Jak kupić Wall Street Memes? Poradnik i Analiza Projektu

Pamiętasz niesamowite wydarzenia z 2021 roku, kiedy buntownicza grupa prywatnych inwestorów z Reddit stawiła czoła finansowym gigantom i doprowadziła do nieoczekiwanego wzrostu ceny akcji Gamestop z niecałych 3 $ do ponad 483 $? (1)

Ich odwaga stała się inspiracją dla zupełnie nowej kryptowaluty — $WSM.

Skoro tu jesteś, na pewno zastanawiasz się, jak kupić Wall Street Memes. Dobrze się składa, ponieważ w artykule krok po kroku przybliżymy ci proces inwestycyjny.

Ponadto wspólnie sprawdzimy, dlaczego warto zwrócić uwagę na projekt WSM w kontekście rosnącej popularności meme coinów.

Przygotuj się na ekscytującą podróż w świat kryptowalut inspirowanych kulturą memów.

Jak kupić Wall Street Memes? Szybki poradnik

Aby kupić Wall Street Memes, skorzystaj z oficjalnej strony projektu. Co prawda przedsprzedaż tokenów dobiegła już końca, ale wciąż możesz je tam nabyć.

Alternatywą jest skorzystanie z usług giełd, na których token był już notowany.

Jednak pierwsza opcja jest prostsza i szybsza, dlatego na niej się skupimy. Oto, co musisz zrobić:

 1. Odwiedź oficjalną stronę internetową projektu — Zacznij od odwiedzenia strony Wall Street Memes. Bądź jednak ostrożny, bo w sieci roi się od fałszywych witryn oraz osób, które chcą cię wprowadzić w błąd na platformach społecznościowych.
 2. Wyślij ETH lub USDT do swojego portfela kryptowalutowego — Do zakupu tokenów $WSM potrzebujesz BNB, USDT lub ETH. Jeśli już je masz w swoim portfelu, przejdź do następnego kroku.
 3. Połącz swój portfel z platformą przedsprzedaży — Kliknij przycisk Connect Wallet na oficjalnej stronie projektu i potwierdź chęć nawiązania połączenia w swoim portfelu.
 4. Kup tokeny Wall Street Memes — Ostateczny krok to wymiana ETH/USDT/BNB na tokeny Wall Street Memes. Gdy już to zrobisz, możesz je przelać do portfela lub stakować dla pasywnego zarobku.

Co to jest Wall Street Memes?

Wall Street Memes logo Wall Street Memes z pewnością nie jest dla ciebie obcym pojęciem, jeśli śledzisz internetowe trendy.

Śmieszne memy finansowe tej marki robią furorę w sieci, zwłaszcza wśród entuzjastów rynku.

Ale to nie wszystko.

Pamiętasz szalone czasy, gdy akcje GameStop stały się niesamowicie popularne w 2021 roku dzięki użytkownikom Reddit? Właśnie wtedy Wall Street Memes stało się rozpoznawalne.

Jednak kreatywni twórcy marki WSM nie spoczęli na laurach. Dzielą się swoim poczuciem humoru nie tylko na Twitterze, Discordzie czy Instagramie, ale także poprzez sprzedaż gadżetów, takich jak koszulki czy kubki w swoim sklepie internetowym.

Ale na tym też się nie zatrzymują!

Przeszli na kolejny poziom, wprowadzając na rynek własną kryptowalutę — Wall Street Meme Token ($WSM). Jak zapewne się domyślasz, zalicza się ona do ostatnio bardzo popularnych meme coinów.

Wall Street Memes strona główna

Czy twórcy projektu mają odpowiednie umiejętności, by podołać takiemu przedsięwzięciu?

Bez dwóch zdań. Wystarczy wspomnieć, że ich pierwsza kolekcja NFT Wall St Bulls, która składała się z 10 000 unikatowych tokenów, rozeszła się w zaledwie 32 minuty w 2021 roku. (2)

Jednak powinieneś uświadomić sobie jedno. Wall Street Memes, choć jest obiecującym meme coinem, nie ma konkretnej użyteczności (poza stakingiem).

Jego siła tkwi w społeczności zaangażowanych fanów i pasjonatów, którzy mogą uczynić token $WSM królem świata meme coinów, na wzór innych popularnych projektów tego typu (np. $PEPE).

Co oferuje Wall Street Memes?

Jeśli myślisz, że projekt Wall Street Memes powstał tylko dla zabawy, mylisz się. Co prawda krytycy mogą twierdzić, że token nie oferuje realnej wartości dodanej, ale to nieprawda. Są pewne unikalne aspekty, które czynią go godnym uwagi.

