Jak zarabiać na Bitcoinach ?

170

W tym artykule dowiesz się, jak zarabiać bitcoiny z wkładem finansowym. W tej dziedzinie istnieje największy potencjał zysku. Teoretycznie każdy może zarabiać pieniądze za pomocą Bitcoin i czerpać korzyści ze zmieniającej się ceny BTC. Wiele osób zarobiło znaczne kwoty, kupując jeden lub kilka Bitcoinów (BTC) w 2013 roku po 1 USD i sprzedając je w 2017 roku w najlepszym okresie, gdy Bitcoin był blisko 20 000 USD.

W tym wpisie znajdziesz sposoby zarabiania przyzwoitych kwot na bitcoinach. Wymagają one zaangażowania i uczenia się nowych rzeczy. Nie ma gwarancji zysku, ale istnieje ryzyko utraty kapitału.

Oprócz opisu, znajdziecie Państwo również moją opinię na temat każdego z tych sposobów. Nie używam ich zbyt wiele. Niemniej jednak umieściłem je w artykule, ponieważ niewątpliwie pozwalają na zarobienie bitcoinów.

Jak zarabiać bitcoiny?

Jest wiele sposobów na zarobienie bitcoinów. Istnieje kilka ryzykownych opcji, ale mają one sens. Istnieją również całkowicie szalone metody. Opierają się one bardziej na szczęściu niż na ustalonym planie wspieranym wiedzą.

1.Jak zarabiać na bitcoinach? – Spekulacja

Spekulacja na giełdzie jest moim zdaniem najlepszą opcją zarabiania pieniędzy na bitcoinach. Wymaga to minimalnego wkładu finansowego i pozwala na osiąganie zysków na bardzo wysokim poziomie.

Analiza techniczna to solidny sposób przewidywania kursu bitcoina – ale nie jest to gwarantowany sposób na zarabianie pieniędzy w przyszłości. W rzeczywistości Bitcoin (BTC) opiera się na wielu spekulacjach, a inwestorzy, którzy zarabiają na nim pieniądze, są stale informowani o zmieniających się cenach, nowych przepisach i wielu innych aspektach.

Kurs kryptowalut zmienia się diametralnie, więc spekulacja w tej dziedzinie jest świetną okazją do zarobienia bitcoinów. Możesz spekulować na różne sposoby i z dowolną częstotliwością.

Day trading

Codzienny handel na giełdzie polega na przeprowadzaniu transakcji w oparciu o niewielkie wahania kursów walut. Najlepiej handlować na parach BTC /inne kryptowaluty. Następnie zysk jest realizowany w bitcoinach, a podstawowa ilość monet wzrasta. Decyzje podyktowane są głównie analizą techniczną, tj. Wynikają z zachowania wykresu.

Ta metoda jest dobra, jeśli masz duże doświadczenie lub korzystasz ze sprawdzonych sygnałów kupna i sprzedaży. Osoba bez doświadczenia lub wsparcia prawdopodobnie poniesie stratę. Handel dzienny wymaga znacznego zaangażowania. Musisz być przy komputerze, aby w razie potrzeby móc szybko zareagować.

Handel z dźwignią

Mówiąc najprościej, możesz dokonywać transakcji na pożyczone bitcoiny. Dźwignia polega na znacznym podwyższeniu kapitału podstawowego, co pozwala odpowiednio zwiększyć zysk lub stratę.

Handel z dźwignią to metoda dla najlepszych inwestorów giełdowych. Wymaga doświadczenia, wiedzy i poświęcenia czasu. W zamian możesz pomnożyć liczbę bitonów zarobionych nawet x 100.

Arbitraż

Pozwala zarabiać bitcoiny na podstawie różnic kursowych na giełdach kryptowalut. Każda platforma jest odrębnym organizmem, dlatego ceny bitcoinów mogą się nieznacznie różnić. Najpierw znajdź dwie giełdy o różnych cenach BTC. Następnie wystarczy kupić bitcoiny na giełdzie A, przenieść na giełdę B i natychmiast sprzedać.

Całą operację należy przeprowadzić jak najszybciej, a warunkiem jej powodzenia jest utrzymanie różnicy kursowej. Ta metoda jest mniej ryzykowna niż powyższe dwa, ale zysk jest niewielki, nawet jeśli się powiedzie. Poszukiwanie odpowiednich platform i warunków rynkowych zajmuje dużo czasu.

Hodling

Hodling obejmuje długotrwałe przechowywanie. Kupujesz daną kryptowalutę i czekasz. Sprzedajesz, gdy jego kurs znacznie wzrośnie i zwiększasz liczbę posiadanych BTC. W ten sposób możesz zarabiać bitcoiny bez większego zaangażowania. Wystarczy dwie lub trzy dobre transakcje rocznie.

Metoda oparta jest na bardzo dużych fluktuacjach rates kursów kryptowaluty, które są normalne na tym rynku. Następuje wzrost o kilkaset, a nawet kilka tysięcy procent. Najważniejszym momentem jest wejście na rynek. Powinno to odbywać się najlepiej po pęknięciu bańki spekulacyjnej lub podczas przedłużającego się bessy.

Ta metoda zarabiania bitcoinów jest odpowiednia dla osób, które mają kapitał, ale nie mają czasu na codzienne dbanie o inwestycję lub doświadczenie niezbędne w handlu.

Geneza tego słowa jest interesująca. Pochodzi z angielskiej ładowni. We wczesnych etapach Bitcoin użytkownik jednego z popularnych forów w temacie wątku popełnił błąd i używał hodl zamiast hold.

Błędnie napisane słowo zostało przyjęte i od tego czasu jest szeroko stosowane. Hodl oznacza długoterminowe przechowywanie bitcoinów lub kryptowalut.

