Top 5 najlepszych inwestycji w kryptowaluty w 2021 roku

1028

Portal CoinMarketCap ma już 5788 kryptowalut na swojej platformie. Tylko 3,8% całości ma kapitalizację rynkową wynoszącą 10 milionów USD i więcej. Oto 200 najlepszych monet na dzisiejszym rynku kryptowalut. Około 800 ma kapitalizację rynkową powyżej 1 miliona dolarów, co stanowi około 7,5% monet rynkowych.

To kluczowa decyzja, aby wybrać monetę, w którą chcesz zainwestować, mając ich mnóstwo. Chociaż duży nacisk położono na dominujące kryptowaluty (BTC, ETH, XRP), nowe monety mają wyższe cele i wkrótce zyskają na popularności. Oto niektóre z nich, które pokazują wielkie przeczucia na dzisiejszym rynku.

1. Gold Secured Currency (GSX) 

GSX jest również wynalazkiem Apollo Fintech, a jego cechy nigdy nie przestają imponować. Będzie to pierwsza stabilna moneta zabezpieczona kwantowo, co oznacza, że wraz z wprowadzeniem technologii kwantowej pozostanie ona bez zmian. Łączy ona w sobie elementy monety stabilnej, kryptojówki i monety inwestycyjnej.

Napędzana przez Apollo Blockchain, raczej nowa stabilna moneta zabezpieczona złotem, ma przedsprzedażną cenę 0,046 USD; cena ta będzie jednak rosnąć tak długo, jak długo będzie trwała produkcja złota. Cena ta będzie jednak rosła tak długo, jak długo będzie trwała produkcja złota. Dostosowała ona czynniki technologiczne łańcucha blokowego, w tym zrównoważenie z odrzutu, bezpieczeństwo, szybkość i inne.

2. Apollo Currency (APL)

Apollo Fintech przejmuje stery w świecie fintech, a waluta Apollo jest jedną z jego najlepszych innowacji. Moneta jest najbogatsza w funkcje na rynku, integrując w jedną całość wszystkie główne właściwości kryptokurwalutowe. Każdy może stworzyć zaawansowane żetony w kilka sekund bez skomplikowanego kodu na swoim systemie żetonów.

Jest to jak dotąd pierwszy na świecie łańcuch blokowy, w którym zastosowano sharding na poziomie bazy danych z innymi technologiami, takimi jak swapy atomowe, kucie adaptacyjne, aktualizacja Apollo, synchronizacja węzłów i wiele innych. Ich portfele są również pierwszymi, które są odporne na kwanty, ułatwiając transakcje prywatne i publiczne w czasie od subsekund do 2 sekund na transakcję.

3. Cardano (ADA)

Cardano wyrusza w podróż na całe życie, aby rozwijać swój łańcuch blokowy na rzecz prawdziwej decentralizacji, interoperacyjności, stawki, delegacji, inteligentnych umów, skalowalności i zarządzania. Obecnie jego obroty wynoszą 0,141425 USD, a limit rynkowy wynosi 3.666.748.656 USD.

Przejście na twardy widelec Cardano Shelley’a spowodowało wzrost cen, a analitycy oczekują więcej. Shelley jest drugim etapem planu działania, który znacznie poprawi jego cechy. Do 2021 roku istnieje nadzieja, że sieć będzie miała wzrost o 2000%, a więc realny sposób na zainwestowanie pieniędzy.

4. ChainLink (LINK)

ChainLink działa na łańcuchu blokowym Ethereum, zasilającym wyrocznię ChainLink. Ułatwia on łączenie źródeł danych, interfejsów API i systemów płatniczych z inteligentną umową firmy Ethereum.

LINK ma w tym roku świetne wyniki, które osiągnęły rekordowy poziom 8.800 dolarów i obecnie wynoszą 6.900 dolarów. Jego limit rynkowy wynosi 2.415.968.039 dolarów. Odbycie się w pierwszej dziesiątce walut to dopiero początek wielkiej podróży dla tej monety.

5. Terra Credit (CREDIT)

Terra Credit jest platformą Proof of Stake z ceną jeśli $ 0.00002480 i pułapem rynkowym w wysokości $ 528.174. Sieć działa na szybkim protokole blockchain, który przetwarza transakcje w czasie poniżej 1 minuty. Niewiele jest opłat za wysyłanie pieniędzy do użytkowników na całym świecie. Zarabianie nagród jest łatwiejsze: system PoS oferuje nagrody po podłączeniu do platformy poprzez zimną stawkę.

Kredyt Terra ma na celu stać się platformą dla osób niebankowych z wirtualnym prywatnym portfelem, dzięki której użytkownicy mogą zmaksymalizować swoje zarobki poprzez produkcję blokową. CREDIT wejdzie na wyższy poziom dzięki planom przyjęcia go przez firmę na całym świecie.

Zobacz jak działa platforma inwestycyjna Handel Pro lub sprawdź najlepsze platformy do handlu kryptowalutami.