GamerHash: Opinie Użytkowników, Forum, Recenzja

Od kilku lat temat kopania kryptowalut jest niezmiennie na topie. Przez ten czas metody wydobywania wirtualnej waluty (z ang. mining) ulegały licznym modyfikacjom. Początkowo wymagały znacznych inwestycji w sprzęt o potężnej mocy, który pobierał ogromne ilości prądu.

Dzisiaj wystarczy twój domowy komputer z kartą graficzną, na którym zainstalujesz aplikację GamerHash. Opinie o niej są wyjątkowo pozytywne i płyną z różnych zakątków świata.

Jednak czy rzeczywiście jest taka skuteczna? Czy można na niej zarobić? Czym w ogóle jest GamerHash i czy rzeczywiście dzięki platformie możesz zdobywać bitcoiny nie tylko poprzez mining, ale również grając w gry? Tego dowiesz się z recenzji. Sprawdź, co oferuje GamerHash i co myślą o nim indywidualni użytkownicy.

Jak zacząć korzystać z GamerHash w 3 prostych krokach

 1. Zarejestruj się.
 2. Pobierz i zainstaluj GamerHash.
 3. Rozpocznij mining.

Gdzie sprzedać wydobyte monety? Najlepsze Giełdy Kryptowalut

Zalety aplikacji GamerHash

 • Aplikacja do działania nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Wystarczy smartfon, laptop lub zwykły komputer stacjonarny. Dzięki temu wydobywanie Bitcoinów (BTC) stało się ogólnodostępne.
 • Aby zacząć korzystać z GamerHash, nie musisz inwestować żadnych pieniędzy. Nie jest to warunkiem osiągnięcia zysku.
 • Instalacja aplikacji zajmuje kilka minut.
 • Obsługa platformy jest bardzo prosta i intuicyjna.
 • GamerHash korzysta jedynie z nadwyżki mocy obliczeniowej, dlatego nie zmniejsza wydajności udostępnianego sprzętu. Aktywna aplikacja nie spowalnia ani nie zakłóca działania Twojego smartfona czy komputera.
 • Samodzielnie decydujesz, kiedy sprzęt jest podłączony do sieci kopalni poprzez ręczne włączanie i wyłączanie aplikacji.
 • Zarobione środki możesz wymienić na cyfrowe produkty w sklepie internetowym powiązanym z serwisem. Takie rozwiązanie eliminuje ewentualny problem braku konta na giełdzie lub wirtualnego portfela.
 • Platforma nagradza swoich użytkowników bonusem w postaci 20% wartości zysku. Nagroda wypłacana jest w natywnych tokenach — Gamercoinach.
 • Użytkownicy oprogramowania otrzymują wynagrodzenie również za granie w gry udostępnione przez aplikację.

Co to jest GamerHash?

GamerHash to nowatorski polski projekt. Powstał jako startup w 2017 roku w Poznaniu. Jest to aplikacja łącząca w sieć zrzeszonych na platformie użytkowników.

Każdy z nich wspiera proces wydobycia kryptowalut Bitcoin, użyczając moc obliczeniową karty graficznej swojego komputera lub smartfona.

gamerhash strona główna

 Z GamerHash korzysta już ponad 590 000 użytkowników. Projekt ma szeroki zasięg. Swoje usługi udostępnia w 125 krajach na całym świecie.

Kopanie kryptowalut opiera się na rozwiązywaniu zagadek matematycznych, nazywanych problemami kryptograficznymi. Gdy kopalni uda się znaleźć rozwiązanie, ogłasza je w sieci.

Jeśli jest poprawne, staje się kolejnym blokiem w konstrukcji łańcucha blockchain. Następnie automatycznie generowana jest nowa zagadka i wyścig zaczyna się od nowa.

Mining jest alternatywą dla bezpośredniego zakupu kryptowaluty BTC. Platforma GamerHash posiada w swojej ofercie dodatkowy, rewolucyjny sposób na zdobycie bitcoina – gaming. Polega na tym, że użytkownicy otrzymują bitcoiny za używanie określonych gier.

Ta metoda działa równie skutecznie jak kopanie, ale wymaga mniej pracy.

W gamingu, ze względu na parametry proponowanych gier, dobra karta graficzna o dużej mocy to podstawa. W ofercie sklepu GamerHash jest szeroki wybór ciekawych gier do wypróbowania. Znajdziesz tam zawsze najnowsze produkcje na rynku gamingowym.

Instalacja aplikacji na urządzenie (smartfon lub komputer) jest równoznaczna z udostępnieniem mocy obliczeniowej karty graficznej danego komputera.

Jak zdobyć kryptowaluty bez kopania?

