TradingView – Darmowe wykresy

1742

TradingView to zaawansowana platforma wizualizacji finansowej z łatwością obsługi nowoczesnej strony internetowej. Niezależnie od tego, czy patrzysz na wykresy cen podstawowych, czy też wykresy złożonych symboli spreadów z nałożonymi współczynnikami, mamy narzędzia i dane, których potrzebujesz.

Szeroki zakres danych rynkowych

TradingView jest zasilany przez profesjonalny kanał danych handlowych, z bezpośrednim dostępem do akcji, kontraktów futures, wszystkich głównych indeksów, Forex, Bitcoin i CFD. Możesz uzyskać oficjalne dane o cenach, wolumenie i historii bezpośrednio z USA i międzynarodowych giełd.

TradingView

Mobilność nowoczesnej przeglądarki internetowej: Any OS, Any Device, Anywhere in the World

Dzięki najnowszej technologii HTML5 i konfiguracji w chmurze, nasze wykresy będą działać na KAŻDEJ nowoczesnej przeglądarce i systemie operacyjnym. TradingView działa na każdym nowoczesnym urządzeniu, takim jak iPad, iPhone oraz telefony, tablety i komputery z systemem Android/Windows/Linux.

Nasze serwery w chmurze robią wszystko, co w ich mocy – nie musisz już kupować drogiego komputera handlowego, aby uzyskać najwyższej klasy wykresy i dane. Zawsze będziesz miał dostęp do najnowszych wiadomości rynkowych, ulubionych wykresów i rozmów z innymi użytkownikami, gdziekolwiek jesteś.

Regularne i zaawansowane typy wykresów

TradingView posiada regularne i zaawansowane typy wykresów, każdy z nich pomaga analizować rynek pod innym kątem. Wykres świecowy pokaże jak cena zmieniała się w określonym przedziale czasu (np. minuta, lub dzień), a wykres Renko pokaże czy trend jest w górę czy w dół. Dowiedz się więcej o typach wykresów na TradingView!

Niestandardowe wykresy rozprzestrzeniania się

Wykresy rozprzestrzeniania się są potężnym narzędziem do śledzenia niestandardowych porównań, na przykład różnicy między zapasami Microsoft i Google. Możesz zbudować dowolny wykres rozprzestrzeniania na TradingView poprzez wpisanie niestandardowej formuły używając (+-*/), tj. „MSFT + GOOG” Dowiedz się więcej o wykresach rozprzestrzeniania na TradingView!

50+ Inteligentne narzędzia do rysowania

Narzędzia do rysowania pomogą Ci zrozumieć, co robią ceny akcji i śledzić, jak okażą się Twoje przewidywania. Możesz pisać na wykresie lub wykonywać rysunki odręczne, przeciągać proste linie trendu z punktu A do B, stosować szeroko rozpowszechnione narzędzia Fibonacciego i Ganna lub stosować popularne fale Elliota. Dowiedz się więcej o narzędziach do rysowania na TradingView!

Indywidualna analiza techniczna

TradingView posiada ogromną bibliotekę ponad 100 gotowych wskaźników technicznych, w tym Volume Profile!

Ale zdaliśmy sobie sprawę, że nawet to nie wystarczy dla wszystkich naszych użytkowników i zbudowaliśmy język programowania Pine. Skrypt Pine pozwala na tworzenie i udostępnianie własnych badań i sygnałów. TradingView zawiera ponad sto wbudowanych studiów dla dogłębnej analizy rynku, obejmujących najbardziej popularne koncepcje handlowe i wskaźniki. Kluczową zaletą skryptu Pine jest to, że kod każdego badania może być łatwo modyfikowany. Prawie każdy niestandardowy wskaźnik może być również stworzony od podstaw.

Podstawowe dane

Posiadamy unikalny zestaw narzędzi o jakości instytucjonalnej podstawowych danych o firmach amerykańskich. Spojrzenie na finanse firmy w kontekście historii i zasięgu rynkowego pozwala spojrzeć na bieżące finanse w perspektywie, zwłaszcza w porównaniu z rówieśnikami i własnymi wynikami firmy w czasie.

Porównaj Symbole

Porównanie akcji do benchmarku indeksu S&P 500 to świetny sposób, aby ocenić jego wyniki – sprawdzić, czy radzi sobie lepiej czy gorzej niż branża. TradingView pozwala porównać dowolne akcje do dowolnego indeksu lub innych akcji w oparciu o zmianę % od punktu wyjścia. Dowiedz się, jak porównać symbole na TradingView.

Zaawansowane skalowanie cen

Kiedy jesteś gotowy do uzyskania danych technicznych, nasze wykresy pozwalają na ustawienie skal cenowych dopasowanych do Twojego typu analizy. Istnieją liniowe, procentowe i logiczne osie dla drastycznych ruchów cen. Możesz używać dwóch oddzielnych skal cenowych jednocześnie: jednej dla wskaźników i jednej dla ruchów cen. Przeczytaj więcej o opcjach skalowania.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skali cen, aby zobaczyć możliwe opcje: zmień typ skalowania, włącz automatyczne skalowanie lub pokaż inną skalę cen. Klikając prawym przyciskiem myszy na wskaźniki, można wybrać, która skala ma być używana, dzięki czemu kilka serii danych z różnymi skalami może współistnieć na jednym wykresie. Możesz również przeciągnąć skalę cen i skalę czasową, aby zwiększyć lub zmniejszyć kompresję.

Wiele symboli na wykresie

Często przydatne jest szukanie relacji pomiędzy różnymi akcjami – czy poruszają się one w tandemie czy zawsze w przeciwnych kierunkach? Z TradingView można przyjrzeć się różnym akcjom na tym samym wykresie, nawet jeśli jedna z nich obraca 100$, a druga jest akcjami za grosze. Dowiedz się, jak dodać wiele symboli na pojedynczym wykresie w TradingView.

Szablony Studiów

Studia mogą być łączone w zestawy w celu utworzenia szablonów badań. Po utworzeniu szablonu, cały zestaw badań może być zastosowany do dowolnego wykresu, w dowolnym momencie, za pomocą jednego kliknięcia. Możliwe jest przełączanie pomiędzy różnymi szablonami. Dowiedz się, jak korzystać z szablonów badań na TradingView.

Rozszerzone godziny handlu i opcje strefy czasowej

TradingView pozwala Ci wiedzieć, co dzieje się poza normalnymi godzinami handlu i pozwala być lepiej poinformowanym o rynku! Możesz wyświetlać serie danych używając lokalnych lub giełdowych znaczników czasu. Kliknij prawym przyciskiem myszy na skalę czasową, aby zmienić te opcje. Dowiedz się więcej o wydłużonych godzinach handlu na TradingView.

Gorące listy

Wstępnie zbudowane gorące listy stale skanują rynek akcji USA w celu zidentyfikowania najlepszych możliwości handlowych. Gorące listy dynamicznie pokazują różne symbole w oparciu o wybrane kryteria, nie należy mylić ich z listami obserwacyjnymi, które zawsze pokazują tylko te symbole, które trzeba monitorować.

Zsynchronizowane listy obserwacyjne (Watchlists)

Obserwuj swoje ulubione akcje na wygodnej liście skanerów. Możesz dodawać symbole, sortować listę i zapisywać własne listy pod unikatowymi nazwami. Z TradingView, Twoje listy obserwacyjne są z Tobą gdziekolwiek jesteś, i możesz pozostać na szczycie rynków na każdym urządzeniu, które używasz TradingView.