Recenzja Bitcoin Millionaire Opinie Użytkowników| Czy To SCAM?

logo robota btc millionaire O Bitcoin Millionaire krąży w sieci wiele mniej lub bardziej wiarygodnych opinii.

W recenzji robota sprawdzamy ich wiarygodność, dzielimy się tymi najciekawszymi oraz dodajemy swoje spostrzeżenia z testów.

Ale po kolei…

W czasach kiedy bitcoin, ethereum i inne mniej popularne kryptowaluty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, coraz więcej osób szuka sposobu na intratną inwestycję w którąś z nich.

Jednym z dostępnych na rynku rozwiązań są roboty kryptowalutowe, czyli zautomatyzowane oprogramowanie do handlu cyfrowymi walutami. Takim robotem jest właśnie Bitcoin Millionaire.

Jak sama nazwa wskazuje, za jego pomocą zainwestujesz w bitcoina. Czy przyniesie ci to zysk oraz czy oprogramowanie jest godne zaufania? Tego dowiesz się z artykułu.

Wady i Zalety Bitcoin Millionaire

Plusy

 • Najnowsza technologia, która wyprzedza rynek o 0,01 sekundy;
 • Twórcy zapewniają 99% skuteczność przewidywań robota, a co za tym idzie — regularne zyski;
 • Pierwsza nagroda w kategorii oprogramowania tradingowego (przyznana przez UK Trading Association);
 • Nowoczesny i intuicyjny design, dzięki któremu nawet nowicjusze szybko zaznajomią się z obsługą robota;
 • Robot współpracuje z renomowanymi brokerami.

Minusy

 • Wysoka wartość minimalnego depozytu (250 EUR).

Chcesz kupić kryptowaluty własnoręcznie?
Sprawdź tych brokerów!

Jeśli nie wierzysz w automatyczny handel i wolisz inwestować pieniądze samodzielnie, załóż konto u brokera. Za jego pośrednictwem kupisz nie tylko bitcoin czy inne kryptowaluty, ale również wiele aktywów z rynku akcji, walut fiducjarnych czy surowców.

Poniżej znajdziesz ranking brokerów, który są aktualnie najlepsi w branży.

1. Binance

binance coin logo

 • Największa giełda kryptowalut na rynku;
 • Ponad 500 cyfrowych aktywów w ofercie;
 • Zaawansowane funkcje analityczne dostarczane przez TradingView;
 • Jedne z najniższych opłat transakcyjnych w branży;
 • Szereg zabezpieczeń chroniących środki użytkowników;
 • Multum dodatkowych funkcji Web3.

2. Libertex

 • Libertex logotyp Zerowe spready (broker zarabia na niskich prowizjach);
 • Ponad 50 kryptowalut w ofercie (w formie kontraktów CFD);
 • Dwie platformy transakcyjne do wyboru: Libertex oraz MetaTrader 4;
 • Możliwość zautomatyzowania handlu;
 • Bezpieczeństwo (działa pod nadzorem CySEC);

Dowiedz się więcej o Libertex!

Co to jest Bitcoin Millionaire?

Bitcoin Millionaire to robot tradingowy, który korzysta z zaawansowanych algorytmów. Na ich podstawie określa potencjalną cenę bitcoina w oparciu o prawdopodobieństwo, a następnie podejmuje niezależne decyzje inwestycyjne.

Co to znaczy?

Gdy robot wykalkuluje, że w najbliższej przyszłości cena BTC spadnie lub wzrośnie, bez pomocy inwestora zajmuje odpowiednią pozycję (sprzedaży lub kupna). Reaguje o wiele szybciej, niż człowiek kiedykolwiek by zdołał.

Bitcoin Millionaire w ułamku sekundy skanuje aktualne trendy rynkowe, przekłada je na przyszłą cenę kryptowaluty i finalnie — kupuje ją lub sprzedaje za pośrednictwem zaprzyjaźnionych brokerów.

strona główna robota film Dodatkową zaletą robota jest fakt, że wspomniani brokerzy udostępniają możliwość zawierania transakcji na bardzo wysokiej dźwigni. Dzięki temu nawet skromny ruch ceny może prowadzić do dużego zysku.

Natomiast minus jest taki, że ryzyko też jest większe.

Dlatego tak dużą rolę gra trafność przewidywań robota. Wedle twórców algorytm jest na tyle złożony i innowacyjny, że Bitcoin Millionaire dokładnie odgaduje przyszły kurs kryptowaluty. Z tego samego powodu użytkownicy mogą liczyć na regularny przychód.

