Goldenline powraca do gry. Czy LinkedIn ma się czego obawiać?

841

Goldenline tworzy kompleksową platformę do profesjonalnego rozwoju, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne dla swoich użytkowników i klientów biznesowych. Pod kontrolą nowego prezesa Tadeusza Kuropatwińskiego firma na nowo zdefiniowała strategię i model biznesowy.

Goldenline rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii

Za strategicznymi zmianami w Goldenline stoi zespół ekspertów i entuzjastów nowych technologii kierowany przez prezesa firmy, Tadeusza Kuropatwińskiego. Wykorzystanie digitalizacji do wspierania rozwoju ludzi i organizacji jest ważnym elementem działalności firmy, dlatego nowa struktura kładzie szczególny nacisk na handel elektroniczny i technologię.

W dobie transformacji technologicznej Goldenline chce być blisko ludzi i organizacji. Przez ostatnie trzy miesiące intensywnie pracowaliśmy nad nowym modelem biznesowym i naszą platformą rozwoju zawodowego. Zmiany wprowadzamy krok po kroku. Chcemy wspierać naszych użytkowników nie tylko w poszukiwaniu miejsca pracy, które zapewni im satysfakcję, ale także dbać o nich przez całą ich działalność zawodową. Ułatwimy i skrócimy dostęp do wszystkiego, czego potrzebują na tej drodze – wyjaśnia Tadeusz Kuropatwiński, prezes zarządu Goldenline.

Usługi Goldenline są tworzone w oparciu o najnowsze technologie i humanistyczne podejście w celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy użytkowników i klientów. Nowa identyfikacja wizualna odzwierciedla zmianę, która zachodzi w Goldenline.

Goldenline zaprosiło najlepszych ekspertów i organizacje do współpracy, które pomogą rozwijać ludzi. Cenne treści i kursy edukacyjne zostaną utworzone wspólnie z Udemy, Software Development Academy, Wojciechem Herrą i CodersLab. Goldenline zapewni również kandydatom wiarygodne dane, dzieląc się informacjami na temat przedziałów płac i zweryfikowanymi opiniami na temat pracodawców. Obecnie firma ma prawie 3 miliony użytkowników i ponad 80 tysięcy profili pracodawców.

Co to jest portal Goldenline?

Goldenline to platforma rozwoju zawodowego, która daje kandydatom możliwość stworzenia profilu zawodowego, otrzymywania referencji od kolegów, uzyskiwania wiarygodnych opinii na temat pracodawców, a także korzystania z cennych treści i kursów edukacyjnych. Umożliwia firmom dotarcie do najlepszych kandydatów za pomocą różnych narzędzi, takich jak wyszukiwanie kandydatów, oferty pracy oraz usługi rekrutacyjne Jobile i Concierge. Goldenline wspiera firmy w budowaniu marki pracodawcy, tworząc własny profil. Firma jest częścią Grupy Agora od 2011 roku.