Bitcoin System – Jak działa robot? Czy warto? Opinie Użytkowników

logo btc system Nowe formy inwestowania w kryptowaluty są bardzo ciekawe.

Wystarczy, że odpowiednio skonfigurujesz bota tradingowego, a oprogramowanie samo dopilnuje reszty. Zachowaj jednak czujność. Nie ulegaj zachwytom.

W branży aż roi się od oszustów, którzy żerują na naiwnych inwestorach. Ze względu na to, znalezienie odpowiedniego robota to nie lada wyzwanie. Co drugie oprogramowanie to SCAM.

Aby pomóc ci się rozeznać, przygotowujemy recenzje botów wartych uwagi. Dzisiaj zajmiemy się Bitcoin System, który mocno wyróżnia się na tle konkurencji.

Zastanawiasz się jak wypadł w naszych testach? Ile możesz z nim zarobić? Koniecznie przeczytaj recenzję!

Co to jest Bitcoin System?

Bitcoin System to klasyczny robot handlowy, służący do inwestowania w kryptowaluty. Powstał by ułatwić inwestorom dokonywanie codziennych operacji na zasobach cyfrowych.

Oprogramowanie może analizować rynek kryptowalut w dzień i w nocy, a zatem znacznie dłużej, niż byłby w stanie jakikolwiek inwestor.

Znacząco skraca też czas podejmowania decyzji. Człowiek waha się, opiera swoje wybory o emocje… Oprogramowanie koncentruje się wyłącznie na konkretnych danych. Decyzję jest w stanie podjąć w kilka sekund.

Bitcoin System umożliwia użytkownikom handel Bitcoinami i innymi popularnymi kryptowalutami.

Platforma współpracuje z wieloma regulowanymi brokerami. Zarządzają oni płynnością realizowanych operacji oraz wpłacanymi przez ciebie depozytami.

Dodatkowo, twój broker może zapewnić ci dźwignię finansową 1:1000. Tego typu transakcje wiążą się ze wzrostem potencjalnego zysku. Podnoszą równocześnie ryzyko utraty zainwestowanych środków.

Jak działa Bitcoin System?

Bitcoin System automatycznie wykonuje transakcje handlowe w imieniu inwestora.
Oprogramowanie nieustannie prowadzi analizę rynku kryptowalutowego.

Im więcej informacji zbierze, tym korzystniejsze decyzje podejmuje.

Kluczowe znaczenie mogą mieć również umiejętności inwestora. Aby skorzystać z robota należy ustawić odpowiednie parametry transakcji.

Strona domowa aplikacji Bitcoin System

W przeciwnym razie Bitcoin System zadziała w oparciu o ustawienia domyślne, które mogą okazać się niekorzystne dla ciebie.

Bitcoin trading bot w ciągu kilku sekund realizuje transakcje handlowe. Polegają one na otwieraniu i zamykaniu zleceń kupna i sprzedaży. Oprogramowanie jest w stanie zrobić to znacznie szybciej, niż mógłby zwykły inwestor.

Bitcoin System pozwoli ci śledzić wszystkie działania, które podejmuje przez całą dobę. Prezentowane przez robota dane są bardzo czytelne.

Jesteś początkującym inwestorem? Nie odnajdujesz się w wykresach i tabelkach? Nie martw się. Panel robota Bitcoin System jest przejrzysty i bardzo prosty.

Dodatkowo, w razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z działem obsługi klienta.

Wady i Zalety Bitcoin System

Plusy

 • Duże możliwości zwrotu (wskaźnik wygranych na poziomie 97%);
 • Analiza rynków trwa zaledwie kilka sekund – bot może podjąć transakcje bardzo szybko.
 • Robot podejmuje decyzje handlowe na podstawie danych – nie emocji.
 • Bitcoin System działa przez całą dobę, pomnaża zysk również kiedy śpisz.
 • Platforma zawiera bezpłatną wersję demo. Dzięki niej szybko nauczysz się korzystać z robota, bez ryzyka utraty środków.
 • Tryb automatyczny pozwala korzystać z bota również początkującym inwestorom.
 • Do pomocy możesz wykorzystać dedykowanego opiekuna klienta oraz pracowników działu obsługi klienta.
 • Rejestracja na platformie jest darmowa.

Minusy

 • Konieczność poniesienia dodatkowej opłaty przy wyborze brokera.

Oprogramowanie ma zdecydowanie więcej zalet niż wad.

Ostrzeżenie!
Bitcoin System jest wygodnym wsparciem dla inwestora. Warto jednak polegać również na własnym doświadczeniu. Wykorzystaj wersję demo, aby zapoznać się ze specyfiką rynku kryptowalut i funkcjami oprogramowania. Postaraj się na bieżąco monitorować pracę robota.

Czy Bitcoin System to oszustwo? NIE!

