BIZ Bank

765

BIZ Bank powstał w 2014 roku jako marka FM Bank PBP. Instytucja specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, koncentrując się przede wszystkim na mikroprzedsiębiorstwach i małych firmach. Bank odcina w pewien sposób duże banki korporacyjne, koncentrując się na nawiązywaniu relacji z klientami i zrozumieniu ich potrzeb. Misją BIZ Banku jest „Przyjazny świat finansów dla przedsiębiorczości” – wspieranie małych firm dzięki prostym zasadom finansowym i usługom.

Początki działalności BIZ Banku należy połączyć z FM Bankiem PBP, który pojawił się na polskim rynku w 2013 r. (Jako połączenie FM Bank SA i Polski Bank Przedsiębiorczości). W czerwcu 2014 r. Bank wprowadził markę BIZ Bank, pod którą FM Bank PBP działa obecnie na rynku bankowym. BIZ Bank specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, koncentrując się przede wszystkim na mikroprzedsiębiorstwach i małych firmach. Instytucja jest nieco oderwana od dużych banków korporacyjnych, koncentrując się na nawiązywaniu relacji z klientami i zrozumieniu ich potrzeb. Misją BIZ Banku jest „Przyjazny świat finansów dla przedsiębiorczości” – wspieranie małych firm dzięki prostym zasadom finansowym i usługom.

BIZ Bank jest instytucją głównie dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Te grupy klientów mogą skorzystać z oferty rachunków firmowych, pożyczek i produktów oszczędnościowych. Bank nie zapomina o klientach indywidualnych, którzy mogą zakładać konta osobiste i wysokooprocentowane depozyty.

Banki