Recenzja Bota Quantum AI. Opinie użytkowników. Czy To Bezpieczne?

Czy zauważyłeś popularność sztucznej inteligencji? AI jest wykorzystywana między innymi w świecie kryptowalut i inwestycji. Najczęściej używają jej roboty handlowe.

Dzięki temu mogą przeprowadzać automatyczne transakcje, analizować rynki przez 24h na dobę i obiecywać wysokie zyski.

Czy rzeczywiście sztuczna inteligencja jest tak skuteczna podczas obrotu cyfrowymi aktywami? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzie platformy handlowej Quantum AI.

Bot obsługuje kontrakty CFD, które są bardzo ryzykownym instrumentem finansowym.

Jeśli nie chcesz stracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy, czytaj dalej. Dowiesz się, czy narzędzie to SCAM. Wyjaśnimy, na czym polega handel kryptowalutami i kontraktami CFD.

Gotowy? Zaczynamy!

Najważniejsze informacje o Quantum AI

Podczas pisania recenzji Quantum AI, przygotowaliśmy listę najważniejszych informacji o platformie. Znajdziesz je w poniższej tabeli:

Wskaźnik sukcesu: 92%
Minimalna wpłata: 250 EUR
Akceptowane metody płatności: Karty kredytowe i Sofort
Opcje handlowe: Handel kontraktami CFD na różnice kursowe
Aplikacja Quantum AI: Tak
Funkcja handlu demo: Brak informacji

Pamiętaj, że inwestowanie za pomocą kontraktów CFD jest bardzo ryzykowne. W każdej chwili możesz stracić swoje ciężko zarobione pieniądze.

Czym jest Quantum AI?

Quantum AI logo Zespół Quantum AI twierdzi, że platforma pomaga zarabiać pieniądze podczas handlu kontraktami CFD i innymi instrumentami finansowymi.

Bot ma być jednym z najbardziej zaawansowanych systemów automatycznego handlu na świecie.

Platforma handlowa Quantum AI stosuje sztuczną inteligencję (AI), aby zapewnić bardzo dokładny handel. Znaleźliśmy kilka informacji, mówiących o tym, że oprogramowanie działa na blockchainie.

Ma to zapewnić bezpieczeństwo użytkownika. Bot wykorzystuje podzbiór blockchain Smart Contracts (SC), aby dostarczyć płynny proces rozwiązywania sporów.

Podczas pisania recenzji, przeszukaliśmy fora internetowe, media społecznościowe i oczywiście oficjalną stronę internetową robota. Wielu informacji nie mogliśmy zweryfikować.

Quantum AI strona główna

Zalecamy przetestowanie Quantum AI za pomocą niskich kwot. Tylko w taki sposób, można sprawdzić działanie platformy. Niestety, ale nie znaleźliśmy potwierdzenia, czy bot ma wersję demonstracyjną.

Twórcy Quantum AI twierdzą, że współpracują z ponad 15 brokerami, którzy mają zaufanie na całym świecie. Nie podano jednak nazw tych platform, dlatego również nie byliśmy w stanie zweryfikować tych informacji.

Jeśli zdecydujesz się zainwestować z Quantum AI, zalecamy, abyś skontaktował się z obsługą bota i zapytał o brokerów.

Gdy otrzymasz odpowiedź, przeprowadź dodatkowe badania. Sprawdź, czy partnerzy Quatum AI są brokerami licencjonowanymi i czy można im zaufać.

Oficjalna strona internetowa Quantum AI jest zaszyfrowana, a tym samym bezpieczna. Używa certyfikatu SSL. System handlowy ma być zgodny z przepisami dotyczącymi prywatności danych w większości krajów.

Na stronie internetowej Quantum AI znaleźliśmy opis platformy. Narzędzie ma być łatwe w użyciu dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich doświadczenia w handlu.

Zespół deklaruje, że skuteczność bota wynosi aż 92%. To zdecydowanie wysoki wynik i naszym zdaniem, całkowicie nierealny do osiągnięcia.

Dlaczego tak uważamy? Rynek kryptowalut i inne rynki finansowe są bardzo zmienne. Każda transakcja może zakończyć się utratą pieniędzy.

Wskaźnik sukcesu na poziomie 92% to wyłącznie chwyt marketingowy.

Zalety i wady Quantum AI

Po przeczytaniu opinii użytkowników i poznaniu oferty platformy, stworzyliśmy listę zalet i wad robota Quantum AI. Sprawdźmy, czego możesz się spodziewać podczas handlu z tym narzędziem.