Wydobywanie kryptowalut to tylko jeden ze sposobów na zdobycie cyfrowych tokenów. Oferta Gamerhash nie przekonuje cię? Nie chcesz zużywać swojego sprzętu?

Mamy dla ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z oferty brokerów internetowych. Poniżej przedstawimy ci bezpiecznych dostawców. Handlują tokenami cyfrowymi i kilkoma innymi aktywami.

Binance

binance coin logo

Binance działa na rynku od 2017 roku. Obecnie zajmuje pozycję lidera, będąc największą giełdą kryptowalut na świecie. Z platformy aktywnie korzysta blisko 90 mln użytkowników z różnych państw.

W ofercie Binance znajdziesz ponad 500 kryptowalut, którymi możesz handlować na rynku spot, margin, futures, a także poprzez opcje. Wszystko to na bardzo przystępnych warunkach, bowiem opłata transakcyjna wynosi zaledwie 0,1%.

Mocną stroną giełdy jest również mnogość oferowanych funkcji. Binance posiada swoją własną sieć blockchain, dzięki czemu daje użytkownikom dostęp do możliwości świata Web3, takich jak staking, kopanie kryptowalut, pożyczki krypto, tokeny NFT i wielu innych.

Zalety Binance:

 • Ponad 500 kryptowalut w ofercie;
 • Niskie opłaty transakcyjne (0,1%);
 • Zaawansowane narzędzia analizy TradingView;
 • Mnogość dodatkowych funkcji;
 • Szereg zabezpieczeń chroniących fundusze klientów.

Wady Binance:

 • Problemy regulacyjne w kilku krajach;
 • Platforma handlowa mało przystępna dla początkujących.

Metody płatności:

 • Wpłaty/wypłaty krypto;
 • Handel P2P;
 • Karta kredytowa/debetowa;
 • Przelew bankowy;
 • ADVcash;
 • Zen.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko.
76.22% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

Oferta brokera Libertex

Libertex logotyp

Libertex jest dostawcą z wieloletnią tradycją. Działa na rynku inwestycyjnym ponad 2 dekady. Jeśli szukasz bezpiecznego brokera, postaw na tę firmę.

W ofercie znajdziesz pary walutowe, kryptowaluty, fundusze, akcje, towary. Łącznie operator ma w swojej ofercie ponad 250 instrumentów finansowych.

Zalety Libertex:

 • Zero spreadów;
 • Niski depozyt minimalny;
 • Dostęp do platformy MetaTrader4.

Wady Libertex:

 • Środki na koncie demo ograniczone do 50 000 dolarów.

Dowiedz się więcej o Libertex!

Metody płatności:

 • Karta Visa;
 • Tradycyjne przelewy bankowe;
 • PayPal;
 • Skrill;
 • Neteller.

Czy GamerHash to oszustwo? NIE!

gamerhash aplikacja Warto wspomnieć, że członkowie zespołu GamerHash nie ukrywają swojej tożsamości. Bez problemu można ich znaleźć na popularnych serwisach społecznościowych.

Podnosi to wiarygodność firmy Coinaxe oraz wzbudza zaufanie klientów.

Tematem interesuje się wiele osób, które dopiero planują zacząć kopanie bitcoina za pomocą swojego smartfona lub komputera.

Przeczytaj więcej o kopaniu kryptowalut na telefonie!

W momencie gdy pierwszy raz spotykają się z projektem polskich twórców, większość z nich zadaje pytanie: czy GamerHash to oszustwo?

Odpowiedź brzmi: nie.

Nie mam wątpliwości, że jest to firma godna zaufania. Dokładnie przeanalizowałem zagadnienie, a poniżej przedstawiam argumenty potwierdzające moją opinię.

Werdykt

 1. Platforma GamerHash korzysta z certyfikatów SSL, które szyfrują dane klientów..
 2. Procedura założenia konta przewiduje dwuetapową weryfikację tożsamości użytkowników.
 3. Oprogramowanie należy do sieci Cloudflare, globalnego systemu pomagającego chronić dane w internecie.
 4. Zaawansowane technologie wykluczają instalację złośliwego oprogramowania wraz z aplikacją. Kod źródłowy jest szczegółowo sprawdzany.
 5. Dopuszcza współpracę tylko z wiarygodnymi partnerami m.in.: CoinPaprica, BGA, Chainlink czy Coinfirm.
 6. Platforma GamerHash posiada rekomendację dwóch najlepiej ocenianych w rankingach giełd krypto:

Logowanie do GamerHash: Jak zacząć?

Aplikację GamerHash na swoje urządzenie mogą pobrać jedynie zarejestrowani użytkownicy. Zacznij zatem od wypełnienia formularza dostępnego na oficjalnej stronie projektu. W ten sposób uchronisz się przed oszustwami, których w cyberprzestrzeni jest coraz więcej.

