Recenzja NFT Code: Opinie Użytkowników | Scam Czy Legalny Bot Tradingowy?

Wzrost rynku kryptowalut stworzył zapotrzebowanie na zautomatyzowane platformy tradingowe. Jedną z nich jest NFT Code. To bot, który wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby inwestować w Twoim imieniu.

System NFT Code umożliwia kupno i sprzedaż wirtualnych aktywów (kryptowalut i NFT – ang. non-fungible tokens). To pożądana funkcjonalność w sytuacji, gdy wolumeny transakcji NFT (ang. trading volumes of NFTs) gwałtownie rosną.

Zasób cyfrowy (ang. The digital asset), którym są tokeny NFT, dla wielu inwestorów stał się atrakcyjną lokatą kapitału. Platforma NFT Code ma wskaźnik sukcesu równy 95%. Czy to możliwe? Odpowiedź znajdziesz w artykule. Przeanalizowaliśmy funkcje NFT Code.

Poznaj wyniki naszych testów. Dowiedz się, czy system NFT Code to scam czy legalna platforma tradingowa.

Zalety korzystania z NFT Code

nft code logo Zbadaliśmy szczegółowo funkcjonalności NFT Code.

Najważniejszy wniosek: nie musisz wiedzieć, czym jest NFT (ang. what an NFT is), aby rozpocząć pomnażanie gotówki z pomocą bota.

Przyjrzeliśmy się też zasadom obrotu kryptowalutami.

Przetestowaliśmy mechanizmy rejestracji na platformie. Sprawdziliśmy koszty prowadzenia handlu (szukaliśmy ukrytych opłat).

Sprawdziliśmy też wiarygodność zapewnień o bezpieczeństwie inwestycji i potencjalnych zyskach. Oto nasze ustalenia.

Lista najważniejszych zalet NFT Code:

