BitQT – Jak działa robot? Czy warto? Opinie Użytkowników

kryptorobot bitqt Regularny i stosunkowo wysoki zysk w zamian za kilkanaście minut pracy dziennie — czy to nie brzmi zachęcająco?

Wielu twórców botów tradingowych reklamuje się w ten sposób, więc już przywykliśmy. Jeśli w to nie wierzysz — bardzo dobrze.

My też nie ufamy przechwałkom twórców. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, co naprawdę kryje w sobie BitQT.

Czy rzeczywiście jest skuteczny i przynosi zysk? Czy ma dobrą reputację? Jak wygląda platforma? Jest przyjazna dla początkujących inwestorów czy może nadaje się jedynie dla profesjonalistów?

O tym i o wielu innych kwestiach, które dotyczą BitQT, przeczytasz w artykule.

Co to jest BitQT?

BitQT to bot tradingowy, czyli oprogramowanie, które automatyzuje handel na giełdzie dzięki innowacyjnym algorytmom.

Robot śledzi wykresy i wskaźniki giełdowe, po czym na ich podstawie kupuje lub sprzedaje kryptowaluty w imieniu inwestora.

BitQT specjalizuje się w obrocie Bitcoinem, Ethereum, Ripple oraz Litecoinem.

Powstał w 2017 roku za sprawą kilku brokerów kryptowalutowych, czyli ludzi z dużym doświadczeniem w branży.

Twórcy podają, że ich produkt jest szybszy od konkurencji o ok. 0,01 sekundy, co wbrew pozorom stanowi świetny wynik w automatycznym handlu.

Możesz samodzielnie sprawdzić, jak wypadnie w porównaniu do Bitcoin Code czy BTC Era.

Dzięki większej prędkości BitQT wcześniej od innych robotów zajmuje lukratywne pozycje na rynku, dzięki czemu przynosi większe zyski.

Wedle oficjalnej wersji bot tradingowy osiąga skuteczność na poziomie 88%.

Strona domowa aplikacji BitQT

Wydaje ci się, że tak wysoka trafność sporo kosztuje? BŁĄD.

BitQT jest w pełni darmowy. Nie płacisz ani za rejestrację, ani za korzystanie z robota. Nie ma też żadnych prowizji, które zwiększałyby koszt wpłat lub wypłat.

Twórcy zarabiają tylko i wyłącznie na zyskownych transakcjach użytkowników. Liczą sobie skromny 1% od twoich wygranych. To niewiele, jeśli weźmiesz pod uwagę możliwości robota.

Tym bardziej, że przetestujesz go bez opłat na koncie demo. Wersja demonstracyjna daje ci dostęp do wszystkich możliwości robota, więc bez ryzyka sprawdzisz jego funkcje i wypróbujesz różne strategie inwestycyjne.

Oprócz tego masz dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych i obsługi klienta, która szybko odpowiada na wszelkie pytania. Została nam jeszcze kwestia bezpieczeństwa.

Twórcy zadbali również o to. Nowoczesne systemy szyfrowania chronią dane użytkowników, a dodatkowe tarcze przeciw hakerom zabezpieczają ich kapitał.

Wady i zalety BitQT

Plusy

 • Dobry sposób na rozpoczęcie przygody z inwestycjami w kryptowaluty;
 • Duża skuteczność;
 • Szybka i bezproblemowa rejestracja;
 • Brak opłat i prowizji;
 • Darmowe konto demo;
 • Intuicyjna i przyjazna początkującym platforma;
 • Obsługa klienta dostępna przez całą dobę;
 • Szybkie wpłaty i wypłaty.

Minusy

 • Nie wszystkie kryptowaluty są dostępne.
Jak widzisz, oprogramowanie ma znacznie więcej plusów, niż minusów.
Ostrzeżenie!
Inwestycje zawsze wiążą się z ryzykiem — niezależnie od tego, czy przeprowadzasz transakcje samodzielnie, czy z pomocą robota. Nigdy nie ufaj oprogramowaniu w 100% i kontroluj jego działania. Pamiętaj, że to ty jesteś inwestorem. Ostatnie słowo zawsze należy do ciebie. Ogranicz ryzyko i nigdy nie inwestuj więcej, niż możesz stracić.

Czy BitQT to oszustwo? NIE!

Podczas testów sprawdziliśmy, czy BitQT to oszustwo.

Przetestowaliśmy większość (jeśli nie komplet) funkcji robota i śmiało stwierdzamy, że jest skuteczny.

Oczywiście nie daje aż tak wysokich zysków, jak gwarantują twórcy (brak zaskoczenia), ale rzeczywiście pomnaża kapitał bez większego zaangażowania inwestora. Poniżej znajdziesz podsumowanie naszych testów.

