E-portfel

1240

Dominującym elementem koncepcji platform forexowych oprócz obsługi klienta i spełnienia warunków handlowych jest przede wszystkim bezpieczeństwo depozytów klienta. Brokerzy giełdowi akceptują elektroniczne metody płatności. Wpłata i wypłata środków przy pomocy ePortfeli jest obecnie najszybszą metodą depozytową. Założenie konta i prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe.

Bezpiecznie i prywatnie

Zapewnienie bezpieczeństwa informacji jest najwyższym priorytetem, a eportfele pomagają chronić dane, utrzymując je w bezpiecznym środowisku. Podczas korzystania z eportfela, osobiste informacje finansowe nie są nikomu udostępniane, a sposób płatności nie jest ujawniany.

Używając Eportfela, zmniejszasz prawdopodobieństwo, że Twoje dane osobowe zostaną ujawnione online i dodajesz warstwę bezpieczeństwa przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i atakami hakerów.

Technologia bezpieczeństwa

Transakcje są automatycznie szyfrowane z Twojej przeglądarki do strony www eportfela za pomocą Secure Sockets Layer lub jego następcy, Transport Layer Security, w zależności od możliwości Twojej przeglądarki. Strona jest autoryzowana przez Urząd Certyfikacji i pomaga zachować swoje dane bezpieczne.

Serwery, na których przechowywane są dane osobowe, są fizycznie oddzielone od całego sprzętu w niedostępnych, bezpiecznych miejscach.

Rady odnośnie bezpieczeństwa przy korzystaniu z eportfeli

Stwórz bezpieczne hasło

Najlepsze hasła mają długość 8 znaków i zawierają litery, cyfry i symbole. Połączenie prostej frazy z ważnymi cyframi lub symbolami to prosty sposób na stworzenie łatwego do zapamiętania i bezpiecznego hasła.

Aktualizuj swoje hasło

Poprzez regularną zmianę hasła zmniejszasz swoje szanse na jego kradzież. Jeśli podejrzewasz, że ktoś mógł odkryć Twoje hasło, postaraj się je jak najszybciej zresetować.

Nie używaj tego samego hasła ani nazwy użytkownika

Użycie tego samego hasła na wielu stronach zwiększy szanse, że ktoś uzyska dostęp do Twojego konta.

Zawsze się wylogowuj

Korzystając z publicznych komputerów, na przykład w bibliotece lub kawiarni internetowej, pamiętaj, że możesz być zalogowany na swoje konto nawet po zamknięciu przeglądarki. Więc podczas korzystania z publicznych komputerów, zawsze wyloguj się.