Systemy i strategie gry w Ruletkę

Ruletka systemy i strategie

2759

Ruletka – Systemy i strategie gry: Dlaczego kasyna pozwalają na wykorzystywanie przy grze w ruletkę różnych systemów gry? Kasyna godzą się na to m.in dlatego, że osób grających „z rozumem” jest tak naprawdę bardzo mało, stanowią one niewielki odsetek graczy. Nawet jeżeli kasyna długoterminowo przegrywają z określonymi graczami, to przyjmują to jako forma propagacji i nie starają się tego zmienić. Ponadto, systemy i strategie gry w ruletkę zakładają, że gracz dysponuje nieograniczonymi zasobami finansowymi, co oczywiście w realnym świecie nie jest możliwe. Żaden system czy określona strategia grania zatem nie zapewnia 100% zwycięstwa. Przy wykorzystaniu któregokolwiek systemu gry pamiętajcie – ruletka to gra.

Lista systemów i strategii na ruletkę online:

 1. System Martingale
 2. System D’Alembert
 3. System Labouchere
 4. System Kaskada
 5. System 2 w górę, 2 w dół
 6. System jedna liczba
 7. System Fibonacci
 8. System 35:1
 9. System Paroli
 10. System Shauna
 11. System 300
 12. Gra na zestawy numerów
 13. Święty gral
 14. System Kanon
 15. System ruletki 3 streets
 16. System ruletki 6 streets
 17. Prawo trzeciego, system ruletki
 18. Stawka Bondowska
 19. System 63
 20. System pięciu numerów
 21. System 1326
 22. System 7 rogów
 23. System Bally’s
 24. Parlay – system ruletki
 25. Królewski system ruletki
 26. System ruletki Dominacja
 27. System Superior
 28. System  Dabl 10
 29. System 3/2
 30. Szczęśliwa siódemka
 31. Obrona rogowa
 32. Trzy do jednego
 33. System Szóstka
 34. System Freddie
 35. Dziewiątka
 36. Nalot
 37. Szczęśliwy numer
 38. System John Wayne
 39. System Dwudziestka
 40. System Charlotte
 41. Dwunastu apostołów
 42. Złoty Street
 43. Limit 35
 44. Pływający tuzin
 45. Scanner Numeryczny
 46. Daleki tuzin
 47. Teoria kropli deszczu
 48. System 5 x 5
 49. Wybór Sylwii

Jak wygrywać w ruletkę ?

Pewnie będziesz rozczarowany, ale nie istnieje żaden pewny sposób na to, aby wygrywać w ruletkę. Gdyby to było takie proste to ruletka, jako gra hazardowa, już dawno by nie istniała. Istnieją jednak różne systemy ruletki i strategie gry, które zgodnie ze statystykami eliminują niekorzystne serie i pomagają w grze. Wielu graczy wierzy bardziej systemom gry niż swojemu szczęściu i grają tylko zgodnie z nimi. Przyjrzymy się im zatem w sposób bardziej szczegółowy.

Czy można korzystać z systemu na ruletce ?

Jeżeli przyszedłbyś do kasyna i przy stole z ruletką zapisywał i wykreślał numery, to prawdopodobnie po chwili obsługa grzecznie by Cię wyprosiła. W przypadku ruletki online to Ci nie grozi. Na złożenie zakładu masz tyle czasu, ile potrzebujesz. I nie ma znaczenie z którego systemu ruletki skorzystasz. A w tajemnicy powiemy Ci, że w kasynie online możesz spróbować wszystkich systemów, również podczas gry za darmo.

O czym należy pamiętać przy grze systemem/strategią ?

 • Dyscyplina jest zawsze bardzo ważna. Gdy już wybierzesz system gry, musisz dokładnie przestrzegać jego zasad i nie zmieniać go na inny podczas gry.
 • Limity gry. Gra w ruletkę z wykorzystaniem systemu/strategii może być zdradliwa. Upewnij się, że masz nastawione limity na maksymalną wysokość przegranej, ale również na czas spędzony na grze w ruletkę. W żadnym wypadku nie próbuj od razu odzyskiwać pieniądzy, które przegrałeś.
 • Pieniądze. Prawie wszystkie strategie polegają na zmianie wysokości stawki podczas serii. Upewnij się, że masz dostateczną ilość środków pieniężnych na swoim koncie, abyś mógł kontynuować grę nawet w przypadku niekorzystnej serii.
 • Wybór ruletki online jest warunkiem koniecznym możliwego sukcesu. Do dyspozycji mamy francuską / europejską wersję z jednym zerem, ale ważne są też limity stołu (minimalna i maksymalna stawka).
 • Wybór systemu gry. Wybierz system gry w zależności od ilości czas jaki możesz poświęcić na grę, ale również od tego jaki system preferujesz, monotonny albo bardziej skomplikowany. Jest różnica czy grasz sam albo przeciwko innym graczom w turnieju online. W turniejach albo ryzykujesz albo korzystasz z agresywnych systemów gry. Tylko w ten sposób możesz wygrać w turnieju.
 • Wybór kasyna online to tylko Twój wybór. Na stronie znajdziesz bezpieczne kasyna z licencją, z których możesz sam wybrać. Każdy przecież lubi coś innego.