 • Precyzja działania – dokładność i szybkość pracy robota handlowego przekłada się na jego skuteczność: wskaźnik sukcesu NFT Code wnosi 95%;
 • Wysoki poziom zabezpieczeń – giełdy i platformy do handlu kryptowalutami przyciągają wielu hakerów (ang. a lot of hackers) i oszustów, którzy próbują przełamać mechanizmy zabezpieczające i dostać się do portfeli użytkowników, dlatego kluczową kwestią jest odpowiednia ochrona danych i zasobów – NFT Code (opinie użytkowników odwiedzających serwis wskazują na to jednoznacznie) to jedna z bezpiecznych platform do handlu kryptowalutami. Używa do szyfrowania danych protokołu Secure Socket Layer (SSL): Twoje monety, tokeny NFT i dane osobowe są starannie zabezpieczone przed niepowołanym dostępem;
 • W pełni zautomatyzowane transakcje – robot wyręcza Cię we wszystkich operacjach, które są niezbędne do zawarcia transakcji: interweniujesz tylko w sytuacjach krytycznych lub wtedy, gdy chcesz spróbować samodzielnego handlu – Twoja rola ogranicza się do monitorowania działań handlowych algorytmu;
 • Oszczędność czasu – na obsługę procesu inwestycyjnego poświęcisz zaledwie 15-20 min dziennie: odwiedzaj regularnie platformę, aby mieć bieżący wgląd w stan konta i kontrolować poziom zysków – całą resztą zajmie się robot;
 • Niskie opłaty – w przeciwieństwie do niektórych trading botów NFT Code nie pobiera opłat za świadczone usługi: wszystkim, czego potrzebujesz, jest (ang. all you need is) €250 na opłacenie początkowego depozytu (jest on jednocześnie funduszem inwestycyjnym, który służy do zawierania transakcji) – po zarejestrowaniu się na platformie, nie ponosisz kosztów wpłat i wypłat, nie musisz obawiać się żadnych potrąceń lub ukrytych kosztów;
 • Łatwość handlu – system NFT Code zjednuje sobie klientów nie tylko niskimi opłatami – innym powodem (ang. another reason) popularności platformy jest łatwość handlu: niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem czy zawodowcem, docenisz intuicyjną obsługę, możliwość personalizowania mechanizmów tradingowych i skupienia się wyłącznie na procesach inwestycyjnych;
 • Profesjonalna obsługa klienta – dla początkujących traderów kluczowe znaczenie ma obsługa klienta, w tym możliwość natychmiastowego konsultowania pojawiających się w trakcie handlu problemów z kompetentnym doradcą: na platformie NFT Code masz do dyspozycji chat na żywo przez 24 godziny 7 dni w tygodniu – zasięgając rady doświadczonych specjalistów, minimalizujesz ryzyko utraty kapitału;
 • Możliwość automatycznego handlu NFT – powstaje mnóstwo NFT, jednak prawdopodobieństwo stworzenia (ang. the likelihood of creating) takiego, który stanie się obiektem pożądania kolekcjonerów, jest niewielkie – platforma NFT Code pomoże Ci wybrać te tokeny, których wartość ma potencjał wzrostowy;
 • Szybki proces walidacji danych – rejestracja na platformie składa się z kilku prostych kroków: wypełniasz formularz (podajesz adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu), wpłacasz na konto depozyt (jeżeli użyjesz karty kredytowej lub debetowej, konieczne będzie podanie jej numeru, daty ważności i kodu weryfikacyjnego) i rozpoczynasz handel – system niemal natychmiast weryfikuje dane i otwiera dostęp do rachunku;
 • Szybkie wypłaty środków – z punktu widzenia inwestora to jedna z najważniejszych zalet platformy handlowej: NFT Code gwarantuje szybkie i łatwe wypłaty środków w czasie jednego dnia roboczego od złożenia wniosku;
  współpraca ze sprawdzonymi brokerami – platforma współpracuje z gronem zaufanych, cieszących się dobrą opinią brokerów internetowych, a proces przepływu aktywów z portfela do brokera i na giełdę jest w pełni zautomatyzowany – przebiega szybko i bez zakłóceń;
 • Przyjazny interfejs – architektura NFT Code jest prosta i zaprojektowana w taki sposób, aby obsługa platformy była w pełni intuicyjna;
 • Ręczne i automatyczne opcje handlu – system tokenów NFT zaczął oferować automatyczne narzędzia handlowe, a także różne opcje handlu ręcznego oraz możliwość tworzenia i zapisywania ustawień dopasowanych do preferencji każdego inwestora – dzięki temu maksymalnie wykorzystasz możliwości sztucznej inteligencji do pomnażania zysków, zgodnie z ustalonymi przez siebie zasadami;
 • Konto demo – jedną z cech wyższej klasy botów sprzedażowych są konta demo, dzięki którym początkujący traderzy mogą zdobyć niezbędne doświadczenie przed podjęciem handlu prawdziwą walutą: przetestuj strategie inwestycyjne i poznaj lepiej funkcjonalności platformy – w każdej chwili łatwo przejdziesz do transakcji na żywo, aby nie stracić okazji na pomnażanie gotówki.

NFT Code: Wady

NFT Code jest bardzo wygodną, szybką i skuteczną platformą do automatyzowania handlu kryptowalutami i NFT. Jednak ma też kilka drobnych niedoskonałości.

Na przykład (ang. for instance) powinien obsługiwać większą liczbę kryptowalut. Obecnie są to m.in. bitcoin (BTC), ethereum (ETH), litecoin (LTC), tether (USDT), ripple (XRP) i tokeny NFT.

Handel z poziomu smartfona jest komfortowy i cieszy się powszechną akceptacją. Dlatego dla wielu użytkowników istotną niedogodnością w korzystaniu z NFT Code jest brak aplikacji mobilnej.

