Kantor kryptowalut

915

Kantor kryptowalut działa na podobnej zasadzie, jak klasyczny kantor. Możesz w nim wymienić swoje pieniądze na dostępną kryptowalutę, np. na bitcoiny, czy ethereum, z uwzględnieniem bieżącego kursu. Tuż po pierwszym zakupie, zakładany jest darmowy portfel Bitcoin. To w nim możesz przyjmować wpłaty i wykonywać przelewy za darmo. Dzięki kantorowi kryptowalut możesz szybko, skutecznie i bez zbędnych formalności nabyć swoją kryptowalutę.

Najlepszy kantor wymiany kryptowalut

Jeśli przyjąć założenie, że Bitcoin jest walutą to należałoby udać się do kantoru po jego zakup. Kantoru online rzecz jasna, bo przecież to waluta cyfrowa. Dlaczego więc większość osób kupuje kryptowaluty na giełdzie, a nie w kantorze? Jaką rolę pełnią kantory? Jaki jest najlepszy kantor wymiany kryptowalut? Czy opłaca się kupować BTC w kantorze? Sprawdźmy.Zakup bitcoin – czy to się opłaca?

Jak pokazał czas, wartość kryptowalut stale rośnie, a eksperci przewidują, że kryptowaluty to przyszłość finansów i wszelkich transakcji. Trudno się nie zgodzić, ponieważ coś, co 9 lat temu uważano za fanaberię i porywanie się z motyką na słońce, dziś jest istną żyłą złota. Sam bitcoin kosztuje już blisko 40 tysięcy złotych i jego wartość stale rośnie! Zwłaszcza, że giełda stale się rozrasta i powstaje coraz więcej kantorów kryptowalut w których można błyskawicznie kupić bitcoin.

Jak kupić Ethereum i Bitcoiny?

Obecnie powstaje coraz więcej specjalnych kantorów kryptowalut, umożliwiających zakup bitcoin. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie najszybciej kupić bitcoina, odpowiedź brzmi: kantor kryptowalut. To sprawdzony sposób, a sama transakcja jest w pełni bezpieczna. W przypadku naszego serwisu, połączenie z serwerem jest szyfrowane poprzez SSL z wykorzystaniem 256 bitowego klucza, tak samo jak w banku, z tą różnicą, że nie musisz płacić ogromnej prowizji.

Jakie zalety posiadają kryptowaluty( Bitcoiny)?

Coraz więcej osób zadaje pytanie: „jak kupić ethereum” lub „gdzie najszybciej kupić bitcoina”. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę szereg zalet korzystanie z kryptowalut. Do głównych należą oczywiście:

  • absolutna wolność – możesz dokonać nielimitowanego przelewu w dowolne miejsc na świecie,
  • bardzo niskie opłaty – zupełnie inaczej niż w przypadku tradycyjnej bankowości, płatności bitcoinami są przetwarzane za darmo lub przy bardzo niskich opłatach,
  • mniejsze ryzyko – tego typu transakcje są bardzo bezpiecznie, nieodwracalne i nie wymagają przetwarzania niczyich danych osobowych
  • Zalety można oczywiście mnożyć, zwłaszcza, że sieć jest stale udoskonalana.