Jak kupić yPredict? Poradnik

Czy wiesz, że rynek sztucznej inteligencji do 2025 roku będzie wart ponad 190 mld USD? (1) Już dzisiaj narzędzia AI nie tylko generują obrazy czy muzykę, ale również wykonują zaawansowane analizy rynkowe.

yPredict jest innowacyjnym projektem, który wykorzystuje tę technologię. Jako inwestor otrzymasz dostęp do profesjonalnych narzędzi i prognoz, które pomogą ci w podejmowaniu rozsądnych decyzji na giełdach.

W przewodniku przeczytasz, jak kupić yPredict z bezpiecznego źródła. Ponadto omówimy, czym charakteryzuje się projekt i odpowiemy na pytanie – czy warto w niego inwestować. Z naszymi wskazówkami na pewno dokonasz udanego wyboru.

Jak kupić yPredict – skrócony poradnik

Krok 1: Wejdź na stronę przedsprzedaży
Krok 2: Wpisz kwotę, którą chcesz zainwestować
Krok 3: Podłącz portfel kryptowalutowy lub kliknij opcję płatności kartą
Krok 4: Potwierdź transakcję
Krok 5: Po zakończeniu fazy presale odbierz coiny

Co to jest yPredict?

ypredict logo Jeśli świat kryptowalut nie jest ci obcy, na pewno kojarzysz blogi czy fora z analizami inwestycyjnymi. Na platformie yPredict rolę eksperta przejmuje sztuczna inteligencja.

Natywnym tokenem projektu jest YPRED. Posiadacze coinów mają dostęp do predykcji
i narzędzi handlowych w czasie rzeczywistym. Na yPredict znajdziesz również rynek, na którym kupisz prognozy od innych użytkowników.

YPRED to nie tylko bilet wstępu na platformę, ale także obiecujący token inwestycyjny. Dlaczego? Otóż liczba dostępnych coinów jest ograniczona, więc wzrost popytu prawdopodobnie napędzi wartość.

Platforma jest przyjazna zarówno dla traderów, jak i deweloperów modeli predykcyjnych. Ponadto inwestorzy mają możliwość stakingu monet i generowaina pasywnego dochodu.

Twórcy projektu to doświadczeni programiści, analitycy i inwestorzy. Co więcej, implementacja mechanizmu zarządzania DAO gwarantuje, że oferowane narzędzia są bezpieczne i funkcjonalne.

Pamiętaj, że kryptowaluty charakteryzują się wysoką zmiennością, a każda inwestycja jest ryzykowna. Dlatego inwestuj środki, na których stratę możesz sobie pozwolić.

Czy warto kupić yPredict?

W dniu pisania przewodnika trwa przedsprzedaż tokenów YPRED. Na obecnym, siódmym etapie wydarzenia, jedna moneta kosztuje 0,1 USD. Jednak cena wzrośnie kolejnej rundzie. Czy warto skorzystać z tej okazji?

Zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną, zwróć uwagę na kilka czynników:

 • Potencjał i ryzyko – zapoznaj się ze szczegółami na stronie yPredict i sprawdź, jakie problemy rozwiązuje projekt. Zastanów się, czy tokeny mają potencjał inwestycyjny, czy ich cena szybko spadnie po notowaniach giełdowych;
 • Użyteczność tokenów – sprawdź, jakie funkcje oferuje platforma. Czy tokeny będą często wykorzystywane przez użytkowników? A może samemu potrzebujesz coinów do zakupu analiz?
 • Indywidualne cele finansowe – upewnij się, czy inwestycja w YPRED pasuje do twojej strategii finansowej. Pamiętaj, że nowe coiny są podatne na wahania cen, a ich prognozowanie jest dosyć trudne.
 • Czas inwestycji – zastanów się, czy YPRED przyniesie ci zyski w perspektywie długo- lub krótkoterminowej. Ta pierwsza opcja jest dobrym rozwiązaniem dla mniej doświadczonych, lecz cierpliwych inwestorów. Natomiast druga, wymaga stałej obserwacji rynku i szybkiej reakcji na zmianę kursów.
 • Przechowywanie tokenów – masz do wyboru portfel elektroniczny i sprzętowy. Niezależnie od metody, pamiętaj o procedurach bezpieczeństwa. Najlepiej zapisz klucz dostępu w kilku miejscach.

