Prawo serii w ruletce
Prawo serii wysteruje również w grach liczbowych, oczywiście mowa teraz o ruletce. Ten kto spędził kilka godzin grając w tą grę, i notując wyniki, na pewno to zauważył. Zatem jak to wykorzystać na naszą korzyść?
W pewnym momencie seria się kończy i wpada liczba z innego przedziału, którego dawno nie było. Wtedy wielce prawdopodobne jest to, że ten tuzin wypadnie nam drugi raz w kolejnych spinach.
To samo ma się kolorów, choć w tym przypadku jest to mniej zauważalne. Ale gdy czekamy na serię czarnych, obstawiamy czerwone, trafiamy i powtarzamy zakład na czerwone.
Możemy też podzielić kolo ruletki na trzy części, i monitorować, na jakiej części ruletki kulka zatrzymuje się częściej, a na której rzadziej. Jak wszystko w hazardzie nie jest to pewne, lecz warto temu się przyjrzeć i samemu wyciągnąć wnioski.
Najdłuższe serie w ruletce
Ruletka to gra losowa jednak lubiąca pewną powtarzalność. Efektem tego są nierzadko długie serie tych samych grup liczb. Oczywiście długie serie są nie na rękę wszystkim tym którzy grają systemami z progresją, a to na kolory czy też tuziny.
Więcej o ruletce online przeczytasz tutaj.
Według rachunku prawdopodobieństwa czym dłuższa seria np. koloru czerwonego, tym większa szansa że za kolejnym razem wypadnie na kolor czarny. Tyle w teorii, bo w praktyce bywa inaczej i długie serie „połówek”(grupy liczb których jest połowa na planszy) często sięgają ponad 10 razy pod rząd.
Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że im dłużej trwa seria tym większe prawdopodobieństwo, że za kolejnym obrotem ruletki nadal będzie kontynuowana. Po prostu jak już ruletka się „zatnie” na jakiś liczbach to żadne systemy i teoria prawdopodobieństwa nie pomogą.
Postanowiłem zatem opisać swoją przygodę z różnymi rodzajami ruletki pod względem najdłuższych serii, które napotkałem osobiście. Zachęcam też do pisania komentarzy z przykładami długich serii. A oto moje długie serie:
Ten sam kolor – 14 razy pod rząd
Ten sam tuzin – 8 razy pod rząd
Ta sama liczba – 3 razy pod rząd