Oficjalna strona to jedyne bezpieczne miejsce do założenia konta i pobrania aplikacji.

Krok 1: Rejestracja

rejestracja gamerhash Rejestrację rozpocznij od wypełnienia karty formularza rejestracyjnego.

Składa się z pól, które wymagają podania twoich podstawowych danych osobowych. W puste miejsca wpisz:

 • imię i nazwisko,
 • adres e-mail,
 • prywatne hasło do logowania.

Alternatywnym sposobem na stworzenie konta jest powiązanie go z profilem na portalu społecznościowym Facebook lub w serwisie Google. Dopiero aktywacja konta umożliwi ci pobranie aplikacji.

Dwuetapowa weryfikacja tożsamości właściciela konta wyklucza możliwość dostępu do niego przez nieupoważnione osoby.

Krok 2: Instalacja

instalacja gamerhash Kliknij w okienko z napisem „Pobierz GamerHash” i postępuj zgodnie z wyświetlanymi na bieżąco instrukcjami.

Dostępna jest mobilna wersja GamerHash na system Android i iOS. Charakteryzuje ją mniejsza moc obliczeniowa i niższe zużycie prądu.

Wersja desktopowa dedykowana jest dla systemu Windows, Linux i Apple.

W odpowiedzi na negatywne opinie o braku modelu dla MacOS GamerHash zapowiada, że wkrótce go udostępni.

Krok 3: Mining

Jest kilka sposobów pozyskania wirtualnej waluty.

 • Najłatwiejszym i najszybszym jest jej zakup.
 • Kolejną metodą jest modny od dłuższego czasu mining. Dobre efekty pomaga osiągnąć wydajna karta graficzna, a dokładniej jej moc obliczeniowa.
 • Najświeższym pomysłem na zarabianie waluty kryptograficznej jest gaming. GamerHash motywuje swoich klientów do korzystania z określonych gier komputerowych, przyznając im za to dodatkowe tokeny. Natomiast producenci gier płacą za zainteresowanie produktami.

Czy warto otworzyć konto GamerHash? Poznaj opinie ekspertów

Opinie zamieszczane w internecie przez użytkowników GamerHash są w przeważającej części pozytywne. Równie dobrze wypowiadają się o nim specjaliści w dziedzinie kryptowalut. Projekt wciąż zyskuje na popularności i obejmuje swoim zasięgiem kolejne kraje.

Sprawdź również opinie o kryptowalutach tj. bitcoin.

Wszystko wskazuje na to, że opłaca się założyć konto na GamerHash. Eksperci chwalą platformę i twierdzą, że to sposób, aby zarabiać bitcoiny (BTC).

Zarobki

kobieta licząca banknoty Ponieważ korzystanie z platformy nie wiąże się z koniecznością zainwestowania kapitału przez użytkowników, ryzyko utraty środków finansowych nie istnieje.

Sprawdź, czy kopanie kryptowalut się opłaca.

Zarobki nie są gwarantowane. Wiele czynników składa się na efektywność wydobycia bitcoinów za pomocą oprogramowania GamerHash.

Jeśli np. kopalni nie uda się nic wydobyć, jej górnicy nie otrzymają żadnego wynagrodzenia.

Jak widzisz, końcowy efekt pracy w dużym stopniu zależy od okoliczności zewnętrznych, na które użytkownik nie ma wpływu. W najgorszym wypadku zarobki są zerowe, a opłaty za prąd w danym miesiącu odrobinę wyższe.

Obsługa klienta

Obsługa klienta na urządzeniu mobilnym Treści na temat potencjalnych problemów i trudności, jakie mogą napotkać użytkownicy w związku z instalacją GamerHash, znajdują się na oficjalnej witrynie.

Dodatkowo w ciągu dnia każdy użytkownik ma możliwość kontaktu z pracownikiem działu obsługi za pośrednictwem specjalnego komunikatora.

Członkom zespołu GamerHush zależy na bezawaryjnej pracy aplikacji i utrzymania dobrej opinii w świecie giełd kryptowalut.

Opinie na temat pracy obsługi klienta GamerHash jednoznacznie wskazują, że zespół pracowników jest pomocny i szybko reaguje.

Weryfikacja

Weryfikacja konta użytkownika składa się z dwóch etapów. Stanowi dodatkowe zabezpieczenie danych osobowych i zarobków klientów GamerHash.

Opinie użytkowników potwierdzają skuteczność działania zabezpieczeń zastosowanych do ochrony treści na stronie. Jednocześnie nie określają ich jako uciążliwych.

Wypłaty

gamerhash gamercoin Użytkownicy udostępniający moc obliczeniową z kart graficznych swoich komputerów, otrzymują od serwisu zyski w postaci bitcoinów (BTC) lub tokenów GamerCoin.