Zalety:

 • Bot wykorzystuje sztuczną inteligencję;
 • Platforma skanuje rynki przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (używa obliczeń kwantowych);
 • Strona internetowa jest zabezpieczona certyfikatem SSL;
 • Platforma ma łatwy w obsłudze i przyjazny interfejs;
 • Proces rejestracji konta zajmuje mało czasu;
 • Profesjonalna obsługa klienta udziela odpowiedzi na pytania użytkowników.

Wady:

 • Bot handluje kontraktami CFD, które są bardzo ryzykownym aktywem;
 • Minimalny depozyt w wysokości 250 EUR może być zbyt wysoki dla niektórych użytkowników;
 • Brak informacji o twórcach Quantum AI;
 • Brak informacji o koncie w wersji demonstracyjnej;
 • Brak szczegółowych informacji dotyczących aplikacji Quantum AI.

Czy platforma Quantum AI to oszustwo?

W internecie znaleźliśmy zarówno pozytywne jak i negatywne opinie użytkowników. Przykładem jest strona TrustPilot, na której jest ponad 20 recenzji.

Sprawdźmy, co o Quantum AI sądzą użytkownicy (pamiętaj, że nie możemy potwierdzić autentyczności opinii):

 • “Ten system handlowy działa na blockchainie, aby zapewnić pełną przejrzystość transakcji. Wszystkie operacje handlowe są widoczne na koncie użytkownika. Wszelkie spory są rozwiązywane za pomocą Smart Contracts”;
 • “Quantum AI nie pobiera ukrytych opłat”;
 • “Quantum AI nie współpracuje z nieuregulowanymi brokerami”;
 • “Ta platforma handlowa przestrzega najlepszych praktyk bezpieczeństwa w branży. Obejmują one szyfrowanie danych i przestrzeganie przepisów dotyczących prywatności danych.”;
 • “W każdej chwili możesz łatwo wycofać środki zgromadzone na platformie Quantum AI. Wystarczy złożyć wniosek za pośrednictwem specjalnego formularza. Wypłata jest przetwarzana przez brokera bazowego i zajmuje tylko kilka godzin. Możesz skorzystać z 10 darmowych wypłat w miesiącu.”

Tak jak wspomnieliśmy, nie wiemy, czy te informacje są zgodne z prawdą. Nie możemy zweryfikować, czy robot działa w pełni legalnie.

Jeśli zdecydowałeś się na handel z Quantum AI, zalecamy wpłatę minimalnego depozytu w wysokości 250 USD/EUR/GPB. Pamiętaj, aby regularnie wypłacać zyski. Każda inwestycja może zakończyć się utratą pieniędzy.

Jak działa Quantum AI?

Zespół Quantum AI twierdzi, że handluje kontraktami CFD. Bot obsługuje do 60 par bitcoinów i wysoce zmiennych kryptowalut oraz walut fiat.

Użytkownicy mogą handlować popularnymi parami, takimi jak:

 • BTC/USD;
 • BTC/BCH;
 • BTC/GBP;
 • BTC/ETH.

Na forach internetowych pojawiły się wpisy, mówiące o tym, że niektórzy użytkownicy Quantum AI osiągnęli wysokie zyski podczas handlu BTC/USD.

Twórcy narzędzia twierdzą, że stosują zaawansowane techniki handlowe, aby nie przegapić żadnej okazji do zarobku.

Obejmują one krótką sprzedaż, która skupia się na spadkach cen. Wydajność Quantum AI zależy od zmienności, a nie od aprecjacji cen. Oznacza to, że nadal można osiągnąć dobre zyski, nawet jeśli ceny gwałtownie spadają.

Nie mogliśmy jednak potwierdzić, że robot Quantum AI działa w opisany sposób.

Dowiedz się też, jak działają inne boty do tradowania:

Szybkie wypłaty

szybkie wpłaty i wypłaty Na stronie internetowej Quantum AI możemy przeczytać, że wypłaty są natychmiastowe.

Nie określono maksymalnego limitu wypłat. Nie ma również informacji o ewentualnej prowizji od zleconego przelewu.

Czy Elon Musk używa Quantum AI?

Pojawiło się wiele plotek, mówiących o tym, że Elon Musk korzysta z robota Quantum AI. Czy to prawda? Czy miliarder kiedykolwiek reklamował platformę? Sprawdźmy.

Elon Musk a kryptowaluty

Elon Musk Elon Musk to słynny miliarder, magnat biznesowy i założyciel SpaceX.

Jest wymieniany jako jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Wiele osób darzy go zaufaniem i stosuje się do jego rad.

Cena bitcoina wzrosła o ponad 1000 dolarów w ciągu jednego dnia po informacji, że Tesla akceptuje płatności BTC.

Posty Elona Muska w mediach społecznościowych na temat dogecoin (DOGE) i shiba inu (SHIB) również wpłynęły na ceny tych memecoinów.