Bot jest dostępny na dowolnym urządzeniu mobilnym, lecz za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Gdyby udało się stworzyć aplikację mobilną, platforma zanotowałaby zapewne duży wzrost zainteresowania.

właściwości NFT Code

Gdyby robot NFT Code gwarantował zysk z każdej transakcji, jego (i tak spory) potencjał wzrostu byłby jeszcze wyższy.

Byłby to doskonały chwyt marketingowy – niezależnie od faktycznych wartości wpływów na konta inwestorów. Jednak nie jest to możliwe.

Nawet algorytmy działające z nieosiągalną dla człowieka precyzją i szybkością nie są w stanie przewidzieć wszystkich fluktuacji na rynku kryptowalut.

Najbardziej zaawansowana technologicznie sztuczna inteligencja nie potrafi diagnozować emocji inwestorów. Nie oszacuje też wpływu wydarzeń w świecie rzeczywistym na kursy wirtualnego pieniądza.

Zaprezentowane zestawienie danych przekonująco dowodzi, że NFT Code jest skutecznym systemem automatycznego handlu. Podobnie jak Bitcoin Millionaire i Superstar.

Doceni go przede wszystkim ta część (ang. part of) inwestorów, którzy czekali na odpowiedni moment, aby zakupić token NFT (ang. right time to buy an token NFT).

Bot ułatwia podjęcie decyzji i minimalizuje ryzyko błędu w ocenie wartości cyfrowych zasobów (ang. digital assets) dzieł sztuki.

Nie zapominaj, że handel kryptowalutami i tokenami NFT, nawet z użyciem NFT Code, wiąże się z dużym ryzykiem finansowym.

Zarówno dla laików, jak i dla znawców kupowanie tokenów NFT jest grą w ciemno (ang. buying NFTs is blind game) z trudnym do przewidzenia wynikiem.

Może zostaniesz zwycięzcą (ang. Maybe you will become the winner), jednak większość inwestorów ponosi klęskę i traci swoje fundusze.

Co to jest NFT Code?

NFT Code to automatyczny trading bot (robot handlowy). Do analizy rynku wykorzystuje algorytm sztucznej inteligencji.

Jest w stanie w bardzo krótkim czasie (kilka milisekund) analizować ogromne ilości danych (Big Data) i tworzyć autorskie strategie handlowe.

Przetwarza zarówno dane ilościowe, jak i jakościowe. Zaawansowana automatyzacja pozwala robotowi prowadzić handel w Twoim imieniu.

System NFT Code wychodzi naprzeciw oczekiwaniom bardzo licznej grupy inwestorów, którzy mają niewielkie doświadczenie w handlu kryptowalutami i obawiają się ryzyka samodzielnego zawierania transakcji.

Strona główna NFT Code

Sztuczna inteligencja przejmuje cały proces decyzyjny. Inwestor ogranicza się do monitorowania działań bota. Obsługa inwestycji nie zajmie Ci więcej niż kilkanaście minut dziennie.

Odmienność NFT Code na tle innych trading botów polega m.in. na tym, że platforma wspomaga handel tokenami NFT.

Od kilku lat zyskują one coraz większą popularność jako aktywa spekulacyjne i lokata kapitału, z której można czerpać pasywne zyski.

Przełom nastąpił w momencie, gdy do społecznego obiegu weszło pojęcie cyfrowego dzieła sztuki. Stało się to za sprawą kolejnych rekordów wartości sprzedaży pojedynczych NFT i kolekcji, które są dziełem amatorów oraz uznanych twórców sztuki współczesnej.

 

NFT Code(opinie o innych botach, tj. Bitcoin Loophole, Immediate Edge i Crypto Genius przeczytasz tu) daje okazję do wykonywania większej liczby operacji handlowych w znacznie krótszym czasie.

Sprawia, że handel krypto jest dostępny nie tylko dla zawodowych traderów. Wiele osób zatrudnionych na etatach widzi w trading botach okazję do dorabiania po godzinach.