Jeśli rzeczywiście tak jest, obiecany zysk również powinien być prawdziwy. Na stronie możemy przeczytać, że średni zarobek użytkowników robota wynosi 1100 euro dziennie.

Niestety brakuje dokładnych informacji odnośnie tego, ile potrzeba kapitału i na jakich ustawieniach konta trzeba inwestować, aby osiągać takie wyniki.

Kto zyska dzięki Bitcoin Millionaire?

Mnóstwo monet BTC Robot kryptowalutowy ma tę przewagę nad człowiekiem, że może działać bez przerwy w ciągu 24 godzin, nawet 7 dni w tygodniu.

Dzięki temu przeprowadza o wiele więcej transakcji i nie umknie mu żadna okazja do zysku na rynku kryptowalut.

Ponadto — jako że Bitcoin Millionaire przeprowadza inwestycje samodzielnie — zarówno eksperci, jak i początkujący z sukcesem z niego skorzystają.

Zaawansowani inwestorzy dzięki robotowi zdywersyfikują portfolio i zwiększą szansę na wygraną.

Zaś początkujący znajdują się w jeszcze lepszej pozycji, bo nawet bez specjalistycznej wiedzy i doświadczenia wygenerują zyski już na początku przygody z kryptowalutami.

Pamiętaj jednak, że mimo wszystko należy zachować ostrożność. Może i Bitcoin Millionaire korzysta z zaawansowanych matematycznych algorytmów, ale to nie czyni go nieomylnym. Ryzyko straty zawsze istnieje.

Czy Bitcoin Millionaire to Oszustwo? NIE!

Podczas naszych testów na własną rękę sprawdziliśmy, czy Bitcoin Millionaire to oszustwo. Odpowiedź brzmi: nie. Robot rzeczywiście generuje zyski — może nie tak wysokie, jak obiecują twórcy, ale jednak.

Na wyniki mógł mieć wpływ fakt, że nasz redakcyjny kolega podszedł do inwestycji bardzo ostrożnie. W przypadku bardziej zdecydowanych transakcji istnieje szansa, że platforma wygeneruje większy przychód.

Werdykt

 • Robot korzysta z najnowszych technologii (zarówno pod względem algorytmu inwestycyjnego, jak i oprogramowania szyfrującego dane użytkowników);
 • Profesjonalizm i uczynność obsługi klienta;
 • Zyski z pracy robota rzeczywiście są możliwe;
 • Pozytywne recenzje i opinie użytkowników w internecie;
 • Szybkie wpłaty i wypłaty;
 • Użytkownik poświęca tylko kilkanaście minut dziennie na nadzór pracy robota;
 • Bezpieczeństwo handlu.

Bitcoin Millionaire czy Bitcoin Billionaire?
Opinie o robotach

Niektórzy użytkownicy korzystają z nazw „Bitcoin Millionaire” i „Bitcoin Billionaire” zamiennie, ale to błąd. Mamy tu do czynienia z dwoma różnymi robotami kryptowalutowymi.

Nie wiemy, czy któryś zgapił nazwę od konkurenta czy podobieństwo jest niezamierzone.
Tak czy inaczej pamiętaj, że Bitcoin Billionaire to zupełnie inne oprogramowanie. Nasza recenzja nie dotyczy tego robota!

Powyższych nazw nie możemy stosować zamiennie.

Logowanie do Bitcoin Millionaire: Jak zacząć?

Tylko cztery proste kroki dzielą cię od zarabiania pieniędzy na kryptowalutach. Gotów do podjęcia ryzyka? W takim razie czytaj dalej.

Przygotowaliśmy dla ciebie poradnik krok-po-kroku, który przeprowadzi cię przez etap rejestracji konta i pokaże, jak zacząć zarabiać.

Krok 1: Załóż konto

Wejdź na stronę robota. Znajdziesz tutaj formularz rejestracyjny, który składa się z trzech pól: Formularz rejestracyjny robota Bitcoin Millionaire

 • imię,
 • nazwisko,
 • adres e-mail.

Podaj informacje zgodnie z prawdą, a szybko zakończysz rejestrację. Najnowsze oprogramowanie szyfrujące chroni dane użytkowników serwisu, więc możesz spać spokojnie.

Jako że Bitcoin Millionaire korzysta z platform różnych brokerów, a oni podlegają ścisłym regulacjom systemu nadzoru finansowego, czasem niezbędna jest dodatkowa weryfikacja.

Możesz spotkać się z sytuacją, że broker poprosi cię o skany dokumentów, które potwierdzą twoją tożsamość.

