Obstawianie parzystych lub nieparzystych w ruletce

2713

Obstawianie numerów parzystych lub nieparzystych

Obstawianie parzystych/nieparzystych to jeden z rodzajów zakładów zewnętrznych w ruletce. Jak w obstawianiu kolorów, każde zwycięstwo podwaja twój zakład.

Czym jest obstawianie parzystych/nieparzystych?

To kolejny typ zakładów zewnętrznych, które są bardzo popularne wśród amatorów ruletki online. Łatwy obstawianie i wysokie szanse na wygraną podnoszą atrakcyjność tych zakładów. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, na którą z opcji chcesz postawić pieniądze: parzyste lub nieparzyste numery.

Jak działa obstawianie parzystych/nieparzystych?

Jak już wspominaliśmy, ten sposób obstawiania jest bardzo prosty. W rzeczywistości jest to jedna z najprostszych metod obstawiania gry w ruletkę. Jedyne, co musisz zrobić, przed wniesieniem zakładu, to zdecydować, czy chcesz obstawić numery parzyste, czy nieparzyste. Pamiętaj, że jeśli kulka wyląduje na 0 lub 00 (jedynie w amerykańskiej ruletce) to przegrasz. Dzięki temu, że europejska ruletka posiada tylko jedno zero, oferuje większe szanse na wygraną.

Jak obstawiać parzyste/nieparzyste?

Gdy już zdecydowałeś, którą grupę numerów chcesz obstawić, po prostu postaw swoje żetony na jednym z dwóch dostępnych na stole do ruletki pól: parzyste lub nieparzyste (even lub odd). Teraz pozostaje Ci obserwować koło i czekać na rezultat.

Obstawianie parzystych/nieparzystych w praktyce

Obstawianie parzystych/nieparzystych to jeden z rodzajów zakładów zewnętrznych, które często wykorzystywane są jako część różnych strategii obstawiania. Zakłady na parzyste/nieparzyste możesz znaleźć w takich strategiach, jak:

Jaki jest zysk?

Twój zysk zależy od kwoty twojego zakładu, ponieważ każda wygrana podwaja wniesioną stawkę. Aby zmaksymalizować szanse na wygraną możesz rozważyć zastosowanie zakładów na parzyste/nieparzyste w połączeniu z jedną ze strategii wspomnianych powyżej.

Jakie są zalety obstawiania parzystych/nieparzystych?

  • szanse na wygraną zbliżone do 50/50
  • bardzo łatwe w użyciu
  • możliwość zastosowania w połączeniu z najpopularniejszymi strategiami gry w ruletkę

Jakie są wady obstawiania parzystych/nieparzystych?

  • niski mnożnik w zrazie wygranej

Czy istnieją jakieś alternatywy dla obstawiania parzystych/nieparzystych?

Wszystkie zakłady zewnętrzne są niemal identyczne, dlatego polecamy Ci również zapoznanie się z:

  • Obstawianiem kolorów
  • Obstawianiem połówek (1-18 lub 19-36)

Tę metodę gry w ruletkę możesz przetestować zupełnie za darmo, więc nie musisz ryzykować pieniędzy, by przekonać się, czy ci odpowiada.