Czy NFT Code to oszustwo? NIE!

Przeprowadziliśmy szczegółowe testy, aby sprawdzić wiarygodność NFT Code. Opinie użytkowników są jednoznaczne. Platforma działa legalnie i jest starannie zabezpieczona przed cyberatakami.

Zaawansowana sztuczna inteligencja ułatwia handel NFT (ang. non fungible token) i kryptowalutami. Korzyści z użytkowania platformy mają zarówno początkujący, jak i zawodowi traderzy.

Nasz werdykt:

 • Platforma NFT Code ma wysoki wskaźnik sukcesu – 95%.
 • Testujesz bota bez ryzyka utraty pieniędzy dzięki bezpłatnemu rachunkowi w wersji demo.
 • Nie płacisz za dostęp do aplikacji, przedłużenie ważności konta oraz zakup i sprzedaż wirtualnych aktywów.
 • Weryfikacja jest bardzo szybka i nie wymaga przesyłania skanów dokumentów potwierdzających tożsamość.
 • Platforma ma bardzo niski próg wejścia – depozyt wynosi €250 i są to pieniądze przeznaczone na cele inwestycyjne.
 • Szybka wypłata środków: od złożenia zlecenia do wykonania przelewu mija nie więcej niż jeden dzień roboczy.
 • Dział obsługi klienta pracuje 24 godz. na dobę 7 dni w tygodniu.
 • Sprawdzeni i uznani w środowisku brokerzy obsługują transakcje na platformie w trybie 24/5.
 • Interfejs platformy jest przejrzysty: opanują go błyskawicznie nawet początkujący traderzy nastawieni na pomnażanie gotówki.
 • Całkowicie zautomatyzowany proces handlu pozwala ograniczyć obsługę platformy zaledwie do 15-20 minut dziennie.
 • Doświadczeni handlowcy korzystają z opcji ręcznego inwestowania oraz z możliwości wprowadzenia do systemu i zapamiętania własnych ustawień.
 • NFT Code posiada najwyższej klasy zabezpieczenia przed próbami oszustw i atakami hakerskimi – nie musisz obawiać się kradzieży aktywów i danych osobowych.
 • Korzystając z NFT Code wygenerujesz pierwsze zyski zanim minie 24 godziny od aktywacji konta.
 • W przyszłości pojawi się zapewne mobilna aplikacja NFT Code – obecnie dostęp do platformy jest możliwy za pośrednictwem przeglądarki internetowej.
 • Oczekiwaną przez użytkowników zmianą jest zwiększenie liczby obsługiwanych przez platformę kryptowalut.

Logowanie do NFT Code: Jak zacząć?

Otwarcie rachunku inwestycyjnego na platformie NFT Code jest bardzo proste.

Czas (ang. The time) potrzebny na przeprowadzenie całego procesu to zaledwie kilkanaście (w wyjątkowych przypadkach kilkadziesiąt) minut.

Tylko cztery kroki dzieli cię od momentu, w którym rozpoczniesz swoją pierwszą transakcję.

Krok 1: Rejestracja

NFT Code rejestracja Warunkiem dostępu do platformy NFT Code jest rejestracja i utworzenie własnego konta inwestycyjnego.

Bez tego nie poznasz zasad funkcjonowania bota, nawet nie zobaczysz jego interfejsu.

Nie stanowi to problemu, bo rejestracja jest szybka: wystarczy wypełnić formularz i potwierdzić wprowadzone dane.

Nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów.

Po zakończeniu rejestracji platforma przydzieli Ci brokera, z którym rozpoczniesz inwestowanie.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Minimalny depozyt to €250. Masz prawo wpłacić więcej: górny limit dla początkujących inwestorów wynosi €1500.

Jednak przy pierwszej wpłacie zaleca się nie przekraczać kwoty minimalnej. Gdy proces inwestycyjny będzie rozwijał się po Twojej myśli, podwyższysz wartość depozytu.

