Superstar – Czy warto? Opinie użytkowników

bitcoin superstar nazwa kryptorobot symbol Bitcoin bije kolejne rekordy wartości, co przyczynia się do wzrostu popularności wszystkich kryptowalut.

W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami prawdziwej gorączki na rynku wirtualnego pieniądza.

Jej szczytowy moment nastąpił, gdy Elon Musk podzielił się publicznie planem inwestycyjnym Tesli. Powiedział, że zainwestuje w Bitcoina 1,5 mld dolarów.

Kryptowaluty znowu były na ustach wszystkich.

Nic więc dziwnego, że powstaje oprogramowanie, które ułatwia i przyspiesza cały proces inwestycji. Mowa oczywiście o botach tradingowych, do których zalicza się Bitcoin Superstar.

Wedle oficjalnej wersji automatyzuje handel dzięki innowacyjnym algorytmom, co sprawia, że nawet początkujący wygenerują zysk na kryptowalutach.

Czy to prawda? A może Bitcoin Superstar to kolejna „czarna owca”, których wiele w branży? Tego dowiesz się z artykułu.

Wady i Zalety Bitcoin Superstar

Plusy

 • Zautomatyzowany handel wymaga od ciebie tylko kilkunastu minut pracy dziennie.
 • Szansa na duży zwrot inwestycji (kryptowaluty z tego słyną).
 • Darmowe konto demo, na którym przetestujesz wszystkie funkcje platformy.
 • Design oprogramowania powstał z myślą o maksymalnym uproszczeniu tradingu, więc nawet początkującym nie sprawi problemu.
 • Trafność inwestycji na bardzo wysokim poziomie.
 • Robot stosuje nie tylko najnowsze algorytmy inwestycyjne, ale również innowacyjne systemy szyfrowania danych. Dba o bezpieczeństwo użytkowników.
 • Wpłaty i wypłaty odbywają się w ekspresowym tempie.
 • Całodobowa obsługa klienta.

Minusy

 • Pierwszy depozyt w kwocie 250€ może okazać się dla niektórych barierą nie do przebicia.

Co to jest Bitcoin Superstar?

Bitcoin Superstar to bot tradingowy. Za pomocą specjalnych algorytmów śledzi sygnały rynkowe, które pochodzą z wykresów czy wskaźników, i na ich podstawie realizuje transakcje.

Mimo że nie znamy dokładnego sposobu działania oprogramowania, podstawowe założenia są takie same, niezależnie od robota. W gruncie rzeczy postępuje on podobnie do prawdziwego inwestora.

Sprawdza dane rynkowe, śledzi wykresy i wskaźniki, szuka dobrych momentów do wejścia na giełdę. Kiedy takie znajdzie, od razu zajmuje pozycję. Mówiąc jeszcze prościej: bot tradingowy wypatruje trendu, a później wykorzystuje go do zarobku.

Jednak różnica między człowiekiem a oprogramowaniem polega na tym, że to drugie jest o wiele szybsze. Między innymi dlatego tak wielu inwestorów korzysta z pomocy botów, które automatyzują handel.

Bitcoin Superstar strona główna aplikacji

Kolejnymi powodami są oszczędność czasu (codzienna kontrola pracy oprogramowania trwa maksymalnie 20-30 min) oraz fakt, że bot tradingowy nigdy nie śpi. W efekcie inwestora nie omija żadna okazja do zarobku.

W przypadku Bitcoin Superstar należy wspomnieć o dodatkowych zaletach.

Największą z nich jest konto demo. Nic za nie nie płacisz, a uzyskujesz pełny dostęp do platformy inwestycyjnej. Na fikcyjnym rynku bez jakiegokolwiek ryzyka sprawdzisz możliwości robota.

Jeśli ci nie podpasują, po prostu zrezygnujesz. Ponadto konto demo to również świetne miejsce na trening przed wejściem na prawdziwą giełdę.

Plusem robota jest również skuteczność, która wedle twórców sięga 87%-88%.

Pamiętaj jednak, że to nie gwarantuje wygranej. Rynek kryptowalut zaskakuje nawet najbardziej doświadczonych inwestorów, więc nie traktuj Bitcoin Superstar jak cudownego źródła przychodu. To narzędzie, które ma cię wesprzeć, nie zastąpić.

Jeżeli interesują cię roboty kryptowalutowe, koniecznie zajrzyj do naszej recenzji Bitcoin Profit.

