Recenzja Bota Qumas AI. Opinie Ekspertów 2024. Czy To Legalne?

Traderzy zadają sobie pytanie, czy istnieje sposób osiągania zysków podczas handlu kryptowalutami? Czy niezbędna jest czasochłonna obserwacja rynku? Czy stworzono system, który przejmie te obowiązki?

Czy w dobie sztucznej inteligencji, wymyślano narzędzie, które zautomatyzuje handel? Okazuje się, że jest wiele robotów bitcoin. Jednym z nich jest Qumas AI, który przeprowadza operacje handlowe w imieniu użytkownika.

Dodatkowo, analizuje rynki kryptowalut. Robi to przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Brzmi nieźle, prawda?

Ostudźmy emocje i skupmy się na bezpieczeństwie tego typu platform. Czy Qumas AI jest legalny? Czy twoje środki nie znikną bez śladu? Sprawdźmy!

Co to jest Qumas AI (ang. what is Qumas AI)?

Qumas AI logo Twórcy Qumas AI zapewniają, że platforma pomoże ci w osiągnięciu zysków. Handel kryptowalutami stanie się łatwy i przyjemny.

Co najważniejsze, nie zabierze zbyt wiele czasu. Postanowiliśmy sprawdzić, czy to prawda.

Zadaniem robota jest nieprzerwana analiza ruchów na rynku i wytypowanie odpowiedniego momentu z potencjałem na zysk.

Oprogramowanie do handlu kryptowalutami Qumas AI pracuje ze sztuczną inteligencją oraz zaawansowanymi algorytmami. Otwiera i zamyka transakcje w twoim imieniu.

Qumas AI pracuje z ogromnymi ilościami danych i przetwarza je przy użyciu podstawowego frameworka „Meta Trader”.

Meta Trader stał się znany wiele lat temu i zdążył już pojawić się w wielu wersjach. Szczególnie mocno zaznaczył swoją obecność w handlu giełdowym i walutowym.

Regulowane sygnały transakcyjne, takie jak Moving Average Convergence Divergence (MACD), relative Strength Index (RSI) i Average True Range (ATR) są wykorzystane do obliczenia prawdopodobieństwa udanej transakcji.

Qumas AI można postrzegać jako narzędzie, które jest ogromną pomocą w handlu kryptowalutami.

Oczywiście, obsługa oprogramowania do handlu kryptowalutami wymaga nauki, ale twórcy podkreślają, że platforma jest szczególnie „przyjazna dla początkujących”. Profesjonalni inwestorzy są również mile widziany w gronie użytkowników.

Najważniejsze informacje o platformie Qumas AI

Przygotowaliśmy najważniejsze informacje o platformie Qumas AI. Poniższa tabela przedstawia podstawowe kwestie dotyczące oprogramowania.

Rodzaj oprogramowania handlowego: Platforma do automatycznego tradingu
Obsługiwane kryptowaluty: 13 kryptowalut (w tym bitcoin)
Minimalny depozyt: 250 EUR
Czas wypłaty: Kilka dni
Wskaźnik sukcesu: Brak informacji
Dostępne konto demo: Tak
Aplikacja mobilna: Brak

Kto stworzył platformę Qumas AI?

Twórcy stojący za Qumas AI nie ujawnili jeszcze swoich nazwisk. Jedno jest jednak pewne: nie działają w branży od wczoraj.

Wykorzystanie oprogramowania Meta Trader dowodzi ogromnemu profesjonalizmowi i doświadczeniu w trasakcjach handlowych.

Jak działa Qumas AI?

Jak sugeruje nazwa platformy handlowej bitcoin, jest to narzędzie zasilane sztuczną inteligencją. Termin „AI” oznacza pewien algorytm, o którym nie udostępniono szczegółowych informacji.

Jak działa sztuczna inteligencja Qumas AI? Algorytm skanuje dane z rynku kryptowalut i forex. Gromadzi je, przechowuje i analizuje.

qumas ai strona główna

W tym miejscu obliczane są prawdopodobieństwa dla różnych przypadków. Transakcje są następnie rozpoczynane na podstawie otrzymanych wyników.

Jeśli transakcja skończy się stratą pieniędzy, oprogramowanie zapisuje zdarzenie jako negatywną decyzję, dzięki czemu stale się uczy. Jeśli transakcja była zyskowna, robot odnotuje tę informację. Parametry mogą być wzięte pod uwagę w przypadku kolejnych operacji.

Użytkownicy programu Qumas AI mają jednak wpływ na przebieg transakcji. Mogą dostosować indywidualne parametry wskaźników handlowych i sygnałów. Dodatkowo zdecydują, czy chcą handlować ręcznie, czy pozostawić ustawienie transakcji programowi.