Werdykt

 • Skuteczność na poziomie ok. 88%-89%;
 • Wpłaty i wypłaty zajmują maksymalnie dobę.
 • Wysokie bezpieczeństwo transakcji;
 • Robot współpracuje z renomowanymi brokerami.
 • Konto demo pozwala bez ryzyka zapoznać się z funkcjami oprogramowania.
 • Opinie użytkowników są w większości pozytywne.
 • Nasi testerzy nie znaleźli dowodów, które zdradzałyby oszustwo.

Jak otworzyć konto BitQT?

Droga od rejestracji do pierwszej transakcji jest stosunkowo prosta i nie sprawi ci większych problemów.

Potrzebujesz przewodnika? Jesteśmy na miejscu!

Poniżej znajdziesz poradnik krok-po-kroku, który przeprowadzi cię przez wszystkie początkowe etapy przygody z BitQT.

1. Rejestracja

zaloguj się bitqt

Odwiedź oficjalną stronę robota. Znajdziesz tam formularz rejestracyjny, który musisz wypełnić. Całość sprowadza się do podania kilku podstawowych informacji, czyli:

 • imienia i nazwiska,
 • adresu e-mail,
 • numeru telefonu.

Gdy skończysz, wybierz jeszcze hasło do konta i gotowe. Strona automatycznie połączy cię z brokerem, który działa na polskim rynku.

2. Konto Demo

Zaraz po rejestracji uzyskujesz dostęp do konta demo. Rachunek zasila fikcyjne 1500€, dzięki czemu bez problemów przetestujesz wszelkie funkcje robota.

Ćwicz do woli, ponieważ tutaj nie stracisz prawdziwych pieniędzy.

Kiedy już zdobędziesz trochę doświadczenia, przełącz się z konta demo na normalne. Zrobisz to jednym kliknięciem w ustawieniach platformy.

3. Wpłata/Depozyt

kryptorobot bitqt platforma inwestycyjna

Handel na giełdzie wymaga od ciebie wpłaty pierwszego depozytu.

Minimalna kwota wynosi 250€ i radzimy, żeby właśnie tyle wyniósł twój pierwszy przelew.

Taka suma w zupełności wystarczy na początek. Sprawdzisz, jak radzi sobie BitQT, a (jeśli zechcesz)w przyszłości przelejesz więcej pieniędzy.

Transferu środków dokonasz kilkoma popularnymi metodami. Wśród nich znajdują się: karta kredytowa (Mastercard, Visa, American Express), Netteler i Discover Network.

4. Trading

Gdy twój kapitał znajdzie się na rachunku inwestycyjnym, giełda staje przed tobą otworem. Po prostu kliknij przycisk, który odpowiada za uruchomienie bota tradingowego i już — algorytm będzie automatycznie realizował transakcje w twoim imieniu (dowiedz się więcej na temat działania bitcoin trading bot).

Jednak zanim to zrobisz, zajrzyj do opcji i spersonalizuj je. W przeciwnym wypadku robot będzie pracował w oparciu o domyślne ustawienia, co nie każdemu inwestorowi odpowiada.

Wybierz kryptowaluty, które cię interesują, a także ustaw wysokość transakcji oraz zlecenia obronne stop loss i take profit. Dzięki temu dopasujesz pracę algorytmu i poziom ryzyka do własnych potrzeb.

Czy warto otworzyć Konto BitQT? Poznaj Opinie Ekspertów

Nasi testerzy spędzili z robotem kilka dni. W tym czasie sprawdzili praktycznie wszystkie możliwości oprogramowania.

Szukali słabych punktów, błędów i śladów oszustwa, ale zamiast tego znaleźli skuteczny algorytm i przyjazną użytkownikowi platformę.

Jednak czy aby na pewno było tak dobrze? Czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego.

Chcąc uniknąć jednostronnego obrazu, zasięgnęliśmy także języka na innych branżowych portalach i forach internetowych.

logo instytucje finansowe

Opinie o Robocie BitQT: Zarobki

 

Podchodziliśmy do inwestycji bardzo ostrożnie, a i tak udało nam się pomnożyć początkowy kapitał do sumy 620€. To mniej, niż na oficjalnej stronie obiecują twórcy, ale wynik i tak jest niezły.

dostępność robota bitqt

W końcu mówimy o zarabianiu pasywnym, w które wkładamy maksymalnie 20-30 min dziennie.

Wśród użytkowników zdarzały się relacje o przegranych, ale było też wiele pozytywnych głosów. Niektórzy inwestorzy chwalili się, że zarobili nawet więcej, niż podaje strona BitQT.