Oto one:

Ugruntowana koncepcja

Pierwszą rzeczą, która wyróżnia Wall Street Memes, jest solidna podstawa społecznościowa.

W czasach, gdy wiele nowych monet rozpoczyna swoje życie od przedsprzedaży, marka WSM może się pochwalić wieloletnią obecnością w sieci i imponującym zasięgiem.

Wystarczy spojrzeć na liczby:

 • Twitter (@wallstmemes): 215 000 obserwujących;
 • Instagram (@wallstmemes): 141 000 obserwujących;
 • Instagram (@wallstbets): 523 000 obserwujących;
 • Twitter (@wallstbullsNFT) dla kolekcji NFT: 12 000 obserwujących.

Tak duża ilość entuzjastów marki jest świadectwem wielu lat dostarczania wysokiej jakości treści i aktywnego zarządzania społecznością.

Wsparcie celebrytów

Elon Musk Nie można też pomijać faktu, że Wall Street Memes jest dostrzegane przez wielkie nazwiska, takie jak Elon Musk.

Wielu z nas wciąż pamięta, jak wpływ jego tweetów katapultował wartość dogecoina do niesamowitego poziomu 0,73 $. (3)

W przypadku $WSM może być podobnie.

W marcu 2023 roku Musk podzielił się tweetem Wall Street Memes dotyczącym polityki Rezerwy Federalnej USA, który zgromadził do dziś ponad milion wyświetleń.

Poza tym miliarder jeszcze kilkakrotnie wchodził w interakcję z profilem projektu na X (dawnym Twitterze).

Airdrop o wartości 50 000 $

Aby podbić serca jeszcze większej liczby fanów, deweloperzy Wall Street Memes przygotowali atrakcyjne nagrody. Organizują airdrop tokenów $WSM o wartości 50 000 $.

Jak wziąć w nim udział?

Wystarczy, że:

 • Dołączysz do Discorda Wall Street Memes;
 • Zaobserwujesz kanał projektu na Twitterze;
 • Zaobserwujesz kanał projektu na Instagramie;
 • Dołączysz do grupy Wall Street Memes na Telegramie;
 • Zajrzysz na oficjalną stronę internetową;
 • Kupisz tokeny WSM;
 • Udowodnisz zakup tychże.

Za spełnienie każdego z powyższych warunków otrzymasz 1 bilet na losowanie, gdzie czeka na ciebie szansa zdobycia jednej z pięciu nagród o wartości 10 000 $.

Staking

Do funkcjonalności tokena $WSM dołączył niedawno mechanizm stakingu, w którym możesz generować pasywny dochód w wysokości 42% rocznej stopy zwrotu (APY).

Wystarczy, że zablokujesz swoje tokeny w inteligentnym kontrakcie na oficjalnej stronie projektu.

Podsumowując, Wall Street Memes nie jest zwykłym meme coinem.

Ma solidną społeczność, wsparcie znanych osobistości i atrakcyjną ofertę zarobku dla każdego inwestora.

Jak kupić Wall Street Memes? Poradnik krok po kroku

Token Wall Street Memes wciąż kupisz na oficjalnej stronie projektu, chociaż przedsprzedaż dobiegła już końca. Poniżej tłumaczymy, jak to zrobisz.

Przeczyaj też, gdzie kupić kryptowaluty.

Krok 1: Odwiedź oficjalną stronę

Zacznij od podstaw i odwiedź stronę wallstreetmemes.com. Jednak upewnij się, że korzystasz z właściwego adresu witryny, zanim zaczniesz jakiekolwiek operacje.

Krok 2: Wyślij ETH lub USDT do swojego portfela

WSM jest tokenem ERC-20. Dlatego kupisz go za pomocą ETH, USDT czy BNB.

Jeśli potrzebujesz nabyć którąkolwiek z tych kryptowalut, świetnym wyborem będzie Binance — znana platforma do handlu kryptowalutami.

MetaMask strona główna

Na koniec wyślij monety na swój portfel MetaMask (lub Trust Wallet).

Krok 3: Połącz swój portfel z witryną

Twoje środki są już na miejscu? W takim razie nadszedł czas, byś połączył swój portfel z platformą Wall Street Memes. Wystarczy, że klikniesz przycisk Connect Wallet. Następnie wybierz portfel, z którego korzystasz.

Wall Street Memes podłącz portfel

Wall Street Memes wspiera różne oprogramowania. Ze swojej strony polecamy polegać na portfelu Trust Wallet (oficjalny portfel giełdy Binance) dla urządzeń mobilnych lub MetaMask w przypadku komputerów stacjonarnych.