2. Jak Zarabiać Bitcoiny ? – Handel na giełdach kryptowalut.

Innym pomysłem jest inwestowanie na giełdzie online. Ta metoda wymaga logicznego myślenia, umiejętności przewidywania, a także warto mieć dodatkowe fundusze, aby nauczyć się nawigacji na giełdzie. Jest to ryzykowny sposób, ponieważ nigdy nie możesz być pewien zysku, ale wiele osób zarabia na bitcoinach właśnie dzięki obecności na rynku kryptowalut. To szybki sposób na generowanie zysków.

Polega na kupowaniu bitcoinów po niskiej cenie i odsprzedaży ich, gdy ich wartość wzrośnie. Warto pamiętać o długoterminowych zyskach, ponieważ cierpliwość jest najważniejsza na giełdzie. Dowiedz się, jak dobrze handlować i dokładnie przewidywać wyniki.

3. Zarabianie bitcoinów na miningu

Mining to kopanie bitcoinów. Zarabianie bitcoinów w ten sposób wymaga dużo pieniędzy. Musisz kupić koparki lub specjalne komputery. Jedna koparka kosztuje kilka tysięcy złotych. Mam na myśli urządzenie, które odzwierciedla średni poziom wydajności.

Do tego dochodzi koszt energii elektrycznej, który nie jest mały. Konserwacja jednej koparki kosztuje około 300 PLN miesięcznie. Koszty napraw i przestojów powinny być uwzględnione. Musisz mieć stały dostęp do Internetu oraz umieć uruchamiać i konfigurować sprzęt.

Nawet jeśli dobrze zorganizujesz pieniądze i wszystko skonfigurujesz poprawnie, szansa na zysk jest niewielka. Obecnie wydobycie BTC jest na granicy opłacalności. Bitcoin trudno zarobić w ten sposób, chociaż jest to możliwe.

Aby transakcja była opłacalna, konieczne są odpowiednie warunki. Duża liczba posiadanych koparek, tania energia elektryczna, niskie trudności z wydobyciem, brak przestojów i problemy ze sprzętem. To są najważniejsze z nich.

Kopanie w chmurze

Publikuję jako uzupełnienie, chociaż kopanie w chmurze ma niewiele wspólnego z kopaniem na własną rękę gdyż proces ten odbywa się automatycznie. Zakup udziałów w kopalni lub wydobycie w chmurze to metody, które pozwalają osobom oferującym takie usługi zarabiać bitcoiny. Dla użytkownika szansa na zysk w takim systemie jest bliska zeru.

4. Możesz zarabiać bitcoiny posiadając stronę

Prowadzenie własnej strony internetowej (lub kilku stron) pozwoli ci zarabiać bitcoiny w niemal pasywny sposób. Oczywiście, że nie od razu. Uruchomienie i uruchomienie maszyny wymaga dużo inwestycji, bardzo dużego zaangażowania, wiedzy na temat kryptowalut i czasu.

Ponadto musisz znać zasady marketingu w wyszukiwarkach (SEM) i mediach społecznościowych. Nie zarobisz złotego bez skutecznego działania w tej dziedzinie.

Znajomość bitcoinów jest niezbędna, aby można było tworzyć cenne treści, które będą pomocne dla czytelników. Znajomość marketingu internetowego jest niezbędna, aby dotrzeć do zainteresowanych osób.

Nawet najlepszy artykuł lub materiał, który przygotujesz, zniknie w głębi Internetu bez odpowiedniej promocji. Możesz generować ruch z wyszukiwarek lub mediów społecznościowych.

5. Jak Zarabiać Bitcoiny ? – Zarabianie dzięki pożyczkom społecznościowym bitbond.

Ta metoda jest stosunkowo nowa i mało znana. Polega ona na współfinansowaniu małych i średnich firm oraz uzyskiwaniu zysków z udziału w rosnącym oprocentowaniu obliczanym z wniesionego kapitału. Dzięki obecności bitcoinów możesz inwestować w skali globalnej. Ryzyko dla pożyczkodawców jest niewielkie, ponieważ pożyczkobiorca jest zobowiązany do zwrotu całego kapitału i odsetek. Aby zalogować się na platformie, musisz potwierdzić swoją tożsamość, rozmawiając z wyznaczonym agentem, który musi przedstawić dowód lub paszport.

Dlaczego warto już teraz zarabiać bitcoiny?

Ze względu na to, że kurs bitcoina BTC stale rośnie, a jej popularność stale rośnie, bardzo dobrym pomysłem jest zainteresowanie się teraz tą kryptowalutą. Zwiększa to szanse na lepsze zarobki w dłuższej perspektywie. Wszystko wskazuje na to, że kurs bitcoinów będzie systematycznie wzrastał, aw kolejnych miesiącach i latach obserwujemy jeszcze większy wzrost. Ponadto możliwość zdobycia doświadczenia przełoży się również na naszą korzyść i ułatwi przyszłe działania.

Bitcoiny są nowością na rynku, więc zawsze istnieje ryzyko niepowodzenia i warto się na to przygotować. Wybierając odpowiednią metodę zarabiania bitcoinów, powinieneś kierować się swoim doświadczeniem, umiejętnościami i zasobami majątkowymi. Zaleca się staranną analizę każdej metody, aby zminimalizować ryzyko. Warto sprawdzić wszystkie źródła, ponieważ w Internecie można spotkać wielu oszustów. Dobrym pomysłem jest używanie tylko sprawdzonych platform o dużym zasięgu i pozytywnych komentarzach. Aby otrzymać wszystkie informacje, skorzystaj z naszego biuletynu.