System ruletki 4 spinów

1183

System ruletki 4 spinów

System 4 spinów jest bardzo łatwy do zapamiętania … Znów chodzi o jeden z systemów, który liczy na rzeczywistość, że w przypadku ruletki numery nieregularnie powtarzają się.

Metoda gry:

Będziesz po prostu stawiać na 4 ostatnie numery, które na ruletce padły (łącznie z numerem, który padł zupełnie ostatni).

Jest powszechnie znane, że na ruletce numery padają bardzo nieregularnie – i rzeczywistość, że jeden numer padnie 2x z rzędu, to żaden wyjątek. Czyli siedzisz przy ruletce i zapisujesz numery, które padają. Jeżeli w 4 ostatnich spinach pojawi się któryś numer 2x, zaczynasz grę.

Zabierzesz 4 żetony i położysz po jednym na cztery ostatnie numery, które padły na najlepszej ruletce online. Jeżeli przegrasz 2x z rzędu, lepiej żebyś grę skończył.

Przykład gry:

W ruletce stopniowo padną dane numery: 5, 32, 16, 7, 18, 21, 4, 12 …

Ciągle żaden numer w ramach ostatnich 4 spinów nie powtórzył się, więc nie wchodzisz w grę.
Pada numer 21– zerkając do notatek widzisz, że ostatnie 4 numery były 18, 21, 4, 12, czyli 21 padł znów – gra właśnie zaczyna!

Położysz więc po jednym żetonie na ostatnie 4 numery – 18, 4, 12, 21 (pierwszy padnięty 21 usuwamy i napiszemy na koniec szeregu).

Następnym razem padnie numer 8 – nie wygrywasz – następnym razem stawisz na 4, 12, 21, 5

W dalszym ciągu padnie numer 12 – wygrywasz 32 żetonów i do tego jeszcze jeden – ten który leży na numerze 12!

Numer 12 zapisujesz na koniec szeregu, a więc przyszłym razem stawiasz na numery 4, 21, 5, 12.

Padnie numer 18 – przegrana. Obecny szereg to 21, 5, 12, 18.

Padnie numer 36 – przegrana drugi raz z rzędu – kończysz więc grę – owszem ciągle jesteś w plusie!

Podsumowanie

System 4 spinów został stworzony może za bezpiecznie. Wiele graczów, którzy lubią trochę więcej adrenaliny z tego powodu grają dany system z mniejszymi modyfikacjami. Bez większych tarapat można więc grę skończyć po 2. przegranej w szeregu, ale dopiero o wiele później.

Gra okaże się jeszcze bezpieczniejsza, jeżeli skorzystasz z darmowych spinów. Tutaj dowiesz się więcej na ich temat.

Należy sobie uświadomić, że dany potencjał w systemie na prawdę się ukrywa. Można więc dojść do samej granicy systemu, do której dojdzie w momencie 8. przegranej z rzędu – nawet w tedy uzyskujemy jeszcze 4 żetony!