Uwaga na Alpha Finex

alpha finex opinie

5455

Broker Forex: Alpha Finex

Ostrzeżenie przed firmą Alpha Finex podającą się za brokera oferującego dostęp do globalnych rynków finansowych:

Alpha Finex oferuje swoim klientom wsparcie i najłatwiejsze w obsłudze platformy dzięki aktualnie najlepszym narzędziom handlowym, dostępnym z każdego miejsca i w każdym czasie na urządzeniach mobilnych. Alpha Finex pomoże ci osiągnąć wielkie sukcesy dzięki robotom, które handlują za ciebie, naszemu autorskiemu systemowi Auto Copy, który przekaże twoją pracę w ręce profesjonalistów, wsparciu dla nagradzanych klientów oraz dzięki szkoleniom indywidualnym.”

Należy pamiętać, że firma Alpha Finex robi wszystko aby klient stracił swój depozyt. Platforma handlowa, którą oferuje broker jest wirtualna. W praktyce oznacza to ,że handlujesz przeciwko brokerowi. Jeśli stracisz depozyt broker osiągnie zysk. Nie daj się oszukać. Przed rejestracją sprawdź regulacje brokera.

PRZEGLĄD RECENZJI
opinia na temat brokera
Poprzedni artykułPara walutowa Euro/Dolar przymierza się do przetestowania poziomu oporu 1,2660/80
Następny artykułDziś Europa na pierwszym planie, a EURUSD już poniżej wsparcia
uwaga-alpha-finex-opinie-na-temat-brokeraFirma działa na rynku bez żadnego pozwolenia. Pracownicy mają za zadanie naciągnąć na wpłatę osoby które nie mają pojęcia o tym rynku. Broker oferuje "akcje". W praktyce wygląda to tak, że pracownicy brokera robią wszystko abyś stracił swój kapitał. Pamiętaj to nie jest broker i firma inwestycyjna