Analiza techniczna i fundamentalna pomoże ci w podjęciu rozsądnej decyzji. Natomiast dywersyfikacja kapitału na różne aktywa zmniejszy ryzyko.

Cele projektu yPredict

Śledzisz nowinki technologiczne? Na pewno wiesz, jak wiele problemów rozwiązują sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe. Chociaż modele AI były już wykorzystywane w świecie kryptowalut (np. do generowania i monetyzowania memów), tym razem mamy do czynienia z bardziej zaawansowanym projektem.

Jednym z największych wyzwań technologii blockchain jest ogromna ilość i szybkość transakcji. Takie warunki czynią rynek nieprzewidywalnym i często prowadzą do dużej zmienności cen. Zespół yPredict ma na celu wprowadzenie większej stabilności za pomocą narzędzi opartych na sztucznej inteligencji.

W przestrzeni kryptowalut roi się od niepotwierdzonych informacji stronniczych opinii i oszustw. yPredict rozwiązuje te problemy, gdyż dane są weryfikowane przez zdecentralizowaną jednostkę, czyli DAO (Decentralized Autonomous Organization). (2)

Ponadto platforma jest przyjazna dla rzetelnych ekspertów, którzy oferują dokładne wyniki lub sygnały handlowe w formie usługi subskrypcyjnej. To mechanizm win-win, gdyż specjaliści zarabiają, a inwestorzy otrzymują profesjonalne prognozy.

Nasi analitycy zauważyli wysoki potencjał platformy. yPredict oferuje znacznie więcej niż informacje, które znajdziesz na blogach czy w social mediach. Mówimy o rozbudowanym ekosystemie, który pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji inwestycyjnych.

Przedsprzedaż tokenów YPRED

Przedsprzedaż YPRED jest podzielona na kilka etapów. W pierwszej fazie coin kosztował 0,036 USD. Natomiast w ostatniej rundzie cena wyniesie 0,11 USD.

W dniu pisania artykułu twórcy projektu zebrali już 4,3 mln z planowanych 6,5 mln USD. Podczas wydarzenia oferują 80 mln tokenów, a ich całkowita podaż wynosi 100 mln.

Po zakończeniu przedsprzedaży coin będzie kosztował 0,12 USD. Jednak po notowaniach giełdowych cena może szybko wzrosnąć, a także gwałtownie spaść.

Jak kupić yPredict – instrukcja krok po kroku

Dziś token yPredict kupisz wyłącznie na oficjalnej stronie platformy. Jak to zrobić? Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję.

Krok 1: Wejdź stronę yPredict

Odwiedź oficjalną witrynę yPredict. Po prawej stronie znajdziesz widget z ofertą przedsprzedaży. Zwróć uwagę na aktualną cenę tokena i dostępne sposoby płatności.

ypredict strona główna

Krok 2: Wpisz kwotę

Wybierz jedną z metod płatności – kryptowaluty – ETH, MATIC, BNB, USDT (dwie ostatnie są dostępne po rozwinięciu przycisku More) lub karta kredytowa/debetowa. Następnie w szarym polu wpisz kwotę, którą chcesz zainwestować.

Krok 3: Sprawdź liczbę tokenów

Po wpisaniu kwoty w kryptowalucie lub dolarach amerykańskich (przy płatności kartą), strona przeliczy ją na tokeny.

Krok 4: Dokonaj płatności

Płatność kryptowalutą

Połącz portfel z platformą. W tym celu kliknij przycisk Connect Wallet i wybierz jedno z dostępnych narzędzi. Polecamy bezpieczny i funkcjonalny portfel MetaMask.

ypredict portfel

Upewnij się, że dysponujesz wymaganą liczbą coinów. Jeśli nie, kup je na sprawdzonej giełdzie i prześlij monety na adres portfela. Następnie kliknij Buy now i zaakceptuj transakcję.

Płatność kartą

Po wpisaniu żądanej kwoty kliknij przycisk Buy now. Następnie pojawi się okno z weryfikacją. Wpisz swój numer telefonu i kliknij przycisk Send code. Odbierz SMS i wpisz kod w kolejnym oknie. Teraz uzupełnij dane karty, a potem zaakceptuj płatność.

Krok 5: Odbierz tokeny YPRED

Gdy przedsprzedaż się zakończy, ponownie wejdź na stronę yPredict. Wybierz opcję Claim i odbierz tokeny. Teraz możesz wykorzystać je na platformie.