Funkcje i cechy szczególne Qumas AI

Podczas pisania recenzji Qumas AI (ang. Qumas AI review), wyodrębniliśmy funkcje i cechy szczególne oprogramowania. Opisaliśmy je poniżej.

Aplikacja Qumas AI

Wykresy mobilne inwestycji Aplikacja Qumas AI w klasycznym rozumieniu jeszcze nie istnieje. Być może szukałeś aplikacji mobilnej w App Store, ale założyciele Qumas AI i zespół programistów zdecydowali się na aplikację webową.

Co przemawia za tym rozwiązaniem? Przede wszystkim deweloperzy zaoszczędzili czas, który można było efektywnie wykorzystać gdzie indziej.

Zamiast więc tworzyć dwie różne aplikacje ze względu na różne systemy operacyjne, poświęcili czas na wersję webową, którą można obsługiwać z każdego smartfona, tabletu czy komputera. Przyjazny interfejs ułatwia poruszanie się po platformie.

Mechanizm działania platformy handlowej (ang. trading platform) Qumas AI

Sztuczna inteligencja - robot Zaleta wykorzystania sztucznej inteligencji jest oczywista. Oprogramowanie zostało zaprojektowane i napisane tak, aby uczyło się i wyciągało wnioski z własnych działań.

Dzięki możliwościom analizy ogromnej ilości danych, platforma prześciga nawet najlepszego daytradera.

Ponadto AI zapobiega podejmowaniu emocjonalnych decyzji. Lokowanie transakcji oparte jest na dobrze uzasadnionych założeniach i obliczeniach. Nic nie jest pozostawione przypadkowi!

Pamiętaj, że żadna platforma nie zagwarantuje ci 100% zysków. Każda transakcja na rynku kryptowalut może zakończyć się stratą pieniędzy.

Otwarcie rachunku Qumas AI

Dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku, początkujący i profesjonalni handlowcy dowiedzą się, jak założyć konto nowego użytkownika na platformie Qumas AI.

Zgodnie z informacjami na stronie internetowej, proces rejestracji jest prosty i szybki. Zajmuje tylko kilka minut. Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję.

Krok 1: Zarejestruj się w Qumas AI

qumas ai rejestracja Pierwszym krokiem jest wejście na stronę internetową Qumas AI. W żadnym wypadku nie należy korzystać z podejrzanych witryn, podszywających się pod oficjalne konto Qumas AI.

Zachowaj ostrożność!

Napisaliśmy wiele recenzji różnych robotów bitcoin. Napotkaliśmy na różnorodne metody oszustwa.

Niektóre z nich polegają na stworzeniu strony internetowej, której adres URL jest bardzo podobny do oficjalnego linku.

Użytkownicy dają się nabrać i przekazują swoje dane do podejrzanych dostawców. Jeśli nie masz pewności, czy strona jest bezpieczna, zrezygnuj z rejestracji.

Przejdźmy teraz do oficjalnej strony Qumas AI. Aby założyć konto nowego użytkownika, należy uzupełnić dedykowany formularz.

Wpisz swoje imię i nazwisko, e-mail oraz numer telefonu. Zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj warunki handlowe.

Krok 2: Potwierdzenie tożsamości

W tym kroku otrzymasz e-mail z linkiem weryfikacyjnym. Przejdź proces KYC, który wymaga skanu dokumentu tożsamości.

Ta procedura służy bezpieczeństwu i jest powszechnie stosowana przez inne platformy handlowe i brokerów.

Krok 3: Wpłata minimalnego depozytu Qumas AI

Jeśli chcesz zakończyć proces rejestracji, powinieneś wpłacić minimalny depozyt, który wynosi 250 EUR. Zrobisz to za pomocą kilku dostępnych metod płatności, między innymi karty kredytowej, karty debetowej i PayPal.

Po zakończeniu rejestracji konta, otrzymasz pomoc darmowego osobistego menedżera konta.

Krok 4: Darmowe konto demo

Dzięki kontu demo Qumas AI masz okazję do zapoznania się z oprogramowaniem handlowym, bez ryzyka straty pieniędzy.

Możesz w spokoju i bez presji czasu sprawdzić możliwości handlowe (ang. trading possibilities) narzędzia Qumas AI. Zmieniaj ustawienia, testuj strategie handlowe, analizuj przebieg transakcji.

Konto demonstracyjne jest szczególnie polecane początkującym inwestorom, którzy mają małe doświadczenie w handlu.

Krok 5: Handel na żywo za pomocą Qumas AI

Po wpłynięciu depozytu na konto Qumas AI i przetestowaniu konta demo, możesz rozpocząć handel ręczny lub automatyczny. Ustaw parametry transakcji i sprawdź możliwości live tradingu.

Pamiętaj, że nawet zautomatyzowane narzędzia, nie gwarantują zysków. Nie inwestuj pieniędzy, których nie możesz stracić.