Na rynku pojawią się coraz więcej platform tradingowych. Większość z nich to SCAM, próba wyłudzania środków od naiwnych inwestorów. Zwłaszcza początkujących, którzy nie mają pojęcia o mechanizmach obowiązujących na rynku kryptowalut.

Sprawdziliśmy, czy Robot Bitcoin System to oszustwo. W naszych testach oprogramowanie poradziło sobie bardzo dobrze, podobnie jak opisywane ostatnio Immediate Profit oraz Bitcoin Code.

Wysoka stopa zwrotu, o której zapewniają twórcy platformy okazała się nieco niższa. Mimo to nadal znajduje się na satysfakcjonującym poziomie.

Do zawyżonych ocen robota jesteśmy już przyzwyczajeni. Bitcoin System to nie pierwsza platforma, która chce zwrócić na siebie uwagę inwestorów.

Werdykt

 • W ciągu kilku dni pracy z Bitcoin System powiększyliśmy depozyt, z 250€ do 892€. Jesteśmy pod dużym wrażeniem rentowności robota.
 • Aby zacząć inwestować, nie trzeba mieć fortuny. Wystarczy wpłacić minimalny depozyt w wysokości 250€.
 • Bitcoin System nie pobiera opłaty rejestracyjnej. Całość wpłaconego przez ciebie kapitału jest inwestowana przez robota.
 • Twórcy robota zadbali o bezpieczeństwo użytkowników. Oprogramowanie stosuje szyfrowanie zabezpieczające zarówno dane osobowe, jak i środki inwestorów.
 • Robot realizuje transakcje błyskawicznie. Przeprowadza je znacznie szybciej, niż mógłby nawet bardzo doświadczony inwestor.

Logowanie do Bitcoin System: Jak zacząć?

Założenie konta Bitcoin System zajmie ci dosłownie chwilę. Od tego, by zarabiać dzielą cię wyłącznie 4 kroki. Poniżej przygotowaliśmy krótką instrukcję, która pomoże ci podczas pierwszych dni użytkowania Bitcoin System.

W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skorzystać ze wsparcia opiekuna konta lub działu obsługi klienta.

Krok 1: Rejestracja

uzupełnij dane załóż konto bitcoin system

Uzupełnij dane w formularzu osobowym, znajdującym się na stronie głównej Bitcoin System.

Zostaniesz poproszony o podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Następnie utwórz hasło służące do logowania na platformie.

Pamiętaj, aby nigdy nie podawać go osobom trzecim!

W odróżnieniu od innych kryptobotów, Bitcoin System nie przeprowadza weryfikacji tożsamości. Dzięki temu proces rejestracji trwa zaledwie 2 minuty.

Krok 2: Konto Demo

Bitcoin System jak wygląda handel na koncie demo Podobnie jak w przypadku wielu renomowanych dostawców, Bitcoin System umożliwia przetestowanie serwisu przed rozpoczęciem handlu kryptowalutami.

Zainteresowani inwestorzy mogą zapoznać się ze wszystkimi funkcjami serwisu bez ryzyka utraty środków.

Tę formę zalecamy w szczególności niedoświadczonym inwestorom. Dzięki bezpłatnej wersji demo będą mogli poznać specyfikę rynku kryptowalutowego oraz narzędzia handlowe oferowane przez Bitcoin System.

Dodatkowo, platforma posiada samouczek, przy pomocy którego nauczysz się korzystać z bota.

Nie traktuj przykładowych informacji o zyskach i transakcjach zbyt dosłownie. Mogą być nieco przesadzone, aby zachęcić cię do korzystania z platformy.

Krok 3: Wpłata/Depozyt

Po zalogowaniu na platformę, możesz przelać środki, które chcesz zainwestować. Minimalny depozyt wynosi 250€.

Zalecamy, żebyś pozostał przy tej kwocie dopóki nie poznasz specyfiki działania platformy. Możesz reinwestować osiągany zysk, by nie ryzykować przegrania wszystkich swoich pieniędzy.

Pamiętaj, by nigdy nie inwestować środków, na których utratę nie możesz sobie pozwolić.

Krok 4: Trading

Gdy twój kapitał znajdzie się na rachunku inwestycyjnym, giełda staje przed tobą otworem. Po prostu kliknij przycisk, który odpowiada za uruchomienie bota tradingowego i już — algorytm będzie automatycznie realizował transakcje w twoim imieniu.

zaloguj się zarabiaj bitcoin system Jednak zanim to zrobisz, zajrzyj do opcji i spersonalizuj je. W przeciwnym wypadku robot będzie pracował w oparciu o domyślne ustawienia, co nie każdemu inwestorowi odpowiada.

Wybierz kryptowaluty, które cię interesują, a także ustaw wysokość transakcji oraz zlecenia obronne stop loss i take profit. Dzięki temu dopasujesz pracę algorytmu i poziom ryzyka do własnych potrzeb.

