ETX Capital – Przeczytaj, zanim dokonasz depozytu

broker etx capital

2522

Uwaga na ETX Capital. Bardzo agresywna polityka firmy w stosunku do niczego nieświadomych klientów. Kilku pracowników brokera zostało już nagranych. Jeśli dysponujecie ciekawymi informacjami na temat działalności tego brokera dajcie nam znać. Broker promowany jest w różnych serwisach informacyjny za, które te serwisy otrzymują wynagrodzenie.

Uważaj żebyś nie popłynął na inwestycjach z ETX Capital..

Co ciekawe broker nie oferuje dostępu do realnego rynku. Spread i prowizje są wirtualne. Równie dobrze mogłoby ich nie być. Studenci, których zatrudnia brokera wynagradzani są od strat, które wygenerują ich klienci. Z rozmowy z jednym z pracowników wiemy, że zatrudniają tam bardzo często byłych pracowników pizzerii… Którzy uchodzą za specjalistów od debitów giełdowych.

Wpis, który pojawił się na jednym z forów:

Uwaga na etxcapital. Ma podejrzanie agresywną politykę. Po założeniu i weryfikacji konta strasznie wydzwaniają. Pan z obsługi myśli, że jak pomógł zweryfikować konto to teraz należy mu się wpłata. Najpierw nachalnie namawia na inwestycję w debiut PKO, że szybko zarobi się 15tyś. zł z 10tyś. zł wpłaty, w 2 tygodnie max, ale trzeba szybko wpłacić. Po wyraźnym nie, że jednak nie będzie wpłaty przyszła taka oto wiadomość (do znajomego, który nie ma FB, dlatego ja opisuję): ,,Ja wywiązałem się ze swoich deklaracji teraz czekam na Pana. Nawet najlepszy kapitan nie popłynie bez niezawodnej załogi i odwrotnie. Załoga już jest gotowa czekamy tylko na to aż wejdzie Pan na pokład i każe zwolnic kotwice”

ETX Capital to działający na całym świecie broker rynku Forex i kontraktów na różnice kursowe, będący częścią grupy finansowej Monecor, świadczącej usługi brokerskie od 1965 roku. Firma znajduje się w finansowym centrum w sercu Londynu. Dzięki licencji od FCA, wszyscy klienci są ubezpieczeni na nawet 50 tys. funtów. Sukces odniesiony przez markę ETX pozwolił na udzielanie fachowej obsługi klienta w ponad 20 biurach w całej Europie.

Handel

ETX Capital umożliwia wymianę dowolnych instrumentów finansowych. Firma oferuje ponad 6 000 instrumentów, w tym udziały z całego świata, indeksy giełdowe w USA, towary, metale, walutowe pary, stopy procentowe i inne. Firma oferuje także ponad 100 rodzajów opcji binarnych, obsługiwanych przez platformę “ETX Binary”.

Narzędzie “Polecane Przez Handlowców” pozwala zobaczyć ilu handlowców kupuje bądź sprzedaje na danym rynku, ułatwiając ocenę jego sytuacji. Używają narzędzia kalkulatora możesz łatwo obliczyć ilość pozycji wymaganą do osiągnięcia docelowego zysku.

Spread w ETC Capital należy do najlepszych w branży, ze spreadami EUR/USD zaczynającymi się od 0.7 pipsów bez żadnych dodatkowych prowizji. Dostępne dźwignie finansowe sięgają nawet do 1:200.

ETX Capital jest przeznaczone zarówno dla krótkoterminowych day traderów i koników jak i handlowców długoterminowych, otrzymujących także regularnie wypłacane dywidendy z udziałów CFD.

Platformy

ETX Capital oferuje trzy różne platform handlowe, każda ze swoimi zaletami, przeznaczone dla różnych typów handlarzy. “Trader Pro” to unikatowa platforma dająca ponad 6 000 zbywalnych instrumentów, wysoką przejrzystość, łatwość w użyciu z wykresami oraz możliwość uruchomienia platform za pomocą przeglądarki internetowej lub smartfona.

W ofercie jest także możliwość korzystania z tradycyjnego oprogramowania Meta Trader 4, ceniona przez osoby chcące korzystać z systemów automatycznych, lub wymagające wysokiej prędkości przetwarzania poleceń. Korzystanie z MT4 zmniejsza nieznacznie ilość instrumentów dostępnych w platformie “Trader Pro”.

Platforma “ETX Binary” natomiast zaprojektowana została wyłącznie w celu handlowania opcjami binarnymi.