Zarobki z kopania automatycznie pojawiają się na koncie osobistym w aplikacji.

Następnie możesz wydać dyspozycję przelania swoich bitcoinów na wskazany portfel elektroniczny.

Ta metoda wypłaty kryptowalut jest obarczona prowizją w wysokości kilku USD. To stosunkowo niewielka kwota, ale gdy zyski nie są wysokie, niestety jest odczuwalna.

Warto zaznaczyć, że zaledwie 10 % klientów GamerHash wymienia uzyskany bitcoin na gotówkę. Konsekwencją braku wiedzy o bieżącym kursie posiadanych kryptowalut może być sprzedaż waluty za mniej korzystną cenę.

Innym sposobem na wykorzystanie kryptowaluty BTC, którą udało ci się zarobić podczas kopania, jest jej wymiana na artykuły cyfrowe dostępne w sklepie internetowym powiązanym z serwisem GamerHash.

Opinie użytkowników na ten temat są niezwykle pochlebne.

W sklepie możesz wymieniać wykopane bitcoiny na:

 • vouchery do popularnych sieci handlowych,
 • dostęp do Netflixa,
 • doładowania do telefonu,
 • kupony zniżkowe.

Opinie użytkowników wskazują, że jedną z najchętniej wybieranych opcji, jest karta podarunkowa Paysafecard.

Opłaty

gamerhash Zarówno rejestracja na stronie internetowej, pobranie aplikacji, jak i jej instalacja na urządzeniu do kopania kryptowalut są całkowicie bezpłatne.

W zamian za udostępnioną moc obliczeniową karty graficznej, platforma GamerHash wypłaci ci 90% wartości twojego wynagrodzenia. Pozostałe 10% pobiera jako prowizję.

Dodatkowe koszty, które nie wynikają bezpośrednio z użytkowania GamerHash, stanowią eksploatacja sprzętu i większe miesięcznie zużycie prądu. Należy liczyć się z tym, że kopanie bitcoinów za pomocą mocy karty graficznej, wymaga pracy sprzętu na najwyższych obrotach.

Tutaj przeczytasz więcej o kopaniu monero.

Miesięcznie rachunki za prąd prawdopodobnie wzrosną, jednak nie o tyle, że kopanie stanie się nieopłacalne.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak sprzedać wykopane kryptowluty (bitcoin) za pośrednictwem aplikacji GamerHash?

Korzystanie z autoryzowanych kantorów kryptowalutowych online jest jedyną bezpieczną formą wypłaty. Dobrym wyborem będzie polski kantor, np. Bitcan.

Jak dużo miesięcznie można zarobić udostępniając swój sprzęt GamerHash do kopania Bitcoina?

Ze względu na mnogość czynników wpływających na wysokość zysków, jakie możesz wygenerować, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Między innymi zależy to od nadwyżki mocy obliczeniowej, jaką dysponuje karta graficzna twojego sprzętu (smartfona lub komputera).

Na oficjalnej witrynie internetowej projektu GamerHush możesz skorzystać ze specjalnego kalkulatora, który prognozuje możliwe zyski. W ten sposób orientacyjnie oszacujesz,czy kopanie bitcoina pozwoli ci zarabiać miesięcznie satysfakcjonującą sumę. Jednym z czynników jest także zapotrzebowanie karty graficznej komputera na prąd elektryczny. Ponadto warto śledzić każdego dnia najnowsze informacje o kursie bitcoina.

Czy w momencie korzystania z karty graficznej mojego komputera przez GamerHash mogę używać go do pracy?

Kopanie bitcoina przy użyciu oprogramowania GamerHash nie zmniejsza wydajności twojego komputera. Sprzęt działa bez zakłóceń. Dzieje się tak dlatego, że platforma korzysta tylko z nadwyżki mocy karty graficznej komputera. W efekcie możesz zarabiać bitcoiny i używać komputera do gier lub pracy w tym samym momencie.

Czy istnieje możliwość wydobywania bitcoina przy użyciu kilku komputerów, kart na jedno konto?

Tak, jeden użytkownik może jednocześnie wykorzystywać do pozyskiwania bitcoina kilka komputerów. Różne adresy IP nie są przeszkodą, by konsolidować moc obliczeniową poszczególnych urządzeń i generować dochody z bitcoina dla jednego loginu.

Warto mieć na uwadze, że w takiej sytuacji zużycie prądu będzie większe, a rachunek za prąd nieco wyższy. Każda karta graficzna powinna posiadać inną nazwę. Później dodaj je w ustawieniach serwisu. Pozwoli ci to obliczyć, ile prądu pobiera każda karta z osobna.

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.