Wiedz także, że jeśli nie masz jeszcze żadnych kryptowalut, na stronie projektu kupisz je za pomocą tradycyjnej karty kredytowej.

Krok 4: Kup tokeny Wall Street Memes

Kiedy już będziesz gotów do inwestycji, wprowadź w odpowiednim polu liczbę tokenów, które pragniesz nabyć i kliknij przycisk Buy Now.

Na koniec zatwierdź transakcję (w twoim portfelu pojawi się komunikat: smart contract executed), a staniesz się posiadaczem $WSM.

Kupno Wall Street Memes

Kryptowalutę możesz przelać do portfela lub zablokować w puli stakingowej, gdzie będzie generowała dla ciebie pasywny przychód.

Proste, prawda?

Analiza projektu Wall Street Memes

Dołącz do społeczności Wall Street Memes Wall Street Memes jest tokenizacją fenomenu, który stał za spektakularnym wzrostem wartości akcji GameStop.

Jednak na chwilę obecną token nie posiada konkretnej użyteczności (poza stakingiem).

Oznacza to, że egzystencja i popularność $WSM wydają się być zakotwiczone w podobnych fundamentach, które umożliwiły meme coinom, takim jak np. $PEPE i $SPONGE, osiągnięcie znaczącej wartości.

W 2023 roku byliśmy świadkami odbicia bitcoina, co zaowocowało wzrostem wielu tokenów. To właśnie w kwietniu pepe coin stał się pierwszym meme coinem od dwóch lat, który odnotował paraboliczny wzrost wartości. Jego cena wzrosła aż o 83 000%. (4)

Dzięki temu stał najszybciej osiągnął kapitalizację rynkową ponad 1 mld $ w 2023 roku.
SPONGE, inny meme coin, zanotował podobne osiągnięcia.

Niemniej jednak kluczową różnicą między Wall Street Memes a powyższymi przykładami jest strategia wprowadzenia na rynek. Zarówno $PEPE, jak i $SPONGE weszły do obrotu natychmiast w formie krypto IDO na platformie Uniswap.

Dlatego po debiucie odnotowały gwałtowne wzrosty, które jednak szybko zostały skorygowane.

W momencie pisania tekstu ich wartość spadła o 80-90%, co jest niefortunne dla osób, które inwestowały podczas szczytowych cen.

Ale Wall Street Memes ma inne plany. Oczywiście posiada charakterystyczny dla meme coinów czynnik wirusowej popularności, czego dowodem jest oficjalna strona, pełna memicznych grafik.

Niemniej jednak projekt wprowadził również fazę przedsprzedaży, która „temperuje chaos” związany z wahaniami rynku, co daje pewne gwarancje inwestorom.

Ponadto Wall Street Memes chce odgrywać kluczową rolę w świecie meme coinów. Zamiast ograniczać się do jednego mema, jak robi to $DOGE czy $SHIB, $WSM wykorzystuje szeroką gamę możliwości.

Od Nope, przez This is Fine, aż po Thug Life — każdy popularny mem przyczynia się do kreowania popularności projektu.

Tak holistyczne podejście może zapewnić Wall Street Memes niezwykłą moc przyciągania uwagi w mediach społecznościowych i nie tylko.

Stąd nasz wniosek, że jeśli ograniczymy analizę tylko do popularności meme coinów, $WSM ma wszystko, by w przyszłości stać się rywalem dla takich gigantów, jak np. dogecoin.

Tokenomika Wall Street Memes

Prostota i przejrzystość to słowa klucz, które najlepiej opisują tokenomikę $WSM. Na starcie przyjrzyjmy się kilku liczbom: całkowita podaż tokenów wynosi 2 mld. Z tej puli Wall Street Memes przydzieliło 50% (dokładnie 1 mld) na przedsprzedaż.

Oznacza to, że projekt może zebrać maksymalnie 30 577 000 $ finansowania.

Tokenomika Wall Street Memes

Przyjrzyjmy się teraz, jak została rozdysponowana reszta podaży:

 • Na nagrody dla społeczności krypto przeznaczono 30%. To oznacza, że WSM docenia swoich entuzjastów i chce ich wynagradzać.
 • Planując ekspansję, WSM debiutuje na scentralizowanych giełdach. Na ten cel twórcy przeznaczyli 10% podaży.
 • Natomiast pozostałe 10% jest zarezerwowane na platformy DEX. Uniswap było pierwszą platformą wymiany, na której entuzjaści kryptowalut uzyskali dostęp do handlu $WSM.