Aplikacje mobilne

W ETX Capital wierzy się, że jeśli handlowiec zechce handlować przez całą dobę, to taką możliwość powinien mieć. W celu zapewnienia takowej udostępnia im wspaniałe aplikacje na systemy iOS i Android dające dostęp do Twojego brokera z dowolnego miejsca, szczególnie w sytuacjach gdzie nie masz dostępu do komputera, a musisz poświęcić uwagę rynkowi.

Konta

Wszystkim klientom firma umożliwia wybór odpowiadającego im konta, bez potrzeby poświęcania funkcjonalności względem innych kont, bądź kont użytkowników innej rasy czy religii. Firma nie uznaje kont VIP, Islamskich czy pomniejszych. Wszystkie konta są równe i posiadają takie same możliwości i przywileje.

Wpłaty i wypłaty

Najłatwiejszym sposobem wpłacenia funduszy jest użycie karty kredytowej – górny limit wpłaty zależy wtedy tylko i wyłącznie od Twojego banku. Można także skorzystać z tradycyjnego polecenia przelewu, opierającego się na Jednolitym Obszarze Płatności Euro. Czas wykonania przelewu wynosi do 3 dni roboczych i jest całkiem tani. Można także skorzystać z opcji internetowych – Neteller lub Skrill. Minimalna wartość depozytu wynosi 100 euro.

Wypłaty są przetwarzane w ciągu 24 godzin, tak więc głównymi czynnikami mającymi wpływ na szybkość transakcji są czynniki pośrednie po drodze do konta bankowego klienta. Wypłaty najczęściej zakańczane są po 3 dniach.

Bonus

Obecnie ETX Capital nie oferuje żadnych premii, ponieważ wierzy w swoje usługi. Bez premii nie ma problemów związanych z wycofywaniem, co często ma miejsce w przypadku brokerów premie oferujących.

Edukacja

ETX Capital zapewnia handlowcom szeroki wachlarz narzędzi edukacyjnych. Poza tradycyjnymi webinariami i filmami edukacyjnymi oferowane są codzienne recenzje rynkowe przeprowadzane przez analityków, oraz specjalnie kursy edukacyjne. Kursy ETX Capital udostępniane swoim klientom swoją wartością sięgają 1000 Euro. W ciągu 30 dni klienci dokładnie poznają skuteczność różnych podejść handlowych i co najlepsze, cała ta wiedza udostępniania jest bez żadnych opłat.

Obsługa klienta

Rozwój firmy na terenie Unii Europejskiej pozwolił na zapewnienie jej klientom sprawnej, wielojęzykowej obsługi. Skontaktować się z nią można drogą telefoniczną, e-mailową oraz osobiście w jednym z jej biur.

Bezpieczeństwo

ETX Capital przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa depozytów klientów, przez co cały kapitał klientów jest przechowywany oddzielnie od firmowego w bezpiecznych kontach banków niemieckich i brytyjskich. Działalność firmy jest także regulowana przez najsurowszą władzę nadzorczą w Europie, brytyjski Urząd do spraw Prowadzenia Operacji Finansowych.

Depozyt klientów jest prawnie ubezpieczony a 50 tys. funtów. Dzięki dostępnemu planowi rekompensacyjnemu Urzędu bezpieczeństwo funduszy klientów przewyższa poziom brokerów zamorskich i Cypryjskich.

Licencja ETX Capital jest uznawana przez Urząd ds. Prowadzenia Operacji Finansowych, który uznaje także znaczną większość banków centralnych Unii Europejskiej, co udowadnia wiarygodność firmy.

Podsumowanie

Firma oferuje” platforma trading” Pro, dającą użytkownikom dostęp do ponad 6000 instrumentów handlowych oraz profesjonalną obsługę klienta. To tylko niektóre zalety ETX Capital. Najłatwiejszym sposobem, by przekonać się o nich jest wypróbowanie ETX Capital w trybie demonstracyjnym i rozpocząć współpracę z nimi już dziś.

PRZEGLĄD RECENZJI
opinia na temat etc capital
Poprzedni artykułVarengold Bank
Następny artykułXM.com
etx-capitalJak widać broker działa w podobnym modelu jak markets.com .Oferuje klientom wirtualne debiuty giełdowe, na które łatwiej jest złowić potencjalnego klienta, który nie ma pojęcia o rynku. Zatrudnieni studenci podają się za specjalistów od rynków finansowych