Tokenomika YPRED

Podaż YPRED wynosi 100 mln tokenów. Aż 80% tej kwoty zasili pulę przedsprzedaży. Natomiast 10% zapewni płynność na giełdach, 5% będzie przeznaczona na nagrody dla społeczności, a kolejne 5% pozwoli na rozwój projektu.

ypredict tokenomika

Zdaniem naszych ekspertów, deweloperzy mądrze rozlokowali środki, co przekłada się na wysoki potencjał platformy.

A jakie korzyści czekają na posiadaczy aktywów?

Po pierwsze, uzyskują dostęp do platformy analitycznej i narzędzi ekosystemu, dzięki którym podejmują udane decyzje inwestycyjne, nawet bez szczegółowej wiedzy.

Po drugie, mogą korzystać z rynku, na którym kupią modele predykcyjne od profesjonalnych inwestorów.

Po trzecie zarabiają atrakcyjne nagrody za staking tokenów, a dodatkową korzyścią jest możliwość udziału w głosowaniach nad kierunkiem rozwoju platformy.

Prognozy YPRED

ypredict prognozy yPredict jest w fazie presale, więc nie istnieją jeszcze profesjonalne prognozy. Więcej informacji zapewne pojawi się po notowaniach giełdowych.

Pamiętaj, że kluczem do udanej predykcji jest analiza techniczna i fundamentalna. Dlatego wybieraj sprawdzone źródła, które bazują na obydwu metodach.

Według naszych analityków, nie można dokładnie przewidzieć przyszłego rozwoju kursu, dopóki token ypredict nie utrzyma się na rynku przez dłuższy czas i nie osiągnie znacznego wolumenu handlu.

Dopiero wtedy wyciągniemy wartościowe wnioski z rozwoju i historii cen, które wykorzystamy do ogólnych prognoz. Do tego czasu polecamy śledzenie postępów projektu i obserwację warunków rynkowych.

Chociaż w świecie kryptowalut nie ma pewnych inwestycji, yPredict ma wysoki potencjał. Istnieje szansa, że cena kryptowaluty znacznie wzrośnie. Świadczy o tym duża użyteczność coinów.

Pamiętaj, że mówimy o tanich monetach. Dzięki temu zasilisz portfel kryptowalutowy bez wydawania wielkich pieniędzy. Jak pokazuje historia bitcoina (oraz wielu innych monet) wielokrotne wzrosty są możliwe. (3)

Mapa drogowa yPredict

Wiesz, co dodaje wiarygodności projektom kryptowalutowym? Mapa drogowa, czyli lista kamieni milowych z datą ich realizacji.

Deweloperzy yPredict już dawno określili swoje zadania:

I kwartał 2023

 • Zmiana marki na yPredict.ai;
 • Zakończenie prac związanych z konfiguracją platformy;
 • Zakończenie 1-3 rundy przedsprzedaży.

II kwartał 2023

 • 4-8 runda przedsprzedaży;
 • Notowania giełdowe;
 • Uruchomienie yPredict Analytics Beta.

III kwartał 2023

 • Wprowadzenie tokenów YPRED na kolejne giełdy;
 • Wprowadzenie yPredict Repository Beta;
 • Kampania marketingowa.

IV kwartał 2023

 • Uruchomienie yPredict Marketplace Beta;
 • Wydanie pełnej wersji alfa yPredict.

Czy warto zainwestować w yPredict?

ypredict analizy Czy wiesz, że rynek kryptowalut obejmuje ponad 22 000 cyfrowych monet? (4) Tak duża konkurencja sprawia, że tylko pomysłowe projekty mają szansę na sukces. Na szczęście deweloperzy yPredict wykorzystali sztuczną inteligencję, co przyciągnęło uwagę inwestorów.

Twórcy opracowali zaawansowane narzędzia zdolne do dostarczania sygnałów AI, analizy sentymentu, analizy technicznej i rozpoznawania wzorców w czasie rzeczywistym.

Ten zestaw narzędzi prawdopodobnie przyciągnie traderów i ekspertów finansowych. Mówimy o jednym z najciekawszych projektów opartych na sztucznej inteligencji w 2023 roku.