Po przelaniu pieniędzy konto jest gotowe do handlu. Rozpocznij inwestowanie w realne aktywa lub zrób „rozgrzewkę” na koncie demo.

Krok 3: Konto demo

Jesteś początkującym traderem? Konto demo jest właśnie dla Ciebie. Na próbne transakcje i testowanie strategii inwestycyjnych masz €1500.

Zarządzaj rozważnie walutą, aby nauka trwała jak najdłużej. Zdobyte w ten sposób doświadczenie jest bezcenne przy inwestowaniu prawdziwych pieniędzy.

Korzystając z konta demonstracyjnego, wybierz opcję handlu ręcznego lub automatycznego.

Masz doświadczenie w tradingu i nie musisz uczyć się inwestowania od podstaw? Wykorzystaj konto demo jako najszybszy sposób poznania możliwości platformy NFT Code (opinie ekspertów przeczytasz w dalszej części artykułu).

Testy uchronią Cię przed przykrymi niespodziankami w czasie prawdziwego handlu.

Krok 4: Trading

Wpłaciłeś depozyt? Zalogowałeś się na konto? Wybierz pary kryptowalutowe i zacznij handlować!

NFT Code na laptopie i smatfonie

Wybierz trading ręczny lub powierz swoje inwestycje sztucznej inteligencji i ogranicz się do monitorowania automatycznych transakcji.

Czy warto otworzyć konto na NFT Code? Opinie ekspertów

Opinie o NFT Code to w większości pochwały szybkości działania i skuteczności sztucznej inteligencji.

Entuzjastycznie wypowiadają się na temat platformy użytkownicy i niezależni obserwatorzy. Eksperci uważają, że NFT Code stwarza wielu inwestorom warunki do bezpiecznego wejścia na rynek non-fungible tokens.

Poznaj najświeższe opinie o bitcoin trading bocie.

Zarobki

Kolorowe pieniądze - banknoty i monety Ile zarobisz na platformie NFT Code?

Jeżeli trafisz na dobrą koniunkturę, to wielokrotność kwoty najniższego depozytu (€250) uzyskasz w ciągu 24 godzin od aktywacji konta.

Nie oznacza to jednak, że następne dni przyniosą podobne profity.

Wystarczy ułamek sekundy, aby system tokenów nft zaczął transakcję - przeprowadził badania rynku kryptowalut i podjął decyzję handlową, lecz nie daje gwarancji, że każda operacja handlowa zakończy się sukcesem.

Prowadź własne analizy i monitoruj uważnie pracę bota – dzięki temu zwiększysz swoje szanse na sukces.

Obsługa klienta

Entuzjastyczne opinie o NFT Code dotyczą w pierwszym rzędzie jakości obsługi klienta.

Użytkownicy bardzo wysoko oceniają łatwy dostęp do konsultantów i ich przygotowanie merytoryczne.

Usługi świadczone w trybie 24/7 zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa, które jest szczególnie potrzebne początkującym inwestorom.

W wielu przypadkach krótka konsultacja pozwala uniknąć podjęcia błędnych decyzji zakupowych lub przeciwnie – umożliwia skorzystanie z nadarzającej się okazji do pomnożenia kapitału.

Wersja Demo

Konto demo Wersja demo jest słusznie kojarzona z edukacją niedoświadczonych traderów.

Dzięki możliwości prowadzenia testów i sprawdzania koncepcji inwestycyjnych zmniejsza się ryzyko szybkiej utraty pieniędzy po przejściu do realizacji prawdziwych zamówień.

Dla wielu użytkowników konto demo jest pierwszą lekcją handlu kryptowalutami, dzięki której mogą bezstresowo wejść w świat krypto.

Z kolei doświadczeni inwestorzy używają konta demo do szybkiego rozpoznania funkcji i możliwości platformy.

