Przedstawiamy DeFi Swap: Nową, Rewolucyjną i Zdecentralizowaną Giełdę Kryptowalut

123

Za pośrednictwem DeFi Swap krypto traderzy oraz inwestorzy mogą wysyłać i otrzymywać DeFi Coin (kryptowalutę należącą do giełdy), a także wiele innych cyfrowych monet, które są notowane na platformie. Czeka na nich również wiele profitów.

Od początku ery kryptowalutowej w 2009 roku (gdy narodził się bitcoin), na rynku pojawiło się wiele tokenów i krypto aktywów. Niektóre z nich zamieniły szczęśliwych inwestorów w milionerów, zaś inne okazały się porażką.

Jednak to nie nowe projekty, tylko giełdy pozostają źródłem siły życiowej dla kwitnącej przestrzeni kryptowalutowej. Jak to zwykle bywa, każda z tych platform ma swoje zalety i wady.

Tak się składa, że dziś Scott Ryder (prezes DeFi Swap) z podekscytowaniem ogłosił uruchomienie giełdy DeFi Swap. Została ona zaprojektowana tak, aby wymiana DeFi Coina i innych kryptowalut była bezproblemowa, prosta i bezstresowa.

DeFi Swap to innowacyjna zdecentralizowana giełda, która umożliwia kupcom i sprzedawcom handel cyfrowymi monetami bezpośrednio między sobą.

Oznacza to, że zamiast obrotu krypto aktywami poprzez scentralizowaną stronę trzecią, giełda obsługuje wymianę za pomocą automatycznej puli płynności.

Gwarantuje ona, że posiadacze tokenów będą mogli skorzystać z możliwości zarabiania na odsetkach od pożyczanych kryptowalut.

defi coinsWyprzedzając moment uruchomienia giełdy, Scott Ryder powiedział: „DeFi Swap powstało, aby rozwiązać dylemat długoterminowego inwestowania dla krypto traderów i entuzjastów.

Design giełdy posiada kilka godnych uwagi funkcjonalności, z których jedna umożliwia użytkownikom zagospodarowanie i stakowanie cyfrowych aktywów, dzięki czemu posiadacze tokenów będą mogli zarabiać poprzez odsetki.”

Inną zaletą giełdy DeFi Swap są nagrody za stakowanie. Użytkownicy „zamrażają” swoje tokeny na konkretną ilość dni i w ten sposób pomagają weryfikować transakcje w danej sieci blockchain.

W zamian za to otrzymują regularne wynagrodzenie tak długo, jak ich tokeny pozostają w puli.

Ponadto, jak zapewnia Scott Ryder, giełda udostępni narzędzia analizy technicznej i prognozy kryptowalutowe, które pomogą traderom i inwestorom w przewidywaniu przyszłego kierunku cen.

Warto również wspomnieć o webinarach, analizach wideo i najnowszych informacjach rynkowych.

Wszystko to będzie pojawiało się na platformie giełdy, dzięki czemu użytkownicy pozostaną na bieżąco z wszystkimi istotnymi wydarzeniami branżowymi. DeFi Swap to bez dwóch zdań giełda przyszłości i platforma zasługująca na to, aby osiągnąć sukces w przestrzeni kryptowalutowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie odwiedź stronę www.deficoins.io. Natomiast regularne aktualizacje odnośnie DeFi Swap i należącego do firmy DeFi Coina znajdziesz na profilu społecznościowym projektu, na platformie Telegram.