Zdaniem deweloperów, token yPredict oferuje ogromny potencjał wzrostu – nawet 10-100 razy większy niż jego konkurenci. Czy ich przewidywania się potwierdzą? Udana przedsprzedaż napawa optymizmem, lecz dopiero po notowaniach giełdowych wyciągniemy wnioski.

Co ważne, posiadacze tokenów otrzymują dożywotni dostęp do predykcji, opracowanych przez 1% najlepszych ekspertów z branży. Jeśli użyteczność YPRED cenisz bardziej niż kurs na giełdzie, na pewno warto zainwestować w ten token.

Wcześni inwestorzy przekonali się, że deweloperzy realizują kamienie milowe. Zgodnie z planem, trwa przedsprzedaż coinów, a już niebawem monety pojawią się na giełdzie. Mówimy więc o wiarygodnym projekcie.

Jak działa yPredict?

Technologia yPredict opiera się na sztucznej inteligencji i wykorzystuje uczenie maszynowe. Dzięki temu platforma pomaga inwestorom w podejmowaniu świadomych decyzji i zdobywaniu cennych informacji na temat rozwoju rynku.

Poniżej opisaliśmy jej najważniejsze funkcje.

 • Rozpoznawanie wzorców – modele AI służą do automatycznego identyfikowania ponad 100 wzorców na wykresach. Następnie wzorce podlegają ocenie, która pokazuje, czy możesz im zaufać;
 • Analiza sentymentu – narzędzia analizują strony z wiadomościami i kanały w mediach społecznościowych, aby zrozumieć, jak obecnie postrzegane są aktywa. Dzięki temu ocenisz nastroje na rynku kryptowalut czy akcji.
 • Analiza wskaźników – system automatycznie testuje wskaźniki techniczne dla każdego aktywa i automatycznie odrzuca te niedokładne. Natomiast efektywne wskaźniki są prezentuje w przejrzysty sposób.
 • Analiza transakcji – platforma analizuje wolumen handlowy i zapewnia informacje, które pomogą w zrozumieniu z pozoru skomplikowanych danych rynkowych.

Co czyni yPredict wyjątkowym projektem?

Według naszych ekspertów yPredict wyróżnia się na rynku kryptowalut. Oferuje traderom zestaw innowacyjnych i użytecznych narzędzi. Oto kilka największych atutów platformy:

Zróżnicowane narzędzia analityczne

Jak zauważyłeś, oferta narzędzi analitycznych jest zróżnicowana. Należą do niej m.in. funkcja rozpoznawania wzorców, analiza sentymentu, analiza wskaźników oraz analiza transakcji. Dzięki temu podejmiesz szybszą decyzję o zakupie aktywów, a na rynku kryptowalut liczy się każda sekunda.

Darmowe prognozy

Platforma prognoz yPredict jest otwarta i dostępna bezpłatnie. Znajdziesz tu modele predykcyjne dla tysięcy kryptowalut, oparte na szczegółowych analizach. Ponadto porównasz je, aby dostosować własną strategię handlową.

Rynek yPredict

Rynek yPredict umożliwia ekspertom sprzedaż analiz za tokeny YPRED. Dzięki temu nawet początkujący traderzy mają szanse na udane inwestycje.

Terminal yPredict

Terminal yPredict jest zaawansowaną platformą handlową dla profesjonalnych traderów. Znajdziesz tu specjalne narzędzia do analizy wykresów, połączone z innymi narzędziami. Dzięki tej integracji handel jest w pełni zautomatyzowany. Platforma kładzie nacisk na szybkość i różnorodność funkcji, aby zapewnić najlepsze doświadczenia handlowe.

Staking

Słyszałeś o stakingu kryptowalut? To mechanizm, który zapewnia nagrody w zamian za zablokowanie środków na platformie przez pewien czas. Twoje monety przyczynią się do poprawy płynności i rozwoju ekosystemu.

yPredict – szanse i ryzyka

Twórcy yPredict wykorzystali potencjał sztucznej inteligencji, aby stworzyć przyjazny ekosystem pełen profesjonalnych narzędzi. Jednak zakup tokenów YPRED wiąże się z ryzykiem. Poniższe zestawienie pomoże ci w podjęciu rozsądnej decyzji inwestycyjnej.