Czy bot Qumas AI to oszustwo?

napis scam pod lupą Jednym z głównych powodów, dla których tworzymy recenzje robotów, jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: czy platforma to oszustwo.

Każdy, kto miał już do czynienia z oprogramowaniem handlowym, spotkał na swojej drodze podejrzane strony i dostawców usług tradingowych. Czy problem dotyczy również platformy Qumas AI?

Istnieją wiele podmiotów, które są nastawione wyłącznie na nielegalny zysk. Dlatego należy uważać, któremu dostawcy ufamy i gdzie przekazujemy swoje dane osobowe.

Nie znaleźliśmy dowodów, które świadczyłyby o SCAMie w przypadku Qumas AI. To co może budzić pewne wątpliwości, to brak informacji o twórcach robota.

Oficjalna strona jest przejrzysta, ale nie zawiera szczegółów dotyczących działania platformy. Nie możemy jednak stwierdzić, że Qumas AI to oszustwo.

Zachęcamy do przeprowadzanie własnych badań, czytaniu nowych recenzji bota i szukaniu opinii użytkowników. Śledź media społecznościowe i kryptowalutowe fora dyskusyjne.

Warto poświęcić więcej czasu na research, ale mieć pewność, że dane osobowe i wpłacone środki będą bezpieczne.

Jakie są doświadczenia użytkowników z Qumas AI?

Opinie Jak już wspomnieliśmy, ważnym źródłem informacji są opinie użytkowników. Anonimowość autorów pozwala na napisanie szczerych komentarzy.

Ale uwaga! Zarówno pozytywne jak i negatywny wpisy, mogą być działaniem promocyjnym lub działaniem konkurencji.

Większość opinii użytkowników, dotyczących nowego oprogramowania handlowego Qumas AI, jest pozytywna. Szczególnie na forach, typu Reddit, można znaleźć wiele szczególnie przychylnych recenzji Qumas AI.

Nie możemy potwierdzić ich wiarygodności, ale część z nich jest na pewno prawdziwa.

Czy warto zainwestować z Qumas AI?

Twórcy Qumas AI twierdzą, że dzięki sztucznej inteligencji duża liczba inwestorów kryptowalutowych zarobiła sporo pieniędzy. Nie ma na to jednak konkretnych dowodów.

Jeśli chcesz handlować wirtualnymi walutami, powinieneś przeprowadzić własne badania.

Początkujący traderzy, muszą zacząć od edukacji. Zdobywaj wiedzę na temat funkcjonowania ryków kryptowalut, wydarzeń, które wpływają na cenę cyfrowych aktywów i mechanizmów handlowych.

Zalety i wady Qumas AI

Przeczytaj o zaletach i wadach Qumas AI.

Zalety:

 • Handel na rynku kryptowalut i Forex;
 • Algorytm AI działa bardzo skutecznie;
 • Możliwość ustawień ważnych sygnałów handlowych;
 • Całodobowa obsługa klienta;
 • Dwa rodzaje handlu kryptowalutami: ręczny i automatyczny;
 • Bezpłatne konto próbne dla nowych użytkowników;
 • Wiele pozytywnych opinii użytkowników;
 • Prosty interfejs;
 • Platforma przeznaczona dla początkujących i doświadczonych handlowców;
 • Dostępne metody płatności: karty kredytowe, debetowe, przelewy bankowe, PayPal;
 • Qumas AI współpracuje z wieloma brokerami (nie znamy jednak szczegółów tej współpracy).

Wady:

 • Wysoka kwota pierwszego depozytu, wynosząca 250 EUR;
 • Brak szczegółowych informacji o opłatach za korzystanie z bota Qumas AI;
 • Brak informacji o twórcach robota.

Czy Qumas AI nadaje się dla początkujących?

początkujący trader Ludzie szukają alternatywnych źródeł dochodu pasywnego. Uważają, że handel cyfrowymi aktywami przyniesie im upragnione zyski. Jednak to wymaga pewnego wysiłku.

Wszyscy, którzy chcą handlować dostępnymi kryptowalutami, powinni zacząć od zdobywania wiedzy na temat rynku (ang. the market). Nawet najbardziej doświadczeni inwestorzy, zaczynali od edukacji.

Nowi użytkownicy, powinni skorzystać w pierwszej kolejności z konta demo Qumas AI.

Platforma udostępnia tę opcję całkowicie za darmo. Dzięki temu, traderzy mają szansę poznania funkcji narzędzia i podjęcia decyzji, czy handel automatyczny jest odpowiednią opcją.

Zachęcamy każdego inwestora kryptowalutowego do przetestowania konta demo na platformie Qumas AI. Handlowcy mają bardziej lub mniej sprawdzone strategie, które warto sprawdzić za pomocą wirtualnych środków.