Krok 2: Wpłać depozyt

Do inwestycji potrzebujesz kapitału — to oczywistość. Bitcoin Millionaire pozwala dokonać wpłaty środków różnymi metodami. Wybierz tę, która ci odpowiada i wykonaj przelew.

Minimalny początkowy depozyt wynosi 250 euro, co jest standardem w branży. Taka kwota w zupełności wystarczy na początek, więc odradzamy wpłatę większej ilości środków — chyba że zaliczasz się do doświadczonych inwestorów.

Krok 3: Konto demo

Zanim przejdziesz do prawdziwego handlu, możesz przetestować ustawienia i funkcje robota za pomocą konta demo.

Sposób jego działania jest dokładnie taki sam, jak wtedy, gdy zawierasz prawdziwe inwestycje. Jedyna różnica polega na tym, że nic nie ryzykujesz.

Szczególnie polecamy tę opcję użytkownikom początkującym, ponieważ mogą tu sprawdzić wiele strategii handlowych i ocenić, która działa najlepiej.

Krok 4: Trading online

Monety na klawiaturze laptopa

Chcesz rozpocząć prawdziwe inwestowanie? Wystarczy, że przełączysz się z wersji demo na wersję live.

Zrobisz to jednym kliknięciem, co jest ogromnym ułatwieniem, jeśli chodzi o design platformy Bitcoin Millionaire.

Sposób działania konta live jest dokładnie taki sam. Jeśli masz za sobą ćwiczenia w wersji demonstracyjnej, odnajdziesz się i tutaj. Po prostu dopasuj ustawienia do twoich preferencji i włącz robota. Resztą zajmie się algorytm.

Łatwe, prawda?

Czy warto otworzyć Konto Bitcoin Millionaire?
Poznaj Opinie Ekspertów

Poświęciliśmy kilka dni na testy robota, co dało nam wystarczająco dużo czasu na ocenę jego stopnia wiarygodności. Wszystko wskazuje na to, że Bitcoin Millionaire to nie oszustwo.

Nasz redakcyjny kolega założył konto bitcoin i dzięki oprogramowaniu zarobił pieniądze. Może nie tak duże, jak obiecują na stronie twórcy, ale niemal podwoił początkowy depozyt.

Zespół redakcyjny wspierał go przy tym i przy okazji analizował działalność platformy.

opninie użytkowników robota Warto tutaj dodać, że intuicyjny design będzie przystępny dla większości osób.
Jednocześnie trudno uznać obietnice twórców za fałszywe.

Może inne ustawienia systemu robota (bardziej ryzykowne) rzeczywiście pozwalają zarabiać więcej pieniędzy. W naszym przypadku woleliśmy jednak inwestować zachowawczo.

Czytaj dalej, a dowiesz się więcej o poszczególnych aspektach Bitcoin Millionaire.

Zarobki

rekomendacja robota btc millionaire

Faktem jest, że za pośrednictwem robota możemy zarobić pieniądze.

Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy interesuje nas konkretna kwota, którą może zyskać użytkownik.

Wedle twórców robot generuje średnie przychody rzędu 1100 euro dziennie.

Znowu nasz redakcyjny kolega w oparciu o minimalny depozyt zarobił ok. 200 euro, ale stawiał na bardzo ostrożny handel.

Najczęściej zarobki wahają się gdzieś pomiędzy tymi sumami, ale rzadko dochodzą do góry pieniędzy, którą obiecują twórcy robota.

Opinie użytkowników z różnych forów oraz stron ratingowych pokazują, że zyski zwykle są o połowę niższe. Oczywiście zdarzyło się kilku inwestorów, którzy przebili granicę 1100 euro. Tak samo przeczytaliśmy opinie kilku, którzy stracili pieniądze.

Obsługa Klienta

Jeśli chodzi o jakość obsługi klienta, nie mamy żadnych negatywnych uwag. Zawsze otrzymywaliśmy szybkie odpowiedzi, a pracownicy serwisu byli profesjonalni i uprzejmi.

W sieci nie trafiliśmy na żadnego użytkownika, który narzekałby na ten aspekt pracy robota.

Osoby początkujące powinny być tutaj szczególnie zadowolone, ponieważ zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc.

Wersja Demo

Sama obecność konta demo sprawia, że robot nabiera wiarygodności. Każdy użytkownik przeprowadzi handel próbny, dzięki czemu sprawdzi, ile z jego strategii handlowych prowadzi do zysku (i jaki wysoki jest to zysk).

Niektórzy twierdzą, że wersja demo przerysowuje możliwości robota i pozwala zarabiać dużo większe pieniądze, niż w rzeczywistym handlu. Może rzeczywiście tak jest, ale nie zmienia to wartości edukacyjnej konta demo.