Ale jest jeszcze coś.

Twórcy Wall Street Memes nie zarezerwowali żadnych tokenów dla zepołu. Wpływa to nie tylko na jeszcze większą przejrzystość, ale również podkreśla zaangażowanie projektu w budowę społeczności.

Podsumowanie

Wall Street Memes to nowy zawodnik w świecie meme coinów. Chociaż stawia dopiero pierwsze kroki w cieniu gigantów pokroju dogecoina czy shiba inu, nie brakuje mu wiernych fanów.

Wystarczy spojrzeć na kanały społecznościowe projektu — razem liczba obserwatorów marki WSM przekracza 1 milion!

Lojalne grono fanów kultury memów wspiera Wall Street Memes od początku istnienia.

Co więcej, do grona zwolenników projektu zaliczyć można nawet takie sławy, jak Elon Musk. Miliarder kilkakrotnie wchodził w interakcję z tweetami Wall Street Memes.

Właśnie tutaj tkwi sekret potencjału $WSM. Jeśli projekt nadal będzie cieszył się wsparciem takich postaci, jak CEO Tesli, możemy być świadkami wzrostów cen porównywalnych z tymi, które zaobserwowaliśmy u DOGE w 2021 roku.

To z pewnością miła perspektywa dla miłośników meme coinów.

Zawsze jednak pamiętaj, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem, zwłaszcza w przypadku nowych kryptowalut.

Ale jeśli czujesz, że to właśnie jest twój moment, Wall Street Memes wciąż kupisz w przystępnej cenie — nie tylko na oficjalnej stronie projektu (mimo zakończenia przedsprzedaży tokenów), ale również na wielu giełdach CEX i DEX, które dodały $WSM do swojej oferty.

FAQ — Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Wall Street Memes?

Wall Street Memes to grupa entuzjastów memów, która od kilku lat tworzy zabawne treści ze świata finansów dla społeczności liczącej ponad milion osób. Teraz ten sam zespół opracował token $WSM, który jest meme coinem z ogromnym potencjałem. Jego motto brzmi: chciwość jest dobra (ang. greed is good).

Czym wyróżnia się Wall Street Memes?

Wall Street Memes wyróżnia się niezwykle silną bazą fanów, która liczy ponad milion obserwujących w mediach społecznościowych (na Twitterze, Instagramie, Discordzie i Telegramie). Nawet tak znane postacie, jak Elon Musk, zwróciły uwagę na projekt. Może to prowadzić do szybkiego wzrostu wartości tokena $WSM.

Jakie są zalety i wady Wall Street Memes?

Zalety i wady Wall Street Memes są następujące. Projekt zachwyca szczególnie silną społecznością, która potrafiła dotrzeć nawet do CEO Tesli, Elona Muska. Tutaj tkwi największy potencjał $WSM, ponieważ im więcej osób mówi o tokenie, tym większe szanse na wzrost cen. Jednak projekt musi też stawić czoła silnym konkurentom, a póki co jego jedyną użytecznością jest staking dla pasywnego zysku.

Gdzie można kupić Wall Street Memes?

Wall Street Memes można kupić na wielu oficjalnych giełdach, takich jak Binance, MEXC, Gate.io czy LBank. Poza tym token wciąż dostępny jest na oficjalnej stronie projektu, gdzie masz także możliwość stakingu.

Jaka jest całkowita podaż tokena $WSM?

Całkowita podaż tokena $WSM wynosi 2 miliardy. 50% tej puli zostało przeznaczone na przedsprzedaż, a reszta zapewni środki na nagrody dla społeczności oraz płynność na DEX i CEX.

Jakie są zastosowania tokenów $WSM?

Zastosowania tokenów $WSM obejmują póki co wyłącznie staking, który oferuje atrakcyjną stopę zwrotu (APY) w wysokości 42%. Jednak istnieje szansa, że w przyszłości użyteczność kryptowaluty wzrośnie.

Źródła:

 1. https://time.com/6312307/gamestop-meme-stocks-dumb-money/
 2. https://sg.style.yahoo.com/makers-wall-street-bulls-nfts-020000268.html#:~:text=Out%20of%20the%2010%2C000%20NFTs,the%20bulls%20were%20sold%20out
 3. https://en.cryptonomist.ch/2021/12/02/elon-musk-tweets-about-dogecoin-reaction/#:~:text=In%20the%20past%2C%20tweets%20like,in%20May%20in%20early%202021
 4. https://actscalecrypto.com/2023/08/24/pepe-gains-4-are-meme-coins-taking-a-break/
Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.