“W transie inwestowania” – Mark Douglas

825

Książka “W transie inwestowania Mark Douglas” – Myśl jak inwestor. Jak skutecznie inwestować? Czy można kupić niezawodną strategię inwestycyjną? Dlaczego tylko niewielki procent inwestorów regularnie odnosi sukcesy? Jak to zrobić, aby zarobić?

  • Przede wszystkim – przestań szukać najlepszej metody inwestycyjnej, genialnego doradcy lub przewodnika, który zapewni proste i zawsze skuteczne narzędzia.
  • Po drugie – zrozum, że masz już dobrą strategię, a jedyną rzeczą, która Cię blokuje, co nie pozwala ci stać się częścią tych 5% efektywnych inwestorów, jest twój sposób myślenia podczas przeprowadzania transakcji.
  • Po trzecie – przeczytaj tę książkę i poznaj psychologiczne tło sukcesu w inwestowaniu.

Dzięki tej lekcji dowiesz się, jak przezwyciężyć głęboko zakorzenione nawyki umysłowe, które podejmują najbardziej błędne decyzje. Przekonasz się, że dogłębna analiza rynku nie jest rozwiązaniem twoich problemów inwestycyjnych. Poznasz wiele mitów związanych z inwestowaniem. Nauczysz się myśleć w kategoriach prawdopodobieństwa. Zrozumiesz prawdziwe znaczenie ryzyka i zaczniesz prowadzić działalność w oparciu o właściwie rozumianą „zasadę niepewności”, na której opiera się cały system spekulacji giełdowych. Odważ się grać i wygrywać!