Czy Bitcoin Superstar to Oszustwo? NIE!

Podczas naszych testów zwróciliśmy szczególną uwagę na to, czy Bitcoin Superstar to oszustwo. Z radością stwierdzamy, że nie znaleźliśmy na to żadnych dowodów.

Robot rzeczywiście jest skuteczny, a ponadto każdy użytkownik przetestuje go bez opłat na koncie demo. Jeśli zachowasz ostrożność i potraktujesz oprogramowanie jako pomoc w inwestycjach, a nie łatwą drogę do bogactwa, prawdopodobnie szybko zobaczysz zyski.

Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Werdykt

 • Skuteczność oscylująca w granicach 85%-88%.
 • Darmowe konto demo dające dostęp do wszystkich funkcji platformy.
 • Przezroczysty system pracy robota — nie ma ukrytych opłat, a wszyscy partnerzy (brokerzy) są jawni.
 • Profesjonalna i pomocna obsługa klienta, która działa całą dobę.
 • Nowoczesny system szyfrowania danych i zabezpieczenia antyhakerskie dbają o bezpieczeństwo użytkowników.
 • Wiele pozytywnych opinii w sieci.
 • Brak dowodów na to, że robot to scam.

Logowanie do Bitcoin Superstar: Jak zacząć?

Jeśli uważasz, że automatyczny handel na giełdzie to rozwiązanie w sam raz dla ciebie, pierwszym krokiem w jego stronę jest rejestracja (przeczytaj więcej na temat programu do handlu).

Na szczęście twórcy Bitcoin Superstar zadbali o to, aby cały proces nie sprawił nikomu problemów i żeby nie trwał zbyt długo.

W razie trudności przygotowaliśmy krótki poradnik krok-po-kroku, który przeprowadzi cię przez wszystkie etapy zakładania konta — aż do pierwszej transakcji na giełdzie.

Krok 1: Rejestracja

Formularz rejestracyjny znajdziesz na oficjalnej stronie robota. załóż konto btc superstar

Zawiera cztery pola, które musisz wypełnić. Są to:

 • imię,
 • nazwisko,
 • e-mail,
 • numer telefonu.

Podaj swoje dane i kliknij przycisk poniżej. Witryna poprosi cię jeszcze o wybór hasła do konta. Zrób to, a od razu przeniesiesz się na platformę inwestycyjną.

Dostawca usługi nie wymaga od ciebie żadnej weryfikacji, więc rejestracja kończy się w momencie, w którym wyślesz informacje na serwer.

Krok 2: Konto Demo

Gdy założysz konto, staniesz przed wyborem. Albo wypróbujesz platformę na koncie demo, albo od razu przejdziesz do handlu na żywo.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z giełdą i bitcoin trading bot, lepiej wybierz pierwszą opcję.

nauka platformy testowanie

Na koncie demonstracyjnym bez ryzyka wypróbujesz wszystkie funkcje platformy, więc jest to dobre miejsce do nauki.

Weź jednak pod uwagę, że wiele robotów wykorzystuje wersję demo jako dodatkową reklamę.

Sprawdź jak Bitcoin Superstar wypada na tle Crypto Genius i Bitcoin Up!

Oznacza to, że wyniki na fikcyjnym rynku są podkoloryzowane i nie zawsze oddają prawdziwe wahania giełdowe.

Bitcoin Superstar również stosuje tę taktykę.

Krok 3: Wpłata/Depozyt

Kiedy już przetestujesz wszystkie możliwości robota i stwierdzisz, że ci odpowiadają, przejdź do prawdziwego handlu (więcej na temat tradingu przeczytasz tu).

Pierwszym krokiem w tę stronę jest wpłata minimalnego depozytu. Zrobisz to na tej samej platformie, na której funkcjonuje konto demo. Po prostu wybierz w opcję handlu na żywo i wykonaj przelew.

Minimalny depozyt w Bitcoin Superstar wynosi 250€.

Ta kwota stanowi również twój pierwszy kapitał inwestycyjny. Co prawda możesz przelać więcej pieniędzy, ale odradzamy. Najpierw spróbuj swoich sił z minimalnym depozytem, który w zupełności wystarczy na pierwsze inwestycje.

Jeśli zechcesz, przelejesz kolejne pieniądze w dowolnym momencie.

Krok 4: Trading

Kiedy pieniądze pojawią się na rachunku, uzyskasz dostęp do giełdy. Wreszcie zrobisz to, co jest zadaniem oprogramowania, czyli zaczniesz inwestycje.