Działanie Quantum AI

Zespół Quantum AI twierdzi, że algorytmy są w stanie wykryć posty Elona Muska w mediach społecznościowych i przewidzieć, jak wpłyną na ceny kryptowalut.

Bot wykorzystuje te przewidywania, aby otworzyć transakcję. Nie możemy jednak tego potwierdzić.

Czy Elon Musk wspomniał o Quantum AI?

Nie ma dowodów na to, że Elon Musk kiedykolwiek używał lub inwestował z aplikacją Quantum AI.

Do tej pory tweetował tylko o bitcoinie i kilku altcoinach – dogecoin i shiba inu. Nie wspominał nigdy o żadnych podobnych platformach do automatycznego handlu krypto.

Quantum AI i Elon Musk to osobne podmioty bez żadnych powiązań.

Elon Musk jest jednak bardzo zainteresowany wschodzącymi technologiami i ostatnio tweetował o web 3.0. Niewykluczone, że w przyszłości przeczytam opinię miliardera na temat Quantum AI.

Jak rozpocząć handel z Quantum AI?

Podczas pisania recenzji Quantum AI, postanowiliśmy sprawdzić jak przebiega proces rejestracji konta nowego użytkownika. Opisaliśmy go poniżej, krok po kroku.

Jak założyć konto Quantum AI? Proces konfiguracji konta

Quantum AI rejestracja Wejdź na oficjalną stronę internetową Quantum AI. Zweryfikuj, czy to prawidłowa witryna, ponieważ w sieci pojawia się wiele fałszywych stron.

Wyszukaj formularz rejestracyjny konta nowego użytkownika. Wypełnij go wymaganymi danymi.

Wpisz imię, nazwisko, prawidłowy adres e-mail i numer telefonu. Ustaw bezpieczne i silne hasło.

Quantum AI dopasuje cię do jednego ze swoich brokerów partnerskich (pamiętaj, aby sprawdzić ich legalność).

Uwierzytelnij swoje konto u brokera poprzez złożenie wymaganych dokumentów.

Prześlij aktualny dokument tożsamości. Może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy.

Jak wpłacić depozyt na konto Quantum AI? W jakiej wysokości?

Zdeponuj swój kapitał handlowy (co najmniej 250 EUR) za pośrednictwem brokera. Możesz dokonać przelewu lub użyć dowolnej z wymienionych kart debetowych i kredytowych.

Przejdź do pulpitu nawigacyjnego zasobów handlowych i obejrzyj film instruktażowy. Dzięki temu w pełni skonfigurujesz swoje konto handlowe.

Jak rozpocząć handel na żywo?

Pobierz aplikację mobilną Quantum AI, klikając link na dole strony zasobów handlowych. Aplikacja jest hybrydowa, dlatego może działać na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Co więcej, nie wymaga dużo miejsca a więc nie wpłynie negatywnie na wydajność twojego smartfona.

Możesz również korzystać z web tradera na komputerze stacjonarnym i urządzeniach mobilnych. Platforma działa na wielu przeglądarkach, takich jak Chrome, Mozilla, Safari i innych.

3 powody, dla których warto korzystać z Quantum AI do automatyzacji handlu – kluczowe cechy Quantum AI

Twórcy Quantum AI starają się jak najlepiej zareklamować platformę. Sprawdź, jakie zalety wymieniają najczęściej.

Łatwość zarządzania transakcjami

Sztuczna inteligencja - robot Zespół Quantum AI twierdzi, że korzystanie z platformy jest mniej czasochłonne niż samodzielne analizowanie wykresów i aktywności w mediach społecznościowych 24/7.

Bot robi to w imieniu użytkownika, nawet wtedy, gdy inwestor śpi.

Mniejsze ryzyko

Boty są pozbawione emocji i nie popełniają błędów. To z pewnością jedna z największych zalet tego typu narzędzi.

Zalecamy jednak kontrolowanie działań platformy i sprawdzanie postępów minimum 2 razy dziennie.

Czerpanie zysków

zysk monety na stosikach procent dochodu Częstym błędem popełnianym przez traderów jest inwestowanie całego zysku lub zbyt wczesna sprzedaż.

Handlowcy często idą “na całość”, ponieważ jest to bardziej ekscytujące. Tracą wszystkie środki i nie mogą dłużej inwestować.

Zespół Quantum AI twierdzi, że bot wykonuje transakcje na podstawie trendów. Nie ulega emocjom i podejmuje racjonalne decyzje. Nie możemy jednak sprawdzić jego skuteczności.

Co powinieneś wiedzieć przed dokonaniem inwestycji za pomocą Quantum AI?

Jak bezpiecznie rozpocząć inwestycję w Quantum AI? Jakich zasad przestrzegać? Na co zwrócić uwagę?