Odpowiadając na tytułowe pytanie, tak, platforma Qumas AI jest dostosowana do potrzeb początkujących inwestorów. Świadczą o tym także opinie użytkowników, które znaleźliśmy w internecie.

Przeczytaj też: bot do tradowania!

Wskazówki na temat handlu kryptowalutami na platformie Qumas AI

Stworzyliśmy listę kilku wskazówek, które przydadzą się zwłaszcza początkujących inwestorom.

 • Korzystaj możliwości, jakie oferuje ci rachunek demonstracyjny Qumas AI;
 • Przeprowadzaj własne analizy i testuj różne sygnały handlowe;
 • Wykorzystaj minimalny depozyt stopniowo, a nie w jednej transakcji;
 • Skorzystaj z oficjalnej strony internetowej Qumas AI;
 • Dywersyfikuj swój portfel inwestycyjny (nie skupiaj się wyłącznie na kryptowalutach).

Jak już wspomnieliśmy, inwestowanie jest ryzykowne i może zakończyć się stratą całego kapitału. Dlatego, jeszcze raz podkreślamy, nie inwestuj pieniędzy, których przegrana wpłynie na twój budżet.

Czy platforma Qumas AI stała się znana dzięki programom telewizyjnym?

telewizja Pojawiły się informację, że robot Qumas AI był przedstawiony w niektórych programach, zwłaszcza w niemieckiej telewizji. Nie udało nam się jednak tego potwierdzić.

Z naszego doświadczenia wynika, że tego typu oprogramowania nie są promowane w telewizji.

Założyciele botów dbają o swoją anonimowość, więc tym bardziej nie wystąpią publicznie podczas transmisji tv.

Alternatywne platformy handlu kryptowalutami

Jeśli chcesz poznać inne recenzje robotów bitcoin dostępnych na rynku, znajdziesz je poniżej. Porównaj oferty, możliwości i wymagania dostawców.

Dzięki temu dowiesz się, czy warto spróbować szczęścia podczas automatycznego handlu:

Recenzja Qumas AI. Nasze wnioski

Według twórców Qumas AI, platforma jest pomocnym i funkcjonalnym narzędziem handlowym.

Założyciele i deweloperzy oprogramowania skupili się na początkujących inwestorach. Dzięki temu darmowe konto demo i prosty interfejs zostały dobrze dopracowane.

Dużą wadą, za którą odejmujemy punkty dla platformy, jest brak informacji o kosztach związanych z prowadzeniem konta, wypłatami pieniędzy i przeprowadzaniem transakcji. Jeśli znajdziemy te dane, zaktualizujemy recenzję Qumas AI.

Jak już wiesz, rynek kryptowalut podlega ekstremalnym wahaniom. Wiele transakcji kończy się porażką, a co za tym idzie, stratą całego kapitału.

Żadna platforma ani narzędzie nie przyniesie ci 100% zysków. Nawet taka, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Qumas AI nie jest wyjątkiem.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czym jest Qumas AI?

Qumas AI to oprogramowanie do handlu na rynku forex i obrotu kryptowalutami. Według informacji na stronie internetowej, platforma pomaga w osiąganiu zysków.

Czy Qumas AI cieszy się dobrą opinią?

Większość opinii użytkowników, które znaleźliśmy w internecie, jest pozytywna.

Kto założył platformę handlową Qumas AI?

Niestety, podczas pisania recenzji, nie udało się nam znaleźć informacji na temat założycieli platformy Qumas AI.

Czy Qumas AI to oszustwo?

Nie znaleźliśmy informacji, które potwierdziłyby, że Qumas AI to oszustwo.

Jak otworzyć konto nowego użytkownika na platformie Qumas AI?

Proces rejestracji jest prosty i szybki. Trwa tylko kilka minut. Aby rozpocząć handel, wystarczy uzupełnić formularz podstawowymi danymi.

Czy Qumas AI pojawił się w popularnych programach telewizyjnych?

Nie znaleźliśmy takiej informacji.

Czy Qumas AI jest dostępy na TrustPilot?

Na stronie TrustPilot nie ma opinii o Qumas AI.

Czy Qumas AI ma związek z Amazonem lub Teslą?

Nie ma na to żadnych dowodów.

Czy mogę usunąć konto na platformie Qumas AI?

Tak, użytkownicy mogą usunąć konto w dowolnym momencie, bez żadnych kosztów.

Artykuły

Krzysztof swoją wiedzę i umiejętności zdobywał i rozwijał latami. Handel na giełdzie pochłonął go w młodym wieku i szybko stał się jego sposobem na życie. Do jego głównych zainteresowań należy rynek kryptowalut. Jako jeden z pierwszych posiadaczy bitcoin w Polsce zna temat na wylot i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.