Jednak zanim uruchomisz robota, sprawdź parametry transakcji i dopasuj je do twoich preferencji. Chodzi przede wszystkim o maksymalną kwotę każdej inwestycji oraz zlecenia obronne take profit i stop loss.

Wyniki zysków na żywo Bitcoin SuperStar

Pamiętaj też, że szczegóły transakcji zmienisz w dowolnym momencie, dzięki czemu dostosujesz je do aktualnej sytuacji na rynku.

Jest jeszcze jedna ważna kwestia — nie pozwalaj, aby robot bez końca działał samopas. Kontroluj jego poczynania i reaguj, jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli.

Czy warto otworzyć Konto Bitcoin Superstar?
Poznaj Opinie Ekspertów

Nasza przygoda z botem tradingowym przebiegła bezproblemowo i owocnie. Doceniliśmy przede wszystkim ekspresową rejestrację i konto demo, z którym spędziliśmy dobre dwie godziny.

Dopiero odpowiednio przygotowani przeszliśmy do prawdziwego handlu.

Jesteś początkującym traserem? Przeczytaj nasz poradnik „Handel kryptowalutami„.

Tutaj też nie mamy zastrzeżeń. Zachowywaliśmy ostrożność i regularnie kontrolowaliśmy działania Bitcoin Superstar, a robot w zamian odwdzięczył się nam wysoką skutecznością.

recenzje użytkowników bota W ramach testów wpłaciliśmy minimalny depozyt 250€ i już po dwóch dobach mieliśmy na koncie ponad 430€.

Może nie są to zarobki, którymi twórcy chwalą się na oficjalnej stronie, ale przynajmniej są. To znaczy, że bot tradingowy spełnia swoje zadanie. Wypłata środków też nie przysporzyła nam problemów.

Dlatego polecamy Bitcoin Superstar każdemu, kto szuka algorytmicznego wsparcia w inwestycjach giełdowych. Zalecamy jednak ostrożność, bo handel na giełdzie zawsze wiąże się z ryzykiem.

Opinie o Robot Bitcoin Superstar

Poniżej przygotowaliśmy krótki zestaw wrażeń, które dotyczą poszczególnych funkcji robota. Znajdziesz tam zarówno nasze opinie, jak i relacje niezależnych inwestorów, które znaleźliśmy na forach.

Zarobki

Botowi tradingowemu przyznajemy jedno: rzeczywiście generuje zysk. Jednak skuteczność transakcji waha się w zależności od sytuacji rynkowej i parametrów inwestycji, które ustali użytkownik. Duża ilość banknotów jednodolarowych

W naszym przypadku Bitcoin Superstar osiągał trafność, która oscylowała w granicy 85%-88%. To wciąż dużo, ale nie zapominajmy, że mylne decyzje są jak najbardziej prawdopodobne.

Jeśli zaś chodzi o wysokość zysków — wszystko zależy od kwoty inwestycji i ryzyka, które podejmiesz.

Wśród opinii użytkowników znaleźliśmy różne głosy. Niektóre były bardzo pozytywne, inne umiarkowanie. Zdarzyło się też kilka negatywnych głosów, ale były w mniejszości.

Wydźwięk wypowiedzi był wprost proporcjonalny do zarobków, które osiągnął konkretny inwestor.

Przeczytaj również naszą recenzję Immediate Edge i Bitcoin Billionaire!

Obsługa Klienta

Gdy prowadzimy nasze testy, obsługę klienta sprawdzamy wedle określonego schematu. Najpierw oceniamy jej jakość oraz szybkość odpowiedzi, a następnie lustrujemy zapewnienia o całodobowej pomocy (o ile występują).

W przypadku Bitcoin Superstar zarówno pod jednym, jak i pod drugim względem nie doszukaliśmy się nieprawidłowości.

Pracownicy szybko odpowiadają i profesjonalnie podchodzą do każdego problemu. W godzinach nocnych oczekiwanie na odpowiedź czasem się wydłuża, ale jesteśmy w stanie to wybaczyć.

Zaś na forach, które odwiedziliśmy, nie znaleźliśmy żadnych negatywnych opinii w tej kwestii. Zdarzały się tylko pojedyncze wzmianki o opóźnieniach.