Czy warto otworzyć Konto Bitcoin System?
Poznaj Opinie Ekspertów

Wstępna analiza opinii użytkowników pokazała, że inwestorzy mają mieszane uczucia wobec bota tradingowego. Przyjrzeliśmy się bliżej ich wypowiedziom i doszliśmy do wniosku, że wynikają one głównie z rozczarowania.

Użytkownicy platformy skarżyli się na niższy zysk, niż ten obiecywany przez twórców platformy. Same wygrane rzeczywiście się pojawiały.

Opinie o Robot Bitcoin System : Zarobki

komentarze inwestorów

Zarabianie z kryptobotem nie uczyni cię bogaczem z dnia na dzień.

Aby zdobyć satysfakcjonującą sumę, powinieneś regularnie inwestować z Bitcoin System.

Pamiętaj, że zmienność na rynku kryptowalut wiąże się również z ryzykiem potencjalnej utraty środków.

Jeżeli będziesz miał tego świadomość, unikniesz podobnego rozczarowania jak inwestorzy na forum.

W trakcie naszych testów zwiększyliśmy depozyt do 892€.

Nie jest to może dużo.

Weź pod uwagę, jak niewiele musisz zrobić, aby otrzymać dodatkowe środki. Naszym zdaniem warto.

Obsługa klienta

Aby skontaktować się z obsługą klienta należy założyć konto na platformie bitcoin. Osoby „z zewnątrz”, które nie korzystają z robota Bitcoin System nie mają dostępu do tej formy wsparcia.

W komentarzach inwestorów na forum nie znaleźliśmy negatywnych informacji na temat działu obsługi klienta.

Wersja Demo

Z pozytywnym odbiorem inwestorów spotkała się wersja testowa platformy. Bitcoin System udostępnił wszystkie swoje funkcjonalności, do sprawdzenia bez ryzyka utraty środków.

Pozwala zapoznać się z mechanizmami działania robota oraz specyfiką rynku kryptowalutowego. Początkujący inwestorzy wskazali, że dzięki pracy z Bitcoin System zdobyli cenne doświadczenie.

Bardziej doświadczeni traderzy podkreślali, że dzięki wersji demo zaczęli pracę z nowym robotem bez obaw o błąd w trakcie transakcji. Najmniejsze potknięcie mogłoby doprowadzić do utraty całego wpłaconego kapitału.

Jeżeli chcesz poznać inne roboty z podobnymi funkcjonalnościami, zapoznaj się z BitQT, Bitcoin Revolution i Bitcoin Up.

Weryfikacja

Ręka wyciągnięta do zawarcia umowy Bitcoin System nie przeprowadza weryfikacji tożsamości. Nie musisz przesyłać skanu dowodu osobistego, żadnych dokumentów z twoim podpisem.

Nie otrzymasz nawet linku do identyfikacji na maila.

Dzięki temu proces rejestracji przebiega bardzo szybko. Nie sprawia najmniejszych problemów.

Wpłaty/Wypłaty

Zarówno wypłaty, jak i wpłaty realizowane są bardzo szybko.

Zdaniem forumowiczów środki powinny znaleźć się na twoim koncie bankowym do 24 godzin od zarejestrowania wypłaty w systemie.

Brokerzy, którzy współpracują z Bitcoin System udostępniają użytkownikom zróżnicowane metody płatności.

Opłaty

Rejestracja w Bitcoin System jest całkowicie darmowa. Opłaty nie są pobierane również za wpłaty i wypłaty środków.

Niewielka prowizja  jest naliczana wyłącznie od otrzymanego zysku.

W naszym przypadku było to kilkanaście euro.

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

Co to jest Bitcoin System?

Bitcoin System jest robotem kryptograficznym. Służy do zarabiania na handlu kryptowalutami. Usprawnia codzienną pracę inwestora.

Czy Bitcoin System jest legalny?

W trakcie naszego testu nie wykryliśmy oznak oszustwa. Zalecamy jednak, by przy pierwszych inwestycjach nie przekraczać minimalnego depozytu.

Ile wynosi minimalny depozyt dla Bitcoin System?

Platforma umożliwia rozpoczęcie handlu po wpłacie minimum 250€. Możesz inwestować również wyższe kwoty. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy zainwestowanie 250 € oraz reinwestowanie otrzymanego zysku. Wpłata wszystkich posiadanych środków zwykle nie kończy się dobrze.

Czy Robot Bitcoin System gwarantuje zysk?

Robot umożliwia zarabianie, ale nie gwarantuje zysku dla każdej transakcji. Rynek kryptowalut jest zmienny. Zachodzące na nim zdarzenia wiążą się z ryzykiem utraty zainwestowanych środków.

Ile kosztuje korzystanie z Bitcoin System?

Rejestracja w Bitcoin System jest całkowicie darmowa. Nie występują również opłaty za transakcje, ani inne ukryte koszty. Platforma pobiera wyłącznie niewielką prowizję od zysku. Informację na temat jej wysokości otrzymasz przy rejestracji.

Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.