OPTECK – Opinie

OPTECK – CZY WARTO ZAŁOŻYĆ KONTO?

1673

Opteck jest brokerem, który oferuje możliwość inwestowania w opcje binarne. Ten sposób inwestowania polega na obstawianiu, jak zmieni się wartość danego aktywa w ustalonym przedziale czasowym. Platforma należy do internetowej spółki prywatnej Bnet LTD.

Przedsiębiorstwo swoją siedzibę ma w Londynie. W ofercie firmy znajdują się usługi związane z inwestowaniem oraz marketingiem i nowymi technologiami. Opteck oferuje swoim użytkownikom możliwość wyboru spośród pięćdziesięciu aktywów.

Są to między innymi towary, waluty, indeksy, czy też akcje. W przypadku opcji binarnych inwestujący ma do wyboru dwie formy inwestowania. Pierwsza to „call”, która dotyczy przewidywania wzrostu ceny. Natomiast druga opcja to „ put” i występuje wtedy, gdy przewiduje się obniżenie ceny danego aktywa.

Broker swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Inwestujący ma do wyboru sześć typów rachunków: Zielone Konto (25% bonusu powitalnego), Brązowe Konto (35% bonusu, pomoc doradcy, zarządzanie funduszami), Srebrne Konto (sygnały transakcyjne –mail, zarządzanie funduszami, psychologia inwestowania), Złote Konto (sygnały transakcyjne e-mail i sms, 3 webinaria), Platynowe Konto (4 webinaria, dostęp do sernior broker) oraz Czarne Konto Klubowe (ma najwięcej dodatkowych opcji).

Platforma ma wersję mobilną, z której można korzystać za pomocą systemu Android oraz iOS. Broker oferuje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z kilku opcji płatności między innymi: karta kredytowa, przelew bankowy, cashU, czy Webmoney.

Handel w czterech prostych krokach:

Wybierz Aktywo

Wybierz Aktywy ( Forex, Towary, Akcje, indeksy )

Wybierz kierunek

Wybierz kierunek: Call dla wzrostu wartości aktywu bądź Put dla spadku

Wybierz kwotę

Zdecyduj, jaką kwotę chcesz zainwestować : 25 – 1000$

Ciesz się z zysków

Nawet do 85% zysku z udanej transakcji !

Opteck.com