3 tuziny

1672

3 tuziny – system ruletki

Opis systemu

Chodzi o bardzo zrównoważony i prosty system, polegający na obstawianiu tuzinów. Jest to jeden z tych systemów, przy którym gracz delektuje się grą w ruletkę online, która do tego może przynieść ciekawy zysk.

Zasada gry

  • Wybierzesz 18 numerów, które będziesz obstawiał.
  • Jest zupełnie jedno, które to będą numery.
  • Jedynym warunkiem przy ich wyborze jest, że z każdego tuzina wybierzesz zawsze 6 numerów.
  • Każdy z tych trzech tuzinów będziesz brał „samodzielnie“ i postępować, jakby kolejne dwa tuziny w ogóle nie istniały.
  • Polecana progresja: 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Progresja znaczy, że zaczniesz grać z jednym żetonem i dopóki w tym spinie nie wygrasz, przesuniesz się w rządku o jeden numer dalej. Jeżeli w ramach konkretnego tuzina wygrasz, powracasz znowu na początek szeregu numerycznego, więc rozpoczynasz ponownie stawką na 1 żeton. Tym sposobem postępujesz przy każdym z tych trzech tuzinów, równolegle, jednak niezależnie. ..

Równowaga i siła systemu polega na tym, że grasz jakby niezależnie na 3 tuzinach. Jak wiemy, na płótnie już nie ma więcej tuzinów…

A więc podczas gdy w jednym z tuzinów starasz się przy pomocy progresji przywrócić dosąd stracone żetony, jest bardzo prawdopodobne, że w międzyczasie padnie numer w którymś z pozostałych tuzinów i zarobi ci fajne pieniądze.

Również to, że nie stawiasz na całe tuziny, lecz tylko na konkretne numery w ich ramach, przynosi ci czasami bardzo miłe wyniki. Niekiedy jest aż szokujące, jak system ten działa…

Możliwe opracowania systemu

Ten polecony szereg liczbowy jest bardzo łagodny, ostrożny wobec kapitału gracza. Istnieją oczywiście możliwości jego przerobienia, czym jest możliwe podwyższenie możliwości wygranej tego systemu.

Chcesz dopasować system bezpośrednio do gry? Przeczytaj więcej o najpopularniejszych rodzajach ruletki.

Oczywiście, jest to możliwe, jednak w tym przypadku, konieczne jest mieć do dyspozycji większy kapitał. Jeżeli ktokolwiek z graczy wpadnie na jakieś ciekawe opracowanie, tego czy innych systemów, będę się cieszyć, jeżeli napisze mi swe doświadczenia.

Zakończenie

Jak już wspominałem, chodzi o jeden z bardzo zrównoważonych i łagodnych systemów. Spokój, który podczas gry nastaje, jednak często skłania graczy do nieostrożności.

Również tutaj dlatego polecam określić sobie rozsądną kwotę, którą chcemy uzyskać (przede wszystkim z uwzględnieniem wysokości użytego kapitału). Po jej osiągnięciu polecam zakończyć grę lub przejść na inny system.