Inwestorzy mają tutaj do dyspozycji wszystkie możliwości serwisu, więc szybko nauczą się, jak działa Bitcoin Millionaire.

Weryfikacja

Sam robot wymaga od użytkownika jedynie podstawowych informacji, więc weryfikacja nie jest skomplikowana. Jednak w przypadku brokerów, którzy pośredniczą w każdej transakcji, bywa już różnie.

Niekiedy użytkownik musi przesłać skany dokumentów, które potwierdzą jego tożsamość. To męczące, ale pamiętajmy, że taki wymóg narzuciła Unia Europejska i poszczególne państwa w Europie.

Jednak kryje się tu także plus.

Weryfikacja dodatkowo udowadnia, że robot i brokerzy przestrzegają prawa, więc nie są oszustwem.

Wpłaty/Wypłaty

zysk przelany konto użytkownika

Bitcoin Millionaire daje użytkownikom szeroki wybór pod względem wpłaty i wypłaty środków, co już jest dużą zaletą.

Jednak jeszcze ważniejszą kwestią szybkość realizacji przelewów.

Jak to wygląda u robota?

Nasze doświadczenia są bardzo pozytywne. Zarówno wpłaty kapitału, jak i wypłaty zysku trafiały na konto w ciągu jednej doby, a niekiedy nawet wcześniej. Nie natknęliśmy się na żadne problemy pod tym względem, więc nie mamy nic do zarzucenia.

Jednak w sieci znaleźliśmy osoby, które donosiły, że przelewy potrafią się spóźniać. Nie sposób jednoznacznie stwierdzić, czy to wina robota, czy może dostawcy usługi transferu środków.

Opłaty

Jak czytamy na stronie, Bitcoin Millionaire to w pełni darmowe oprogramowanie, które pozwala na automatyczne inwestowanie w BTC. Czy to prawda? Wszystko na to wskazuje.

Dokładnie przyglądaliśmy się przelewom w celu odnalezienia jakichkolwiek ukrytych kosztów, ale na żadne nie trafiliśmy. Na konto zawsze trafiała dokładnie ta sama kwota, którą wpłacaliśmy lub wypłacaliśmy.

Inne strony, recenzje i opinie również nie podają, żeby gdzieś znajdowały się dodatkowe opłaty.

Dowiedzieliśmy się natomiast, że Bitcoin Millionaire pobiera skromny procent od zysku użytkownika. To źródło zarobku robota.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, jaki bot do kryptowalut jest najlepszy, przeczytaj kolejny artykuł.

Ostrzeżenie!
Mimo że wszystko wskazuje, że Bitcoin Millionaire nie jest oszustwem, weź pod uwagę, że zawsze istnieje ryzyko przegranej. Nie ma robota tradingowego, który byłby w stanie zapewnić ci same intratne transakcje.

Bitcoin i cały rynek kryptowalutowy są jednymi z najbardziej nieprzewidywalnych inwestycji na świecie i czasem zaskakują nawet doświadczonych traderów. Dlatego zachowaj ostrożność i nigdy nie inwestuj więcej, niż możesz stracić.

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

Czy Bitcoin Millionaire to scam?

Z naszej recenzji wynika, że algorytm robota rzeczywiście jest w stanie generować zysk. Bitcoin Millionaire to nie oszustwo.

Ile zarobię dzięki Bitcoin Millionaire?

Wedle zapewnień twórców użytkownicy robota zarabiają nawet 1100 euro dziennie. Jednak nie wiemy dokładnie, jaką kwotę należy zainwestować i na jakich ustawieniach handlować, aby rzeczywiście generować takie zyski.

Ile czasu dziennie muszę poświęcić na pracę z robotem?

Wystarczy 15-20 minut dziennie. Korzystanie z Bitcoin Millionaire jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Kiedy już ustawisz parametry robota, twoim jedynym zadaniem będzie regularne nadzorowanie jego poczynań.

Czy Bitcoin Millionaire to legalne oprogramowanie?

Nasze małe śledztwo wskazuje, że Bitcoin Millionaire to nie scam i działa w pełni legalnie. Potwierdza to również fakt, że robot współpracuje wyłącznie z renomowanymi brokerami, którzy pozwalają na automatyczny handel na giełdzie.

Ile powinienem zainwestować?

Minimalna kwota początkowego depozytu wynosi 250 euro, co jest standardem w branży. Na początku radzimy nie wpłacać więcej, bo taka suma w zupełności wystarczy do inwestycji. W przyszłości zawsze możesz wykonać dodatkowy przelew.

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.