Nie wiemy, czy to prawda, ale za to mamy pewność, że robot działa. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze.

Przeczytaj również nasze recenzje Oil Profit, Immediate Profit i Bitcoin Millionaire.

Obsługa klienta

W przypadku obsługi klienta sprawdzaliśmy dwie rzeczy: czy rzeczywiście jest całodobowa i jak szybko pracownicy BitQT odpowiadają.

W pierwszej kwestii zapewnienia potwierdziły się. Zarówno kontakt mailowy, jak i live chat, były aktywne całą dobę. Niezależnie od pory dnia obsługa podchodziła do problemu profesjonalnie i życzliwie.

Szybkość odpowiedzi również była zadowalająca. Nigdy nie czekaliśmy dłużej niż kilka minut.

W sieci znaleźliśmy tylko pojedyncze głosy, jakoby pracownicy ociągali się z odpowiedzią. Może zdarzały się takie przypadki, ale my niczego podobnego nie doświadczyliśmy.

Wersja demo

Konto demonstracyjne to duża zaleta BitQT. Jest darmowe i zapewnia dostęp do pełnych możliwości platformy. Bawiliśmy się z nim blisko dwie godziny i nie żałujemy tego czasu.

Bez stresu zapoznaliśmy się ze wszystkim, co ma w zanadrzu bot tradingowy. Przeszliśmy do handlu w pełnej gotowości. Tobie radzimy zrobić to samo.

Mimo że niektórzy użytkownicy twierdzili, jakoby robot przedstawiał fikcyjny rynek zbyt pozytywnie i zwiększał prawdopodobieństwo wygranych, konto demo wciąż jest świetnym sposobem na naukę zasad działania platformy.

Wersję demo udostępnia również Bitcoin Loophole. Przeczytaj naszą recenzję i porównaj działanie platform.

Weryfikacja

Twórcy BitQT maksymalnie uprościli proces weryfikacji. Nie sprawi ci problemów i zajmie nie więcej, niż kilka minut. Potwierdzenie tożsamości użytkowników zwiększa wiarygodność robota.

Wpłaty/Wypłaty

Pieniądze - banknoty Euro Nie mieliśmy żadnego problemu z realizacją przelewów. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty przebiegały szybko i bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Na pieniądze nigdy nie czekaliśmy powyżej doby. Jednak niektórzy inwestorzy mieli więcej kłopotów w tym aspekcie.

Donosili przede wszystkim o opóźnieniach, które trwały nawet cały dodatkowy dzień. Winili za to BitQT, ale pamiętajmy, że robot ma niewiele do powiedzenia w kwestii przelewów.

W większości przypadków problem leży po stronie dostawcy usługi.

Opłaty

Twórcy często zapewniają, że ich produkt jest darmowy. Później trafiamy na ukryte koszty. Jednak nie tym razem. Dokładnie przeanalizowaliśmy stan konta.

Nie zauważyliśmy, żeby nasz depozyt został pomniejszona podczas przelewu czy innych działań na platformie. Nie znaleźliśmy też nikogo, kto twierdziłby inaczej.

Wszystko wskazuje, że BitQT rzeczywiście zarabia tylko i wyłącznie na procencie od wygranych transakcji. Sprawdź, jak wypada na tle Bitcoin Trader i BTC Up.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czym jest BitQT?

BitQT to bot tradingowy, który automatyzuje handel kryptowalutami na giełdzie. W oparciu o innowacyjny algorytm szuka korzystnych sygnałów rynkowych i na ich podstawie kupuje lub sprzedaje aktywa.

Czy BitQT przynosi zysk?

Niektórzy inwestorzy chwalili się zyskami, które przekraczają 2000 EUR dziennie. Jednak miej na uwadze, że takie zarobki wymagają operowania na dużo większym kapitale. Początkującym doradzamy, aby rozpoczęli inwestycje od minimalnego depozytu, który wynosi 250 EUR.

Ile czasu muszę poświęcić na inwestycje?

Do obsługi i aktualizacji ustawień robota wystarczy ci ok. 20 minut dziennie. Reszta działa na autopilocie.

Czy mogę wypłacić kryptowaluty z BitQT?

Niestety nie ma takiej opcji. Wszystkie zyski, które wypracuje robot, trafiają na rachunek inwestycyjny w formie waluty państwowej. Tylko ją przelejesz na konto.

Czy BitQT ma aplikację mobilną?

Nie, ale nie jest ona konieczna. Do robota logujesz się poprzez przeglądarkę internetową, więc masz do niego dostęp z każdego urządzenia, które łączy się z siecią.

Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.