Najlepsze giełdy bitcoinów

699

Jeśli chcesz handlować bitcoinami i jak najlepiej wykorzystać jego cenę, nie jesteś jedyny.

Jednak w czasach, gdy Bitcoin nabiera tempa szybciej, niż ktokolwiek myślał, musisz również wiedzieć o najlepszych miejscach do handlu Bitcoinami. Te miejsca są znane jako giełdy Bitcoin i jest wielu konkurentów na całym świecie.

Poniżej przedstawiamy listę i krótko opisujemy najlepsze giełdy Bitcoin, z którymi można prowadzić interesy i rejestrować się na podstawie kilku czynników.

Binance: wiodąca giełda na świecie

Binance to wiodąca giełda kryptowalut na świecie i szybko rozwijająca się. Mimo że ma siedzibę w Chinach, lokalne przepisy i przepisy zmusiły ją do przeniesienia się na Maltę, która jest siedzibą główną, z której Binance obsługuje prawie wszystkie kraje na całym świecie. Jako scentralizowana giełda, Binance oferuje świetne opcje handlu. Możesz zarejestrować się przy użyciu swojego identyfikatora e-mail i cieszyć się bonusami. Struktura opłat jest również unikalna i daje możliwość obniżenia opłaty, jeśli uiścisz opłatę handlową w Monecie Binance (BNB).

Bittrex: czysty design i łatwy w użyciu

Bittrex ma siedzibę w USA i daje użytkownikom możliwość handlu ponad 190 kryptowalutami jednocześnie. Bitcoin jest oczywiście najpopularniejszym wyborem. Wymiana jest dobrze uregulowana i zgodna ze wszystkimi zasadami, co daje jej dodatkową korzyść. Ważne jest również to, że Bittrex obsługuje jeden z największych wolumenów handlu BTC na świecie, więc użytkownicy kryptowaluty nie powinni martwić się o bezpieczeństwo.

Poloniex: lider w wolumenie obrotu i wsparciu

Poloniex jest liderem pod względem wolumenu obrotu i obsługiwanych kryptowalut. Rozpoczęcie wymiany jest bardzo łatwe – możesz rozpocząć wpłatę dowolnej kryptowaluty lub USDT (Tether). Poloniex jest świetny do handlu bitcoinami, ale także niesamowity, jeśli zdecydujesz się na handel altcoinami.

Huobi Pro (HADAX): Great Volumes

Huobi Pro to wiodąca globalna giełda kryptowalut, która codziennie obsługuje duże ilości. Od 2013 r. Wita użytkowników na swojej platformie. Aby wymiana była autonomiczna i możliwa do zarządzania, wprowadzili tokeny HT, które zdecentralizowały i zarządzały Huobi. Wolumen obrotu BTC na Huobi Pro jest imponujący – i jasne jest, że giełda jest ulubiona dla wielu użytkowników.

Kraken: otwarty dla wszystkich

Kraken jest otwarty dla ludzi na całym świecie i oferuje handel różnymi walutami fiducjarnymi, takimi jak USD, CAD, YEN i euro (aby wymienić tylko kilka), a także kryptowalutami, takimi jak Ripple, Litecoin i Dogecoin. To świetny sposób na handel bitcoinami, ale także idealna platforma do handlu altcoinami.

Ta lista zawiera podsumowanie najpopularniejszych giełd bitcoinowych, na których można handlować. Oczywiście jest o wiele więcej wymian, które oferują wspaniałe funkcje. Jeśli chcesz przeczytać więcej o najlepszych giełdach Bitcoin na całym świecie i zobaczyć prawdziwe recenzje użytkowników, odwiedź ten link.

Coinbase

Wiesz już, że jest to najbardziej popularna i przejrzysta wymiana. Jest to prawdopodobnie najłatwiejszy sposób na ich zakup, a także bardzo szybki. Możesz użyć swojej karty kredytowej lub debetowej do zakupu bitcoinów, a za zakup zostanie naliczona opłata 3,99%. Chociaż opłata jest dość wysoka, otrzymasz monety w ciągu kilku sekund. Jeśli kupisz je przelewem bankowym, opłaty będą niższe, ale poczekasz dłużej niż 3 dni, aby dokończyć przelew. Jest to najbardziej zalecane dla początkujących i ma wysoką płynność.