Aktualna cena i kurs GameCredits (GAME) – Wykres i Notowania

5376

Kryptowaluta Game Credits (GAME) została stworzona, aby rozwiązać problem kosztownych płatności za gry.

Cała firma, która utworzyła tę walutę, ma również inne produkty oparte na technologii blockchain.

Okazuje się, że granie w gry może być opłacalne, a dokonywanie mikropłatności w wirtualnym świecie może odbywać się bez zbędnych pośredników.

Kurs/Cena GameCredits (GAME)

Poznaj Gamecradits – kryptowalutę, która zrewolucjonizowała dziś rynek o wartości 100 miliardów dolarów, rynek gier komputerowych.

Kryptowaluta GAME CREDITS (GAME)
SkrótGAME
TwórcaSergey Sholom i Maxim Sholom
Rok powstania2015
ICONie
TechnologiaBlockchain
Ogólna ilość monet84 milionów

Co kryje się pod Gamecredits?

Światowy rynek gier komputerowych zmienił się dramatycznie wraz z rosnącą popularnością mobilnej rozrywki. Deweloperzy szybko odkryli, jak skuteczne mogą być mikropłatności. Gamecredits to cyfrowy sposób płatności, z którego można korzystać na całym świecie. Jego technologia oparta jest na wykorzystaniu blockchainów.

Kryptowaluta Gamecredits szybko stała się ulubionym instrumentem płatniczym graczy z wielu zakątków naszego globu. Stało się tak między innymi dlatego, że płatności za pośrednictwem Gamecredits są w pełni anonimowe. Pozwala także ujednolicić rynek rozrywki. Twórcy nie są już zobowiązani do tworzenia oddzielnych systemów płatności. Wystarczy zintegrować grę z systemem Gamecredits, który zdaniem autorów kryptowaluty trwa do pięciu minut i ogranicza się do przepisania jednej linii kodu.

Kryptowalute Gamecredits można kopać!

Kryptowaluta Game opiera się na tak zwanym systemie proof to work, co oznacza, że możemy ją wykopać. Każdy blok jest tworzony co około 90 sekund, więc każda komercyjna transakcja sprzedaży i zakupu trwa również dokładnie 90 sekund. Kopanie jednego bloku daje użytkownikowi 25 tokenów. Obecnie na rynku znajduje się ponad 64 miliony tokenów. Docelowo ma się pojawić 84 miliony.

Co można kupić za Gamecredits?

Miesięczna cena Gamecredits w 2017 r. Wynosiła 2 USD. Rynek gier rozwija się bardzo szybko, więc prognozy znacznego wzrostu wartości tej kryptowaluty wcale nie są przesadzone. Najczęstsze transakcje w grach korzystających z Gamecredits to:

  • kupowanie przedmiotów,
  • kupowanie postaci,
  • poprawa postaci,
  • trofea za wygrywanie wyścigów.