Kursy kryptowalut

↑↓ cena kryptowalut online

1031

Aktualizowane na bieżąco kursy i ceny najpopularniejszych kryptowalut widoczne są na wykresach giełdowych. Notowania kryptpowalut wyrażone są w USD lub BTC. Wyszukaj wybraną kryptowalutę i sprawdź jej średni kurs, wartość rynku oraz obroty rynkowe.

Kursy kryptowalut online

Wykresy zmiany kursu kryptowalut aktualizowane na żywo

Kurs HShare HSR
Kurs Tether USDT
Kurs Basic Attention Token BAT
Kurs Ripple XRP
Kurs EOS
Kurs Ethereum Classic (ETC)
Kurs Altcoin Index
Kurs Omisego
Kurs Monero
Kurs IOTA
Kurs NEO
Kurs Chainlink Link/USD
Kurs Litecoin
Kurs Bitcoin Cash 
Kurs i cena Dash DASH
Kurs Zcash
Kurs Ethereum (ETH)
Kurs GameCredits (GAME)
Kurs Bitcoin ( BTC/USD )
Kurs Augur (REP)
Kurs Lisk (LSK)
Kurs Stellar (XML)

Ceny kryptowalut (cena kupna i sprzedaży)

Informacje o aktualnym kursie kryptowalut i procentowa wartość wahań kursów krypto i tokenów w ciągu ostatnich 24 godzin (wzrost lub spadek kursu kryptowalut). Inne przedstawione tu dane to: kapitalizacja rynkowa, wolumen obrotu, informacje o liczbie monet kryptowalut, które są aktualnie w obiegu, oraz miejsce w rankingu kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.

Podstawowe dane to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Na stronie internetowej każdej kryptowaluty dajemy Ci możliwość zapoznania się z treścią wielu zewnętrznych źródeł, które dotyczą jej bezpośrednio.

Dodatkowo w tej sekcji będziesz mógł od razu przejść do strony giełdy kryptowalut, gdzie możesz kupić lub sprzedać daną kryptowalutę.

Aktualne notowania i ceny kryptowalut

Ceny kryptowalut potrafią drastycznie zmienić swoje wartości, dlatego warto śledzić aktualne kursy wirtualnych walut i sprawdzać je każdego dnia. Dzięki naszym notowaniom, każdy użytkownik ma dostęp do aktualnych statystyk rynku kryptowalut, odświeżanych co kilka sekund – dlatego właśnie ceny pokazywane przez naszą stronę są zawsze aktualne. Ponadto, kursy Bitcoina, Ethereum, Litecoina, Liska czy innych kryptowalut mogą zostać wyrażone w wielu walutach (m.in. złotówkach, dolarach, euro czy bitcoinach)

Kurs kryptowaluty jest ważnym czynnikiem determinującym ich wartość w oczach inwestorów. Ponieważ rynek zdecentralizowany jest rynkiem wolnym, kurs dużych kryptowalut nie jest ustalany przez żadne większe organizacje. Wyjątkiem są tak zwane monety stableco, które mają na celu utrzymanie stałej wartości, np. w stosunku do dolara. W przypadku innych aktywów cyfrowych ich kurs walutowy zależy wyłącznie od podaży i popytu. Wartość kryptowalut (z wyjątkiem wspomnianych powyżej monet stableco) zależy zatem od postrzegania inwestorów.

Kursy kryptowalut zwykle zmieniają się w obliczu nadchodzących wydarzeń, takich jak wdrażanie kolejnych rozwiązań do nowego projektu, wiadomości o nowych partnerstwach lub wdrażanie rozwiązań technologicznych projektu. Oznacza to, że uważnie śledząc dany projekt, będziemy w stanie przewidzieć jego przebieg na wykresie. W obecnej epoce dominacji bitcoinów na rynku warto zwrócić na niego szczególną uwagę. Kierunek innych kryptowalut zależy w dużej mierze od ruchów głównej kryptowaluty jaką jest Bitcoin.

Wykres kursu kryptowaluty

Po kliknięciu w symbol kryptowaluty będziesz mógł zapoznać się z wykresem aktualnych notowań kryptowaluty. Możesz filtrować widok według kryterium daty, wykresu w dowolnym interwale czasowym.

ceny kursy kryptowalut
ceny kursy kryptowalut