Mniej energii potrzebnej do kopania Bitcoina

828

Wydobywanie kryptowaluty Bitcoin wymaga wysokich nakładów energii. Mówiono kiedyś, że takie wydobycie zużywa tyle energii dziennie, ile wystarczyłoby na zasilenie małego miasta w USA. Tymczasem, jak pokazują najnowsze dane, zużycie energii w sieci najpopularniejszej kryptowaluty Bitcoin staje się coraz mniejsze. Portal Statista pokazał, że dziś potrzeba mniej energii elektrycznej do zasilania sieci BTC niż wcześniej. Jak widać, próby poprawy wydajności sieci przyniosły rezultaty.

Wpłata środków na poczcie w BitBay

Wymiana kryptowalut BitBay zrestartowała system depozytów walutowych dla swoich klientów. Z kolei wypłaty powinny trwać do kilku dni. Oznacza to, że w związku z uczestnictwem w giełdzie BitBay jego uczestnicy będą mogli korzystać z alternatywnych wpłat i wypłat na platformie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możesz teraz dokonać płatności na swoje konto na giełdzie BitBay za pośrednictwem poczty. Będziesz potrzebował standardowego formularza płatności. Pamiętaj, że tytuł wiadomości jest poprawny. Opcja transferu środków do BitBay ma urzędy pocztowe i oddziały urzędów pocztowych, ale nie agencje pocztowe.

Binance z własną monetą stablecoin

Dzięki współpracy Binance i Paxos wkrótce pojawi się stablecoin Binance USD. Opiera się na walucie amerykańskiej. Według informacji dostarczonych przez Binance, Paxos Trust Company nawiązało współpracę z globalną giełdą kryptowalut Binance. Jego celem jest wprowadzenie na rynek waluty stablecoin denominowanej w USD. Projekt uzyskał już zgodę Departamentu Usług Finansowych Stanu Nowy Jork.

We wrześniu tego roku stablecoin BUDS będzie dostępny na platformie Paxos i będzie dostępny do zakupu w stosunku 1: 1 za dolary amerykańskie. Stablecoin będzie również dostępny na giełdzie Binance.com, gdzie będzie sparowany z BTC, BNB i XRP.

Apple interesuje się kryptowalutami

CNN poinformował w zeszłym tygodniu, że Apple przygląda się kryptowalutom i uważa je za ciekawe zjawisko. Mają interesujący, długoterminowy potencjał, który można wykorzystać w przyszłości.

To nie pierwszy raz firma o globalnym zasięgu i ogromnej wartości jest zainteresowana kryptowalutą, której najlepszym przykładem jest Facebook i jego plany stworzenia własnej kryptowaluty LibraCoin. Gdyby Apple poszedłby podobną ścieżką jak Facebook, byłby to poważny zastrzyk kapitału dla całego rynku kryptowalut.