Weryfikacja

Weryfikacja danych przy rejestracji jest szybka i bezproblemowa.

Nie musisz okazywać (wysyłać skanów) dokumentów potwierdzających tożsamość.

To bardzo wygodne rozwiązanie, które nie narusza Twojej prywatności.

Proces przebiega na tyle sprawnie, że po kilkudziesięciu minutach od rozpoczęcia rejestracji przeprowadzisz pierwszą transakcję i zaczniesz zarabiać.

Wpłaty/wypłaty

karta kredytowa Brak prowizji za wpłaty i wypłaty na rachunek inwestycyjny to duża zachęta dla traderów.

Bezpłatne przelewy ułatwiają elastyczne zarządzanie posiadanymi funduszami.

Są szczególnie istotne w przypadku drobnych inwestorów, którzy przyjmują z uznaniem okazję do zaoszczędzenia nawet niewielkich kwot.

Kluczowe znaczenie ma także szybkość realizacji wypłat. Niezwykle frustrująca jest sytuacja, w której uwolnienie środków opóźnia się z niewiadomych przyczyn.

W NFT Code wypłaty są realizowane w ciągu doby roboczej od momentu złożenia zlecenia, czyli w wielu przypadkach z dnia na dzień.

Opłaty

Uwolnienie użytkowników od opłat to jedno z najlepszych posunięć marketingowych twórców bota tradingowego.

Na platformie NFT Code zyski od transakcji trafią w całości do Twojego portfela.

Nie ponosisz też opłat transakcyjnych i depozytowych, nie płacisz za aktywację i przedłużenie ważności konta.

Nie musisz obawiać się ukrytych płatności, bo ich nie ma. Sprawdziliśmy to.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czym jest platforma NFT Code?

NFT Code to automatyczny trading bot. Jego działanie opiera się na sztucznej inteligencji, która analizuje rynek i wybiera optymalne strategie handlowe. Wybierz opcję automatycznego handlu, a robot zacznie samodzielnie zawierać transakcje w Twoim imieniu. W trybie ręcznym to Ty decydujesz o wszystkich działaniach na platformie.

Ile zarobię korzystając z automatycznego tradingu?

Właściciele NFT Code twierdzą, że wskaźnik sukcesu robota wynosi 95%. To, ile zarobisz, zależy koniunktury na rynku kryptowalut i od trafności decyzji sztucznej inteligencji. Pamiętaj, że znaczny procent transakcji kończy się niepowodzeniem i utratą zainwestowanych funduszy. Żaden algorytm nie jest w stanie zagwarantować, że każda transakcja przyniesie Ci zysk.

Ile muszę zainwestować, aby rozpocząć handel na NFT Code?

Wpłacasz wyłącznie depozyt w minimalnej wysokości €250. Nie jest to wadium ani opłata – cała kwota posłuży do rozpoczęcia inwestycji. Poza tym nie ponosisz żadnych opłat związanych z założeniem i prowadzeniem konta na platformie NFT Code. Bezkosztowe są też wpłaty i wypłaty z rachunku inwestycyjnego.

Ile trwa rejestracja na NFT Code?

Rejestracja na platformie (wraz z weryfikacją wprowadzonych danych) trwa kilkanaście (w wyjątkowych sytuacjach kilkadziesiąt) minut. Jest bezpłatna i nie wymaga przesyłania żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość. Wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail i telefon.

Czy muszę kupić ETH przed zakupem NFT?

Nie. Masz prawo handlować w tradycyjny sposób – niektóre platformy (ang. some platforms) NFT obsługują karty kredytowe. Jednak większość transakcji odbywa się z użyciem ETH, a ich zapisy są przechowywane w blockchainie ethereum (ang. the ethereum blockchain). Dlatego posiadając ETH, zrealizujesz zakupy natychmiast, w czasie rzeczywistym, bez czekania na potwierdzenie wykonania operacji.

Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.