Poniższe wskazówki dotyczą każdego rodzaju inwestowania. Jeśli jesteś początkującym handlowcem, powinieneś poznać je wszystkie.

Nie inwestuj pieniędzy, których strata narazi cię na problemy finansowe

Banknoty i monety euro Oprogramowanie Quantum AI jest nieregulowane, więc zacznij od wpłaty minimalnego depozytu.

Dokonaj testowej wypłaty, gdy tylko osiągniesz niewielki zysk.

Stwórz budżet awaryjny, na wypadek straty pieniędzy. Nie inwestuj wszystkiego w jedno aktywo.

Pamiętaj, że kryptowaluty, ale i inne instrumenty finansowe niosą ryzyko straty pieniędzy. Nie inwestuj środków, których nie możesz stracić.

Poznaj brokerów, z którymi współpracuje Quantum AI

Wpłacając środki do nowego brokera kryptowalut zacznij od małego depozytu testowego i spróbuj dokonać wypłaty.

Sprawdź warunki użytkowania. Zweryfikuj czy strony są regulowane i licencjonowane oraz przez które jurysdykcje.

Twoim priorytetem powinno być bezpieczeństwo danych osobowych i wpłaconych pieniędzy.

Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego

dywersyfikacja Przeznacz część swoich funduszy i zainwestuj je w inne aktywa. Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego to jedna z najbezpieczniejszych strategii. Dlaczego?

Wiele różnorodnych aktywów zmniejsza ryzyko straty pieniędzy. Istnieje mała szansa, że ceny wszystkich zgromadzonych instrumentów finansowych spadną w tym samym momencie.

Jednak dalej zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ każda transakcja jest ryzykowna.

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem handlu przeprowadzić własne badania, śledzić tematyczne fora i media społecznościowe.

Recenzja Quantum AI – podsumowanie

Użytkownicy, których recenzje przeczytaliśmy w internecie, stwierdzają, że Quantum AI jest łatwy w użyciu, zyskowny i bezpieczny.

Jednak nie byliśmy w stanie zweryfikować autentyczności wszystkich opinii. Pamiętaj, że handel wiąże się z ryzykiem, a niektóre referencje traderów mogą być sponsorowanymi postami.

Zespół Quantum AI twierdzi, że bot handluje kontraktami CFD na rynku kryptowalut, forex, akcjami, towarami i kryptowalutami.

Wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI), aby zidentyfikować możliwości handlowe na wielu rynkach i otworzyć wysokiej jakości transakcje. Podobno robot handlowy wyprzedza rynki o 0,001 sekundy. Nie wiemy, czy to prawda.

Platforma może czerpać informacje z wielu rynków jednocześnie i zawierać do 15 transakcji na minutę. Twórcy bota twierdzą, że 90% tych transakcji kończy się wysokim zyskiem.

Według Quantum AI, można zarobić swój pierwszy milion w ciągu kilku miesięcy korzystania z tej narzędzia. To brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe.

Pamiętaj, że Quantum AI stosuje wysoką dźwignię handlową, aby zmaksymalizować wydajność. Wysoka dźwignia jest mieczem obosiecznym, ponieważ powiększa również straty.

Jak już wspomnieliśmy, nie możemy zweryfikować i potwierdzić większości informacji dotyczących bota handlowego. Jeśli chcesz rozpocząć handel z Quatum AI powinieneś mieć doświadczenie handlowe.

Naszym zdaniem, robot jest przeznaczonych dla zaawansowanych traderów.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Co to jest Quantum AI?

Quantum AI to platforma do handlu kontraktami CFD. Transakcje odbywają się w zautomatyzowany sposób. Robot wykorzystuje obliczenia kwantowe i sztuczną inteligencję. Analizuje sytuację na rynkach i wybiera odpowiednie okazje do handlu.

Czy Quantum AI posiada licencję?

Quantum AI współpracuje z brokerami. Nie udało nam się ustalić, czy robot posiada licencję.

Ile kosztuje korzystanie z Quantum AI?

Twórcy robota twierdzą, że aby handlować z Quantum AI, nie musisz ponosić kosztów użytkowania. Platforma nie pobiera żadnych ukrytych opłat, wymaga jednak opłacenia 2% prowizji od zarobków.

Czy istnieje aplikacja Quantum AI i gdzie mogę ją pobrać?

Aplikacja mobilna Quantum AI może być pobrana tylko poprzez link udostępniony przez e-mail. Link do pobrania otrzymasz po zakończeniu procesu rejestracji na stronie przypisanego brokera.

Czy Quantum AI oferuje konto demo dla nowych użytkowników?

Nie znaleźliśmy żadnej informacji dotyczącej konta demo. Możesz zacząć handlować na żywo. Aby to zrobić, wpłać minimalny depozyt.

Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.