Szanse

 • Rozwinięte narzędzia analityczne – yPredict oferuje znacznie więcej możliwości niż tradycyjne platformy handlowe. Narzędzia opracowane za pomocą uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji zapewniają profesjonalne analizy w czasie rzeczywistym;
 • Dostępność i użyteczność – darmowe prognozy sprawiają, że platforma jest atrakcyjna zarówno dla początkujących użytkowników, jak i doświadczonych ekspertów;
 • Marketplace dla deweloperów – platforma jest otwarta dla deweloperów. Twórcy mogą sprzedawać swoje modele, co sprzyja budowaniu zaangażowanej społeczności;
 • Innowacyjny mechanizm stakingu – yPredict oferuje atrakcyjne stawki za staking – nawet do 45% APY kwartalnie. Ponadto 10% kwoty z każdej nowej subskrypcji i 15% zysku z opłat swapowych będzie dystrybuowanych pomiędzy użytkowników za pośrednictwem puli stalkingowej. Dodatkowo 15% zysku z opłat swapowych trafi do posiadaczy coinów.

Ryzyka

 • Silna konkurencja – rynek kryptowalut i technologii blockchain jest bardzo konkurencyjny. Nawet z zaawansowanymi narzędziami, yPredict musi ciągle się rozwijać, aby przetrwać;
 • Regulacje – niejasne regulacje mogą wpłynąć na działalność yPredict, szczególnie w kontekście globalnym;
 • Bezpieczeństwo – każda platforma oparta na innowacjach, musi być przygotowana na różne ryzyka techniczne. Prościej mówiąc, technologia czasami zawodzi.

Droga do sukcesu yPredict jest pełna wyzwań. Projekt oferuje wiele możliwości i wykorzystuje bum na sztuczną inteligencję. Dzięki temu skupia uwagę inwestorów oraz twórców modeli predykcyjnych.

Z drugiej strony, projekt musi stawić czoła ryzyku związanemu z silną konkurencją, możliwymi regulacjami i wyzwaniami technicznymi oraz stale ewoluować, aby zaistnieć na rynku kryptowalut.

Na etapie przedsprzedaży trudno określić, czy token YPRED stanie się jedną z topowych monet, lecz na pewno będziemy obserwować rozwój projektu. W dalszej części artykułu, przeczytasz, kiedy jest najlepszy moment na zakup coinów.

Najlepszy moment na zakup yPredict?

mężczyzna zaznacza linie na wykresie Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w przedsprzedaży? A może czekasz na notowania giełdowe? Zanim podejmiesz decyzję, weź pod uwagę swoją sytuację finansową, tolerancję na ryzyko, a także ogólną kondycję rynku krypto.

Dla inwestorów skłonnych do ryzyka, którzy wierzą w krótko- lub długoterminowy wzrost wartości yPredict, presale może być atrakcyjną okazją. Podczas wydarzenia inwestorzy mają możliwość zakupu kryptowaluty przed jej wprowadzeniem na główne platformy handlowe.

Co prawda, coiny są dostępne w niskiej cenie, lecz inwestycja w kryptowaluty zawsze wiąże się z ryzykiem. Jeśli chcesz je zminimalizować, oczekiwanie na notowania może być dobrym rozwiązaniem.

Sytuacja rynkowa będzie bardziej przewidywalna, gdy token YPRED osiągnie znaczący wolumen obrotu. Wówczas łatwiej ocenisz nastroje rynkowe.

Chociaż przedsprzedaż jeszcze się nie zakończyła, już teraz możemy ją uznać za udaną. Deweloperzy zgromadzili środki, które pozwolą na rozwój projektu przez długi czas. Co więcej, duże zainteresowanie wydarzeniem zwiastuje wysoką płynność coinów.

Jeśli jesteś początkującym traderem, dobrym rozwiązaniem będzie niewielka inwestycja w tokeny YPRED. Dzięki temu weźmiesz udział w projekcie i otrzymasz dostęp do przydatnych analiz.

yPredict – zalety i wady

yPredict wzbudził zainteresowanie wśród naszych ekspertów oraz wielu inwestorów, którzy wzięli udział w przedsprzedaży. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto sięgnąć po token YPRED, rzuć okiem na plusy i minusy projektu.

Zalety yPredict:

 • Bogaty ekosystem – platforma oferuje wiele przydatnych narzędzi, które otwierają drzwi do świata inwestycji;
 • Zastosowanie sztucznej inteligencji – wykorzystanie zaawansowanych technologii podnosi jakość prognoz i czyni je odpornymi na manipulacje;
 • Wysoka użyteczność – token YPRED ma konkretne zastosowania w ekosystemie, co zwiększa ich wartość i atrakcyjność;
 • Możliwość zarobku przez staking – platforma pozwala na generowanie pasywnego dochodu. yPredict w porównaniu z wieloma innymi projektami oferuje atrakcyjne nagrody (do 45% APY kwartalnie).

