Kursy kryptowalut

↑↓ cena kryptowalut online

53

Dostępne na bieżąco kursy najpopularniejszych kryptowalut. Notowania wyrażone są w USD lub BTC. Wyszukaj wybraną kryptowalutę i sprawdź jej średni kurs, wartość rynku oraz obroty rynkowe.

Aktualne notowania i ceny kryptowalut

Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC),DASH, Monero (XMR), Ripple (XRP), LISK (LSK), Game Credits (GAME) i innych kryptowalut potrafią drastycznie zmienić swoje wartości, dlatego warto śledzić aktualne kursy wirtualnych walut i sprawdzać je każdego dnia. Dzięki naszym notowaniom, każdy użytkownik ma dostęp do aktualnych statystyk rynku kryptowalut, odświeżanych co kilka sekund – dlatego właśnie ceny pokazywane przez naszą stronę są zawsze aktualne. Ponadto, kursy Bitcoina, Ethereum, Litecoina, Liska czy innych kryptowalut mogą zostać wyświetlone w wielu walutach (m.in. złotówkach, dolarach, euro czy bitcoinach)

Kurs kryptowaluty jest ważnym czynnikiem determinującym ich wartość w oczach inwestorów. Ponieważ rynek zdecentralizowany jest rynkiem wolnym, kurs dużych kryptowalut nie jest ustalany przez żadne większe organizacje. Wyjątkiem są tak zwane monety stableco, które mają na celu utrzymanie stałej wartości, np. w stosunku do dolara. W przypadku innych aktywów cyfrowych ich kurs walutowy zależy wyłącznie od podaży i popytu. Wartość kryptowalut (z wyjątkiem wspomnianych powyżej monet stableco) zależy zatem od postrzegania inwestorów.

Kursy kryptowalut zwykle zmieniją się w obliczu nadchodzących wydarzeń, takich jak wdrażanie kolejnych rozwiązań do nowego projektu, wiadomości o nowych partnerstwach lub wdrażanie rozwiązań technologicznych projektu. Oznacza to, że uważnie śledząc dany projekt, będziemy w stanie przewidzieć jego przebieg na wykresie. W obecnej epoce dominacji bitcoinów na rynku warto zwrócić na niego szczególną uwagę. Kierunek innych kryptowalut zależy w dużej mierze od ruchów głównej kryptowaluty jaką jest Bitcoin kurs BTC.

Kursy kryptowalut online

Kurs HShare HSR
Kurs Tether USDT
Kurs Basic Attention Token BAT
Kurs Ripple XRP
Kurs EOS
Kurs Ethereum Classic (ETC)
Kurs Altcoin Index
Kurs Omisego
Kurs Monero
Kurs IOTA
Kurs NEO
Kurs Chainlink Link/USD
Kurs Litecoin
Kurs Bitcoin Cash 
Kurs i cena Dash DASH
Kurs Zcash
Kurs Ethereum (ETH)
Kurs GameCredits (GAME)
Kurs Bitcoin ( BTC/USD )
Kurs Augur (REP)
Kurs Lisk (LSK)