Wersja Demo

Wersję demo zawsze klasyfikujemy jako ogromny plus bota tradingowego. Tym bardziej, gdy jest darmowa i daje dostęp do wszystkich możliwości platformy, jak ma to miejsce w przypadku Bitcoin Superstar.

Testowaliśmy ją przez dobre dwie godziny i sprawiła pozytywne wrażenie. Jednak tutaj musimy wspomnieć, że handel na fikcyjnym rynku faktycznie jest znacznie bardziej rentowny.

Fałszywy obraz giełdy raczej nie nabierze doświadczonych inwestorów, ale początkujący prawdopodobnie w niego uwierzą. Dlatego uznajemy to za minus.

Podobnie wyrażają się użytkownicy. Większość opinii skupia się właśnie na nierealnym obrazie rynku w wersji demo.

Weryfikacja

Bitcoin Superstar nie ma żadnej formy weryfikacji, co z jednej strony znacznie przyspiesza rejestrację, ale z drugiej budzi obawy. Jednak mimo takiego rozwiązania robot nie pokazał się nam od złej strony.

Wpłaty/Wypłaty

Podczas testów kilkukrotnie wpłacaliśmy i wypłacaliśmy pieniądze. Każda transakcja odbywała się bez żadnych problemów.

Maksymalny czas oczekiwania w przypadku niektórych metod przelewu wynosi 24h i nigdy nie zdarzyło się nam czekać dłużej. Sam oprogramowanie robota też nie utrudniało wypłat.

zysk przelany konto użytkownika Jednak z doświadczenia wiemy, że transfer środków często jednego dnia działa świetnie, a drugiego pojawiają się nagłe opóźnienia. Potwierdzają to niektóre opinie niezależnych inwestorów.

Donosili, że czasem na wypłaty czekali nawet 1-2 dni dłużej. Natomiast warto zaznaczyć, że przelew nie zawsze zależy od brokera czy bota tradingowego. W głównej mierze odpowiada za niego dostawca usługi transferu środków.

Opłaty

Bitcoin Superstar uczciwie podchodzi do kwestii opłat. Są transparentne i nie trafisz na żadne ukryte prowizje.

Uważnie obserwowaliśmy nasz kapitał i nigdy nie trafiliśmy na sytuację, w której na konto trafiłaby mniejsza kwota. Tyle, ile przelewaliśmy, wracało do nas.

Bot tradingowy zarabia głównie dzięki prowizji od wygranych użytkowników, która wynosi ok. 1%. Do tego czasem dochodzą opłaty związane z brokerem (różne w zależności od konkretnej platformy).

Mimo że koszty to zawsze newralgiczny temat, nie znaleźliśmy o nich wielu negatywnych opinii. W tej kwestii użytkownicy raczej przejawiali zadowolenie.

Ostrzeżenie!
Z robotem tradingowym czy bez — inwestycje na rynku kryptowalutowym zawsze wiążą się z dużym ryzykiem utraty środków. Pamiętaj o tym i nie myśl, że jakiekolwiek oprogramowanie zagwarantuje ci zysk. Ty jesteś inwestorem i to na tobie spoczywa odpowiedzialność za kontrolę działań robota. Inwestuj ostrożnie i nie więcej, niż jesteś w stanie stracić.

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

Co to jest Bitcoin Superstar?

Bitcoin Superstar to bot tradingowy, który służy do automatyzacji handlu na giełdzie. Dzięki innowacyjnym algorytmom oprogramowanie śledzi sygnały rynkowe i przeprowadza transakcje w imieniu inwestora.

Czy Bitcoin Superstar to Scam?

Nie. Nasze testy wykazały, że robot rzeczywiście generuje zysk. Jednak weź poprawkę na to, że skuteczność oprogramowania nie zawsze utrzymuje się na jednym poziomie. Zależy od sytuacji rynkowej i parametrów transakcji, które zastosujesz. Dlatego nigdy nie ufaj robotowi w 100%.

Czy Bitcoin Superstar jest darmowy?

Tak, rejestracja i konto demo są w pełni darmowe. Jednak handel rozpoczniesz dopiero, gdy wpłacisz minimalny depozyt w wysokości 250€. Twórcy oprogramowania zarabiają tylko i wyłącznie na skromnej prowizji od twoich wygranych.

Czy Bitcoin Superstar ma aplikację mobilną?

Nie, ale i tak skorzystasz z niego na telefonie i tablecie. Do platformy logujesz się poprzez przeglądarkę, więc potrzebujesz jedynie połączenia z internetem.

Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.