Wady yPredict:

 • Konkurencja – na rynku istnieją platformy analityczne. Chociaż wykorzystanie sztucznej inteligencji do generowania prognoz jest innowacją, deweloperzy projektu muszą liczyć się z konkurencją;
 • Wczesna faza rozwoju – nowe tokeny charakteryzują się wysoką zmiennością. Dlatego dziś trudno prognozować przyszłe ceny.

Sukces platformy zależy zarówno od sytuacji rynkowej, jak i decyzji deweloperów.

Kampania marketingowa czy współprace z partnerami na pewno przyczynią się do rozwoju projektu. Jeśli zespół zrealizuje kamienie milowe z mapy drogowej, zapewne jeszcze nieraz usłyszymy o yPredict.

Podsumowanie

W przewodniku opisaliśmy najważniejsze funkcje platformy yPredict. Wskazaliśmy, czym różni się ona od konkurencji i jak kupić tokeny YPRED. Zdaniem naszych ekspertów projekt ma duży potencjał, lecz droga do sukcesu nie będzie łatwa.

Deweloperzy stale pracują nad rozwojem yPredict, realizując kamienie milowe. Ponadto trwająca przedsprzedaż przyciągnęła wielu inwestorów.

Głównym celem yPredict jest rozwiązanie kilku problemów, z którymi zmaga się świat finansów. Mówimy m.in. o nieprzewidywalności cen kryptowalut czy manipulacjach analityków. Według deweloperów receptą jest tu sztuczna inteligencja, która zapewnia prognozy w czasie rzeczywistym.

Ponadto w yPredict dostrzegliśmy szansę na zarobki. Masz możliwość stakowania tokenów i generowania pasywnego dochodu. A jeśli jesteś ekspertem, możesz sprzedać swoje prognozy innym użytkownikom.

Aktualnie token YPRED kosztuje 0,1 USD za sztukę. Po zakończeniu przedsprzedaży coiny trafią na scentralizowane giełdy. Podczas pierwszego notowania cena będzie wyższa, lecz dziś trudno przewidzieć dalsze losy kryptowaluty.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Co to jest yPredict?

yPredict jest platformą handlową opartą na sztucznej inteligencji (AI) i uczeniu maszynowym (ML). Nad rozwojem platformy czuwa zespół ekspertów ds. AI, specjalistów finansowych i traderów. Deweloperzy oferują wiele narzędzi, prognoz i sygnałów handlowych, które pomogą ci w inwestowaniu. Natywnym coinem projektu jest YPRED. Kryptowalutę wykorzystasz do płatności na platformie czy stakingu. Oceniamy, że moneta ma duży potencjał wzrostu, choć na pierwsze prognozy musimy jeszcze poczekać.

Gdzie można kupić yPredict?

yPredict można kupić na stronie projektu, gdzie trwa przedsprzedaż coinów. Gdy wydarzenie się zakończy, coiny będą dostępne na giełdach.

Czy warto kupić yPredict?

Tak, warto kupić yPredict, jeśli chcesz mieć dostęp do analiz rynkowych. Posiadacze tokenów mają możliwość dożywotniego korzystania z platformy. Jednak niektóre funkcje i analizy ekspertów są dodatkowo płatne. Natomiast zakup w celach inwestycyjnych zależy od twojej tolerancji na ryzyko. Naszym zdaniem, istnieje duża szansa na zyski, lecz pamiętaj, jak dużą zmiennością charakteryzują się kryptowaluty.

Ile kosztuje token YPRED?

Token YPRED kosztuje 0,1 USD za sztukę. Jednak cena wzrośnie w kolejnej fazie przedsprzedaży i po notowaniach giełdowych. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup, najlepiej zrób to teraz.

Źródła:

 1. https://widoczni.com/blog/statystyki-sztuczna-inteligencja/
 2. https://startup.pfr.pl/pl/aktualnosci/dao-co-jest/
 3. https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/
 4. https://bithub.pl/kryptowaluty/jakie-sa-rodzaje-kryptowalut-ktore-warte-uwagi/
Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.